♈  فروردین  ♈

در بستر بیماری افتاده‌اید و این بیماری نه تنها به لحاظ جسمی شما را ضعیف کرده، بلکه به لحاظ روحی نیز آستانه تحمل‌تان پایین آمده و با اتفاق‌های پیش‌پاافتاده دلخور و آزرده می‌شوید. این وضعیت شما را به فردی زودرنج درمیان اعضای خانواده تبدیل کرده و مشاجره‌های زیادی میان شما و اطرافیان ایجاد می‌شود. خوشخبتانه بیماری شما رو به بهبود است و با بدست آوردن سلامت خود، فکری به حال وضعیت روحی خودتان نیز بردارید و تحمل بیشتری دربرابر مشکلات داشته باشید. به جای کسب درآمد از راه درست، به فکر کارهای نادرست افتاده‌اید و می‌خواهید با روش‌های غیراخلاقی درآمد خود را افزایش دهید. فراموش نکنید که بار کج به منزل نمی‌رسد و کارهای نادرست به غیر از دردسر چیزی برای شما به همراه نخواهد داشت. مدتی است که توجه کافی به همسر یا عشق‌زندگی‌تان ندارید و این وضعیت زمینه دلخوری ایشان را فراهم کرده است، امروز فرصتی را برای بودن در کنار عشق‌زندگی‌تان اختصاص دهید و به وی ثابت کنید که همیشه به فکر او هستید. امروز یکی از دوستان یا آشنایان نزدیک از شما درخواست کمک می‌کند، به این درخواست پاسخ مثبت بدهید و هرکاری که از دست‌تان بر می‌آید را برای این دوست انجام دهید.

 

♉  اردیبهشت ♉

روز خوبی را در پیش ندارید و حادثه‌ای در کمین شما است، در نتیجه امروز بیشتر از همیشه حواس‌تان را جمع کنید و روز را به گونه‌ای به پایان برسانید که آسیبی به وجود نازنین‌تان وارد نشود. مواظب سلامتی‌ خود نیستید و با مصرف خوراکی‌های ناسالم یا استعمال دخانیات، سلامت خود را به خطر انداخته‌اید، ادامه این رویکرد به غیر از بیماری برای شما چیزی به دنبال نخواهد داشت، در نتیجه از همین امروز تصمیم بگیرید که سبک‌زندگی سالمی را دنبال کنید و دور چیزهایی که برای سلامتی‌تان ضرر دارد را خط بکشید. اهل منزل از شما انتظار دارند که امروز زمانی را در کنار آنها سپری کنید، از آنجایی که امروز کار زیادی ندارید،‌ فرصت بیشتری را در کنار اعضای خانواده بمانید و به آنها ثابت کنید که از بودن در کنار ایشان لذت می‌برید. روحیه‌ای خلاق و مبتکر دارید، این روحیه را به فال نیک بگیرید و با نوآوری و تلاش، آینده‌ای موفق را برای خودتان رقم بزنید. فردی قصد دارد میان شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان فاصله بیاندازد، به همین دلیل تأثیر این فرد بر همسر یا عشق‌زندگی‌تان باعث شده تا ایشان دل خوشی از شما نداشته باشد و دائم دعوا و سرصدا راه بیاندازد. اجازه ندهید این وضعیت ادامه پیدا کند و این فرد را شناسایی کنید و حقش را کف دستش بگذارید.

 

