♈  فروردین  ♈

انرژی منفی زیادی دارید و به جای تفکرات مثبت و سازنده، همیشه طرز تفکری ناامید‌کننده دارید، مطمئن باشید که با این رویکرد کاری از پیش نخواهید برد و از امروز تصمیم بگیرید که با مثبت‌گرایی روحیه بیشتری پیدا کنید و این انرژی را برای پیشرفت بیشتر به خدمت بگیرید. امروز موقعیتی برای سرمایه‌گذاری دارید، اما بهتر است قبل از هرگونه سرمایه‌گذاری، جوانب این کار را دوباره مرور کنید و بی‌گدار به آب نزنید. به مهمانی با مجلس رسمی دعوت هستید، این مراسم را به فال نیک بگیرید و به لطف اخلاق خوب و روحیه خوش‌مشربی که دارید، اطرافیان را جذب کنید و دوستان جدیدی برای خودتان پیدا نمایید. مدتی است که به عشق همسر یا عشق‌زندگی‌تان شک کرده‌اید و دائم ایشان را زیر نظر دارید. قبل از اینکه این رویکرد رابطه شما را از درون تخریب کند، امروز با همسر و عشق‌زندگی‌تان صحبت کنید و با درمیان گذاشتن احساس درونی‌تان، فکری به حال این وضعیت بردارید. امروز خبر بسیار فرخنده‌ای به دست شما می‌رسد. این خبر را مغتنم بدانید و با درمیان گذاشتن آن با اعضای منزل، زمینه شادی و خوشحالی افراد خانواده را فراهم کنید. وقت زیادی را در زندگی تلف می‌کنید و به جای انجام کارهای مهم و ضروری، سرتان را به کارهای پیش‌پاافتاده بند می‌کنید. اجازه ندهید این وضعیت جلوی پیشرفت شما را بگیرد و از امروز با مدیریت زمان و برنا‌مه‌ریزی، قدر لحظه‌های زندگی‌تان را بیشتر بدانید. فرصتی برای یادگیری مهارتی جدید در پیش‌روی شما دارد، اجازه ندهید این فرصت از دست برود و با یادگیری این مهارت، دامنه فعالیت و کارهای خود را گسترش دهید و درهای تازه‌ای از موفقیت را پیش‌روی خود باز کنید.

 

 

♉  اردیبهشت ♉

زندگی را سخت نمی‌گیرید و این رویکرد شما را به انسان شاد و دل‌زنده‌ای تبدیل کرده که مشکلات پیش‌ چشم‌تان بزرگ جلوه نمی‌کند. این روحیه را ادامه دهید و به استقبال زندگی بروید. قرار است به همراه دوستان یا اهل منزل بیرون بروید و حسابی خوش‌بگذرانید، اما بهتر است مواظب خرج‌های‌تان باشید چرا که احتمال دارد و لخرجی کنید و امروز بیشتر از دخل‌تان، خرج نمایید. تولد نوزاد تازه به‌دنیا آمده‌ای را در خانواده جشن گرفته‌اید و قدم این نورسیده نه تنها برای پدر و مادرش، بلکه برای تمام اعضای خانواده فرخنده و خوش‌یمن خواهد بود. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز از شما توقع‌هایی دارد که از توان‌تان خارج است. اجازه ندهید این شرایط شما را تحت فشار قرار دهد و به عشق‌زندگی‌تان بفمانید که توقع‌های ایشان بی‌جا است و از وی درخواست کنید که در حد توان‌تان از شما انتظار داشته باشد. انسان خیرخواهی هستید و از هر فرصتی برای کمک به اطرافیان بهره می‌گیرید، این روحیه را ادامه دهید و مطمئن باشید که کمک‌های شما به اطرافیان بی‌مزد و پاداش نخواهد ماند. عزیز سفرکرده‌اید دارید و امروز دل‌تان حسابی برای وی تنگ شده‌ است، در اولین فرصت با این عزیز تماس بگیرید و دل‌تنگی‌های خود را فراموش کنید.

 

 

♊  خرداد  ♊

اهمیت چندانی به ظاهر و رخت‌و‌لباس خود نمی‌دهید و این وضعیت شما را به فردی بدلباس و نامرتب در نگاه اطرافیان تبدیل کرده است، اجازه ندهید اطرافیان درخصوص شما چنین قضاوتی داشته باشند و از امروز به بعد به خودتان قول بدهید که بیشتر به سرو‌وضع‌‌تان برسید. خبر فرخنده و غیر‌منتظره‌ای به دست شما می‌رسد و از این خبر حسابی خوشحال خواهید شد. روز شلوغی را آغاز نکرده‌اید و امروز فرصت‌ زیادی برای استراحت و تفریح پیدا می‌کنید. این فرصت را به فال نیک بگیرید و خودتان را برای روزهای آینده آماده کنید. مدتی است که مشاجره‌های زیادی با همسر یا عشق‌زندگی‌تان دارید، اما امروز ورق بر می‌گردد و این مشاجره‌ها خاتمه پیدا خواهد کرد. این وضعیت را به فال نیک بگیرید و از امروز به بعد به عشق‌زندگی‌تان بالاتر از گل نگویید. مدتی است که با دوستان و آشنایان تفریح نکرده‌اید و خبری از آنها ندارید، امروز زمان فرصتی دست می‌دهد تا سری به دوستان قدیمی بزنید و خاطره‌های خوش گذشته را زنده کنید.

♋  تیر  ♋

مدتی است که در بستر بیماری افتاده‌اید و حال‌وروزتان روز‌به‌روز بدتر می‌شود، امروز این شرایط تغییر خواهد کرد و رو به بهبودی خواهید گذاشت. این موقعیت را مغتنم بدانید و از امروز به بعد سبک‌ زندگی سالمی را در پیش بگیرید و به گونه‌ای زندگی کنید که وجود نازنین‌تان هرگز روی ناخوشی و بیماری را نبیند. انسان ولخرجی هستید و پول از دست شما مانند ریگ بیابان خارج می‌شود، این وضعیت امروز دست شما را خالی کرده و آه در بساط ندارید. از شرایط امروز درس بگیرید و در آینده ولخرجی و اسراف را کنار بگذارید و با صرفه‌جویی و پس‌انداز، آینده مالی‌تان را تضمین نمایید. انسان مستبدی هستید و نظرات خود را به اعضای خانواده تحمیل می‌کنید، قبل از اینکه این روحیه شما را به فرد منفوری تبدیل کند، استبداد و اعمال‌نظر زورگویانه‌ را کنار بگذارید و به اطرافیان اجازه دهید برای تصمیم‌های مهم‌زندگی‌تان آزادی عمل بیشتری داشته باشند. رفتاری محترمانه با همسر یا عشق‌زندگی‌تان دارید و برخورد شما با وی زمینه دلخوری عشق‌زندگی‌تان را فراهم کرده است. امروز این رویکرد را تغییر دهید و رفتاری همراه با احترام و محبت را با عشق‌زندگی‌تان در پیش بگیرید. انسان با اراده‌ای نیستید و نبود عزم راسخ در کارهای‌تان، شما را از همقطاران عقب انداخته است، امروز این رویکرد را تغییر دهید و با عزم و اراده‌ای راسخ به پیشواز مشکلات بروید.

 