♊  خرداد  ♊

انسان خنده‌رویی نیستید و با زمین و زمان دعوا دارید، این قضیه باعث شده تا دشمنان بیشتری نسبت به دوستان‌تان داشته باشید و با مشکلات زیادی روبرو شوید. به خاطر داشته باشید که خنده بر هر درد بی‌درمان دوا است و از امروز با خودتان تصمیم بگیرید که با گشاده‌رویی و لبخند، دامنه دوستان‌تان را گسترش دهید و به فرد محبوبی در میان اطرافیان و اعضای خانواده تبدیل شوید. امروز خبر فرخنده‌ای از یکی از دوستان یا آشنایان به دست شما می‌رسد، این خبر را به فال نیک بگیرید و روزی سرشار از خوشی و نشاط را پشت‌سر بگذارید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز حال‌و‌حوصله چندانی ندارد، به ایشان فشار نیاورید و اجازه دهید گذر زمان، روحیه‌اش را بهتر کند. سفری در پیش دارید و در این سفر نه تنها به شما خوش خواهد گذشت، بلکه با افراد مهمی آشنا می‌شوید و این آشنایی زمینه موفقیت‌های بیشتر شما را در آینده فراهم خواهد کرد. ایده بکر و خلاقانه‌ای به ذهن شما خطور کرده است، این ایده را دست‌کم نگیرید و به هر قیمتی که شده به آن جامه عمل بپوشانید.

 

♋  تیر  ♋

امروز از صبح که از خواب بلند‌ شده‌اید، حال و حوصله ندارید و کسل و بی‌انگیزه هستید، اجازه ندهید این وضعیت ادامه پیدا کند و با انجام کاری انگیزه‌بخش و مفرح، انرژی لازم را به دست آورید. به لحاظ مالی روز خوبی را در پیش دارید و پولی روانه جیب شما می‌شود. به کمک این پول، هزینه‌های عقب‌افتاده و قسط‌ها را پوشش دهید و شب سر راحتی بر بالین بگذارید. مواظب رفتار و گفتار خود نیستید و صحبت‌های شما اطرافیان را آزرده می‌کند، در نتیجه از امروز تصمیم بگیرید که بیشتر حواس‌تان به رفتار و گفتار‌تان باشد و طوری زندگی کنید که کسی از کلام شما ناراحت نشود. علاقه‌ای به کسب علم و دانش ندارید و از مهارت‌های زیادی برخوردار نیستید، به خاطر داشته باشید که راه موفقیت از میان علم و دانش می‌گذرد و اگر می‌خواهید یک سر و گردن بالاتر از دوستان خود قرار بگیرید، از امروز به فکر افزایش دانش و مهارت خود باشید.

 

♌   مرداد   ♌

امروز از صبح که از خواب بلند شده‌اید افکار منفی و مخرب به ذهن شما هجوم آورده و فکرتان دائماً مشغول است، اجازه ندهید این وضعیت روز شما را خراب کند و با فکرکردن به چیزهای خوب و کمک گرفتن از ورزش و تحرک، فکرهای منفی را از ذهن خود خارج نمایید. به فکر سرمایه‌گذاری هستید اما تاکنون این کار را انجام نداده‌اید و به دنبال فرصت مناسب می‌گردید، امروز فرصت خوبی برای سرمایه‌گذاری است به شرط اینکه با افرادی که تجربه بیشتری نسبت به شما دارند مشورت کنید و مطمئن باشید سرمایه‌ای که امروز به گردش می‌اندازید، در آینده سود سرشاری را نصیب شما خواهد کرد. خبر غیرمنتظره‌ای به دست شما می‌رسد، این خبر زمینه شادی شما و دیگر افراد خانواده را فراهم خواهد کرد. امروز قرار است تصمیم مهمی در زندگی اتخاذ کنید، اما بهتر است این تصمیم را به آینده موکول کنید و به خاطر داشته باشید که عجله کار شیطان است.

 

♍  شهریور ♍

امروز با فرد یا افراد سرشناسی قرار ملاقات دارید و این افراد از برنامه‌های شما پشتیبانی خواهند کرد، چنین وضعیتی را به فال نیک بگیرید و به لطف پشتیبانی این افراد، با اعتماد‌به‌نفس بیشتری پله‌های موفقیت را پشت‌سر بگذارید. انسان خوش‌گذرانی هستید و شب‌ها تا دیروقت با دوستان رفقا بیرون از منزل سپری می‌کنید. قبل از اینکه وضعیت شما را از کار و زندگی‌تان عقب بیاندازد، تصمیم بگیرید که تعهد بیشتری به خودتان داشته باشید و به جای خوش‌گذرانی و وقت‌گذراندن با دوستان و آشنایان، فرصت بیشتری به کار و تلاش اختصاص دهید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز به شما ثابت می‌کند که قدر شما را می‌داند و بهترین لحظه‌های زندگی‌اش را با بودن در کنار شما تجربه می‌کند. به فکر افزایش مهارت و تخصص‌های خود افتاده‌اید و قصد دارید با بالابردن این مهارت‌ها، سری در میان سرها در بیاورید، امروز زمان خوبی است که با شرکت در دوره‌های آموزشی، مهارت‌های خود را افزایش دهید و یک سروگردن بالاتر از همقطاران‌تان قرار بگیرید.