♌   مرداد   ♌

با نگرانی و اضطراب از بستر بلند شده‌اید و روزی سرشار از استرسی را تجربه می‌‌کنید، اجازه ندهید این وضعیت ادامه پیدا کند و به جای فکر کردن به نگرانی‌ها و مشکلات، به موفقیت‌های خودتان در زندگی فکر کنید و مطمئن باشید کاری نیست که از عهده انجام آن ناتوان باشید. امروز زمان خوبی است که به آینده‌تان فکر کنید و با کنار گذاشتن مبلغی، فکری به حال روز مبادا بردارید. به مهمانی خانوادگی دعوت هستید و در این مراسم حسابی به شما خوش خواهد گذشت. درک و تفاهمی با همسر یا عشق‌زندگی‌تان ندارید و این وضعیت فاصله عمیقی میان شما ایجاد کرده است. اجازه ندهید این فاصله از چیزی که هست عمیق‌تر شود و امروز با صحبت با عشق‌زندگی‌تان فکری به حال این وضعیت بردارید و در آینده برای رسیدن به تفاهم، بیشتر تلاش کنید. مدتی است که وقتی را در کنار اعضای خانواده سپری نکرده‌اید، امروز شرایط مهیا می‌شود و فرصتی دست خواهد داد تا حسابی با اعضای خانواده خوش‌بگذرانید. مدتی است که فرصتی را به کارهای خیر و مذهبی اختصاص نداده‌اید، امروز زمان خوبی است تا با انجام کارهای خیر و مذهبی، آرامش از‌ دست‌رفته‌تان را باز یابید.

 

♍  شهریور ♍

روز بسیار حساسی را شروع کرده‌اید و احتمال سرقت اموال‌و‌دارایی‌های شما در منزل یا محل‌کار وجود دارد، در نتیجه تا می‌توانید حواس‌تان را جمع کنید و روز را به گونه‌ای به پایان برسانید که مالی از شما ربوده نشود. دخالت‌های بی‌جایی در کارهای همسر یا عشق‌زندگی‌تان دارید و این رویکرد باعث شده تا ایشان دل پری از شما داشته باشند. ادامه این وضعیت به صلاح شما و عشق‌زندگی‌تان نیست و امروز به خودتان قول بدهید که دخالت بی‌جا را کنار بگذارید و احترام بیشتری برای همسر یا عشق‌زندگی‌تان قائل شوید. امروز با فردی آشنا می‌شوید و باب دوستی و رفاقت میان شما و این فرد باز خواهد شد، اما از آنجایی که شناخت زیادی از این فرد ندارید، اطلاعات زیادی از خودتان در اختیار وی قرار ندهید و دوستی صمیمانه‌ای با ایشان برقرار نکنید. به لحاظ کاری روز شلوغی را در پیش ندارید، اما کارهای بی‌اهمیت زیادی وقت شما را پر می‌کند و مدت زیادی از روز را به انجام کارهای پیش‌پاافتاده سپری خواهید کرد. یکی از عزیزان شما در بستر بیماری افتاده و امروز حال خوشی ندارد، در چنین شرایطی لحظه‌ای این عزیز را تنها نگذارید و تا بهبودی کامل از ایشان پرستاری کنید.

 

♎ مهر ♎

روز بسیار خلوتی را شروع کرده‌اید و کار چندانی برای انجام‌دادن ندارید، این شرایط را مغتنم بدانید و تا می‌توانید تفریح کنید. مدتی است که از کسی پولی گرفته‌اید یا زمان پرداخت اقساط وام شما فرا رسیده است، این پول را حتی اگر از زیر سنگ هم شده فراهم کنید و اجازه ندهید در نزد اطرافیان به انسان بدحسابی تبدیل شوید. روحیه‌ای لجباز و یک‌دنده دارید و گوش‌تان به حرف اطرافیان بدهکار نیست. ادامه این رویکرد اطرافیان را از شما دور خواهد کرد، در نتیجه از امروز تصمیم بگیرید که لجبازی را کنار بگذارید و اهمیت بیشتری به حرف‌های صحیح و درست اطرافیان بدهید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان حرف‌های زیادی برای گفتن دارد اما از آنجایی که توجه زیادی به ایشان نمی‌کنید، این حرف‌‌ها مدت زیادی است که ناگفته باقی مانده. امروز زمان خوبی است که پای صحبت عشق‌زندگی‌تان بنشینید و سنگ‌صبوری برای وی باشید. بیش‌ازحد می‌خوابید و این وضعیت باعث شده تا در زندگی وقت کم بیاورید. عمر با‌ارزش خود را با خواب و استراحت تلف نکنید و از امروز به خودتان قول بدهید که صبح‌ها زودتر از خواب بلند شوید و به خاطر داشته باشید که راز کامروایی در سحرخیزی نهفته است. انسان خیا‌ل‌پردازی هستید و به جای اینکه به واقعیت‌های زندگی نگاه کنید، همیشه در رؤیا و خیال به‌سر می‌برید. ادامه این رویکرد اصلاً به صلاح شما نیست و از امروز به بعد خیال‌پردازی را کنار بگذارید و نقشه‌های عملی و دقیقی برای پیشرفت و موفقیت ترسیم نمایید.

 

 

♏  آبان ♏

یکی از اعضای منزل یا آشنایان نزدیک به دستاورد مهمی در زندگی دست پیدا کرده و این موفقیت، زمینه شادی و خوشحالی شما و اطرافیان را فراهم کرده، این شرایط را به فال نیک بگیرید و روزی سرشار از خوشی و شادکامی را در کنار اعضای منزل تجربه نمایید. زحمت‌های زیادی در زندگی کشیده‌اید و شبانه‌روز کار کرده‌اید، امروز این زحمت‌ها به بار می‌نشیند و مزد تلاش‌های خود را دریافت خواهید کرد. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز برنامه‌ خاصی برای شما تدارک دیده و قصد دارد روزی که سپری می‌کنید را به عاشقانه‌ترین روز زندگی‌تان تبدیل نماید. امروز خبر ناخوشایندی به دست شما می‌رسد و این خبر زمینه ناراحتی و دلخوری شما را فراهم خواهد کرد. این خبر را به کسی نگویید و اجازه ندهید اطرافیان مانند شما دلخور و ناراحت شوند. امروز احتمال ایجاد مشاجره‌ای میان شما و یکی از عزیزان‌تان وجود دارد، در نتیجه بیشتر از همیشه مواظب رفتار و گفتار خود باشید و روز را به گونه‌ای به پایان برسانید که کسی از رفتار شما دلخور نشود.

 

 

♐   آذر ♐

انسان خوش‌‌لباسی هستید و همیشه به سرووضع‌تان اهمیت می‌دهید. این وضعیت شما را به فردی خوش‌تیپ در میان اطرافیان تبدیل کرده است، از این وضعیت به نفع خودتان استفاده کنید و دامنه دوست‌های‌تان را گسترش دهید. امروز یکی از دوستان پیشنهادی را با شما درمیان خواهد گذاشت، این پیشنهاد را اجرا کنید و مطمئن باشید سود چشمگیری از این پیشنهاد روانه حساب‌های بانکی شما خواهد شد. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز قصد غافلگیری شما را دارد و کار بسیار خوشایندی برای‌تان انجام داده تا زمینه شادی و نشاط شما را فراهم کند. این کار را به خاطر داشته باشید و در آینده شما نیز برنامه‌ای غافلگیرانه و شاد برای همسر یا عشق‌زندگ‌تان تدارک ببینید. مدت زیادی است که وقتی را در کنار اعضای خانواده سپری نکرده‌اید، امروز فرصتی دست می‌دهد تا در کنار اهل منزل باشید و به آنها ثابت نمایید که از بودن در کنارشان لذت می‌برید. انسان صبوری نیستید و همیشه در انجام کارها عجله می‌کنید. این وضعیت باعث شده تا کارها را با بی‌دقتی و کم‌حوصلگی انجام دهید و دقت لازم را نداشته باشید. فراموش نکنید که عجله کار شیطان است و از امروز به بعد با دقت و صبر بیشتری به انجام کارها مشغول شوید.

 

 