 

♎ مهر ♎

اصلاً مواظب سلامتی‌تان نیستید و با خوردن بیش از حد غذا و خوراکی‌های ناسالم، افزایش وزن پیدا کرده‌اید، قبل از اینکه این وضعیت شما را روانه بستر بیماری کند، فکری به حال رژيم‌غذایی‌تان بیاندازید و بیشتر ورزش کنید. امروز به منزل یکی از دوستان نزدیک دعوت شده‌اید، در این مهمانی به شما بیشتر از چیزی که فکرش را بکنید خوش خواهد گذشت. مدتی است که با همسر یا عشق‌‌زندگی‌تان رفتار خوبی ندارید، قبل از اینکه این وضعیت فاصله‌ای عمیق میان شما و عشق‌زندگی‌تان ایجاد کند، تغییر رفتار بدهید و رابطه‌ای دوستانه و توأم با احترام را با عشق‌زندگی‌تان در پیش بگیرید. مدت زیادی است که چیز بسیار بااررزشی را گم کرده‌اید، امروز چیزی که گم کرده‌اید را پیدا می‌کنید و نگرانی‌های‌تان از این بابت خاتمه پیدا خواهد کرد.

 

♏  آبان ♏

روز خوبی را شروع نکرده‌اید و اگر مواظب اموال و پول‌های خود نباشید، احتمال ضرر یا سرقت دارایی‌های شما وجود دارد، در نتیجه امروز شش‌دانگ حواس‌تان را جمع کنید تا کلاه سرتان نرود و دزد به مال‌‌و‌اموال شما نزند. امروز احتمال ایجاد مشاجره‌ای میان شما و یکی از دوستان قدیمی‌تان وجود دارد، نفت به آتش این مشاجره نریزید و اجازه ندهید رفاقت چندین‌و‌چند ساله شما برای اختلاف‌های پیش‌پاافتاده به هم بخورد. به جای اینکه فکر و ذکر‌تان را به انجام کارهای مهم اختصاص دهید، همیشه به چیزهای پیش‌پاافتاده مشغول می‌شوید و کارهای مهم را به تعویق می‌اندازید. این رویکرد باعث شده تا روی موفقیت را در زندگی نبینید و همیشه از دیگران عقب باشید. در نتیجه از امروز کارها را اولویت‌بندی کنید و قبل از هر چیز، مشغول انجام کارهای مهم شوید و اگر فرصتی باقی ماند، به کارهای غیرضروری مشغول شوید.

 

♐   آذر ♐

گرفتار مشکل مالی هستید و برای حل این مشکل به تنهایی کاری از دست‌تان بر نمی‌آيد، در نتیجه پیشنهاد می‌کنیم مشکل خود را با اعضای خانواده و به‌خصوص پدر یا مادرتان درمیان بگذارید و از ایشان درخواست کمک کنید، مطمئن باشید پولی که نیاز دارید را دریافت خواهید کرد و به لطف این پول، مشکلات‌ شما از بین می‌رود. انسان خوش‌قلبی هستید و به‌سرعت با غریبه‌ها طرح دوستی می‌ریزید، قبل از اینکه این رویکرد شما را در معرض خطر قرار دهد، از امروز به خودتان قول بدهید که وسواس‌ بیشتری برای انتخاب دوستان‌تان داشته باشید. امروز یکی از بزرگان فامیل یا یکی از همکاران در محل کار به کمک شما نیاز دارد، هر کاری که از دست‌تان بر می‌آيد را برای ایشان انجام دهید و مطمئن باشید این فرد در زمان گرفتاری، دست شما را خواهد گرفت.