♑  دی ♑

امروز امید وافری به زندگی پیدا کرده‌اید و هدف‌های‌تان را دور از دسترس نمی‌بینید، چنین رویکردی را به فال نیک بگیرید و با تلاش بیشتری هدف‌های‌تان را دنبال نمایید. به لحاظ مالی روز خوبی را شروع کرده‌اید و پولی به دست شما می‌رسد، اما این پول را باید خرج هزینه‌های جاری زندگی کنید و چیزی از آن برای پس‌انداز باقی نمی‌ماند. کارهای عقب‌افتاده زیادی دارید، اما اجازه ندهید کارها روی هم تلنبار شود و به هر قیمتی که شده کارهای عقب‌افتاده را انجام دهید و کارهای مهم را به فردا موکول نکنید. به مراسم خیریه و کارهای نیکوکارانه دعوت شده‌اید، این شرایط را به فال نیک بگیرید و با انجام کارهای انسان‌دوستانه، به لحاظ ذهنی به آرامش برسید. انسان سخت‌کوش و بامحبتی هستید و این روحیه‌های مثبت شما از دید همسر یا عشق‌زندگی‌تان پنهان نخواهد ماند و امروز به شما ثابت می‌کند که قدر زحمت‌ها و محبت شما را می‌داند. اهل تجملات و اشراف‌گرایی نیستید و زندگی ساده و سالم را ترجیح می‌دهید. این رویکرد را ادامه دهید و مطمئن باشید کسی از ساده‌زیستی ضرر نکرده است.

 

 

♒  بهمن ♒

مشکلات زیادی در زندگی دارید و این مشکلات زمینه ناراحتی و نگرانی شما را فراهم کرده است. قبل از اینکه این نگرانی‌‌ها شما را از پا در بیاورد، فکری به حال این مشکلات بردارید و به خاطر داشته باشید که برای حل مشکلات روی کمک دوستان و آشنایان همیشه می‌توانید حساب‌باز کنید. امروز از جایی که حتی فکرش را نمی‌کنید پولی به دست شما خواهد رسید و نگرانی‌های مالی‌تان کاهش پیدا می‌‌کند. یکی از اعضای منزل در بستر بیماری گرفتار شده و روز خوبی را سپری نمی‌کند، از این فرد تا می‌توانید پرستاری کنید و تا بهبودی کامل، حتی یک لحظه ایشان را تنها نگذارید. مدتی است که برای گشت‌و‌گذار بیرون از منزل نرفته‌اید، امروز شرایط خوبی است که دست اعضای خانواده را بگیرید و با گردش و تفریح، روحیه‌ خود و اهل منزل را شاد و بانشاط کنید. علاقه‌ای به حضور در جمع ندارید و تنهایی را ترجیح می‌دهید، امروز روز شما است چرا که فرصتی پیدا می‌کنید تا لحظه‌ای با خودتان خلوت نمایید و از تنهایی لذت ببرید. خبر بسیار فرخنده‌ای به دست شما می‌رسد، این خبر برای همسر یا عشق‌زندگی‌تان نیز خوشحال‌کننده و مسرت‌بخش است. در نتیجه‌ این خبر فرخنده را با ایشان در میان بگذارید و زمینه شادی و نشاط وی را فراهم کنید. امروز فرد غربیه‌ای سر راه‌تان قرار می‌گیرد، این فرد قصد آزار شما را دارد و بهتر است تا جایی که می‌توانید مواظب رفتارتان باشید و روز را به گونه‌ای به پایان برسانید که گزندی به شما وارد نشود.

 

 

♓ اسفند ♓

روز بسیار شلوغی را آغاز کرده‌اید اما سرشار از انرژی و نشاط هستید و به لطف این انرژی، کارهای شلوغ امروز را زودتر از چیزی که فکرش را بکنید به پایان خواهید رساند. امروز یکی از دوستان قدیمی به دیدارتان می‌آید و خاطره‌های خوش گذشته را با ایشان زنده خواهید کرد. همسر یا عشق‌زندگی‌تان بیشتر از چیزی که حتی فکرش را بکنید به شما علاقه دارد و امروز عشق‌بی‌پایانش را به شما ثابت خواهد کرد. به لحاظ مالی روز خوبی را آغاز کرده‌اید و وضعیت مالی‌تان نسبت به گذشته بهبود پیدا می‌کند. در طول روز ممکن است به ناگاه افسرده و ناراحت شوید، این وضعیت را جدی نگیرید و اجازه ندهید افسردگی‌های بی‌دلیل و بی‌موقع، روز شما را خراب کند.

مشاهده سوابق بیمه تامین اجتماعی با کد ملی در اپلیکیشن کارمند

دانلود مستقیم کارمند

برچسب ها: , , , , ,