 

♑  دی ♑

روز خوب و خلوتی را شروع کرده‌اید و به اندازه کافی زمان برای استراحت و تفریح دارید. به لحاظ مالی نیز اوضاع بر وفق‌مراد است و از جایی که حتی فکرش را هم نمی‌کنید، پول خوبی به دست شما خواهد رسید. یک‌طرفه به قاضی می‌روید و قبل از آگاهی کامل در خصوص شرایط مختلف، رفتار افراد را قضاوت می‌کنید. این وضعیت شما را به انسانی بی‌ملاحظه تبدیل کرده که اهمیتی به مشکلات دیگران نمی‌دهد. اجازه ندهید این شرایط ادامه پیدا کند و قضاوت‌های عجولانه و غیر‌منصفانه را کنار بگذارید و تا جایی که می‌توانید کاری به کار دیگران نداشته باشید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز هدیه‌ای برای شما خریده است و با این هدیه به شما ثابت می‌کند که قدر تلاش و زحمت‌های‌تان را می‌داند و بیشتر از همیشه عاشق شما است.

 

♒  بهمن ♒

انسان خوش‌بینی هستید و همیشه نیمه پر لیوان را می‌بینید، این روحیه را مغتنم بدانید و مشکلی که امروز با آن روبرو می‌شوید را به لطف خوش‌بینی و امید به آینده، پشت‌سر بگذارید. امروز یکی از دوستان نزدیک پیشنهادی وسوسه‌برانگیز برای افزایش درآمد با شما درمیان می‌گذارد، زمان خوبی برای اجرای این پیشنهاد است و با انجام آن شرایط مالی خود را بهبود بخشید. مدتی است که سری به بزرگ‌ترهای فامیل یا دوستان قدیمی نزده‌اید، امروز فرصت فراغتی دست می‌دهد تا از بزرگان فامیل عیادت کنید یا حال دوستان قدیمی خود را جویا شوید. مدتی است که می‌خواهید دمی با خودتان خلوت کنید، اما روزمرگی‌های زندگی شما را از چنین فرصتی محروم کرده است، خوشبختانه امروز فرصت فراغتی دست می‌دهد تا دور از هیاهوی جامعه، دمی بنشینید و حسابی با خودتان خلوت کنید.

 

♓ اسفند ♓

اعتمادبه‌نفس سرشاری دارید و راه‌و‌رسم زندگی را بلد هستید، به لطف چنین روحیه‌ای، امروز مشکلات را بدون کمک دیگران حل کنید و اجازه ندهید روزمرگی‌های زندگی شما را به حاشیه بکشاند. یکی از اعضای منزل یا دوستان نزدیک شما به پول نیاز دارد، این پول را به ایشان قرض بدهید و مطمئن باشید زودتر از چیزی که فکرش را بکنید، این پول به شما بازگردانده می‌شود. رفتاری مستبدانه با همسر یا عشق‌زندگی‌تان دارید و انتظار دارید همیشه کارها را بر طبق نظر شما انجام دهد، این روحیه فاصله‌ای عمیق میان شما و عشق‌زندگی‌تان ایجاد کرده و در اولین فرصت رفتار محبت‌‌آمیزی با عشق‌زندگی‌تان در پیش بگیرید و به ایشان ثابت کنید که رفتار مستبدانه را کنار گذاشته‌اید. امروز یکی از بزرگان فامیل یا دوستی که تجربه‌های بیشتری نسبت به شما دارد، کوله‌بار تجربه‌های خود را با شما در میان می‌گذارد، صحبت‌های این فرد را آویزه گوش کنید و در آینده به کار بگیرید.

مشاهده سوابق بیمه تامین اجتماعی با کد ملی در اپلیکیشن کارمند

دانلود مستقیم کارمند

برچسب ها: , ,