فال روزانه ۱۴ مرداد ۹۸

همیشه لبخند بزنید؛ روزی زندگی از آزردن شما خسته خواهد شد. طالعتان درخشان.

 

 

 

♈  فروردین  ♈

روز بسیار خوبی پیش رو خواهید داشت. شاید مردم خیلی رفتار عالی و خوشایندی نداشته باشند اما اهمیتی ندارد زیرا همچنان برای ارتباطات خود ارزش و احترام قایل هستند و همین کافی است. همین باعث می شود تا مردم را دوست داشته باشید. باید بدانید امروز همه چیز به نفع شما است و خیلی راحت می توانید احساسات خود را صادقانه بیان کنید. این جو فقط چند روز دوام دارد از آن استفاده کنید و کارهایی را که دوست دارید انجام دهید.

 

♉   اردیبهشت  ♉

خلاقیت و ایده های زیادی در سر دارید اما به دلیل ترس از شکست هیچ کدام از آن ها را عملی نمی کنید. امروز فرصت مناسبی برای شما است تا مقداری از کارهایی را که مدت هاست برای آن برنامه ریزی کرده اید که انجام دهید را انجام دهید و نتایج مطلوب از آن ها بگیرید پس وقت آن رسیده است که ترس را کنار بگذارید چرا که اگر به همین روال ادامه دهید، کاری را پیش نمی برید.

 

♊ خرداد ♊

امروز به گذشته ها سفر و خاطرات قدیم را برای خود مرور خواهید کرد. نیمه دیگری از ذهنتان نیز به آینده می رود و پروژه های نامعلوم شما را به سرانجام می رساند. رویاپردازی در مورد آینده و نگاه به گذشته باعث می شود تا حرکت جدیدی در زندگی خود ایجاد کنید. حس عاشقانه امروز شما زیاد است و کشش زیادی به فرد خاصی احساس می کنید. البته شاید پولدار بودن او نیز در این امر بی تاثیر نباشد.

 

♋   تیر  ♋

امروز قوه تشخیص بسیار بالایی در مور کار خود خواهید داشت که منجر به رسیدن به اهدافتان می شود. این شرایط باعث خوشحالی شما است. همیشه خیلی خوب می توانید در مورد موقعیت ها فکر کنید و تصمیم بگیرید. اعتماد به نفس و قدرت درونی شما زیاد است. امروز از راه دور یک نامه یا تماس دریافت خواهید کرد. نباید تعجب کنید اگر همه امروز شما به حرف زدن سپری شود زیرا ممکن است با افرادی ملاقات کنید و یا در تماس باشید که مدت های زیادی است آن ها را ندیده اید.

 

♌   مرداد   ♌

امروز احساس می کنید همه اطرافیان در حال یادگیری و آغاز کارها و فعالیت های جدید هستند و نمی خواهید از این قافله عقب بمانید. اما سعی نکنید روش دیگران را تقلید کنید و درست همان راهی را بروید که دیگران می روند. کمی خلاقیت داشته باشد و موقعیت کنونی خود را تغییر دهید. زندگی همچون مسابقه ای است که باید در آن برنده شوید و برای این منظور باید زمان بندی صحیح نیز داشته باشید.

 

♍   شهریور  ♍

امروز کارهای بسیاری برای انجام دادن دارید. یکی از آنها در حوزه اسناد و کاغذ بازی های اداری است که به امضا نیاز دارد. شما بسیار باهوش هستید و به خوبی می توانید کنترل مسایل مختلف را به دست بگیرید. ارتباط با همسایه ها کمی به نظرتان جالب نیست و حس بد بینی به آنها دارید، اگر همچین حسی دارید می توانید خیلی زیاد به این افراد نزدیک نشوید اما در عین حال توصیه می شود برای داشتن آرامش بیشتر  عینک بدبینی را بردارید و گمان نکنید که همه افراد بد هستند و یا از شما خوششان نمی آید.

 

♎   مهر  ♎

سفرهای کوتاه و مکالمه های طولانی در صدر فعالیت های امروز شما قرار دارند. امروز دوست دارید به اطراف شهر بروید و غذای خود را در یک رستوران محلی صرف کنید. امروز یک تماس مشکوک از طرف یک آشنا خواهید داشت. او هر حرفی را به شما نمی گوید مگر اینکه واکنشی از طرف شما دریافت کند اگر همچین احساسی دارید پس کاملا امروز مراقب حرف زدنتان باشید و هر حرفی را نزنید زیرا ممکن است از حرف های شما سو استفاده بشود و برایتن مشکل ایجاد کند پس امروز هر حرفی را به دیگران مزنید.

 

♏   آبان   ♏

شما ممکن است امشب یا شاید در چند روز آینده برنامه ریزی برای میزبانی یک رویداد اجتماعی در منزل تان انجام دهید. این می تواند شامل انجام بسیاری کارها از جمله تمیز کردن، مرتب سازی و زیباسازی در اطراف خانه داشته باشد .دوستی ممکن است سرزده نزدتان بیاید و به شما در این کارها کمک کند.  شما همچنین ممکن است خودتان را برای درست کردن منو غذایی باور نکردنی خسته کنید. زیاد به خودتان سخت نگیرید، در غیر این صورت ممکن است هیچ انرژی ای برای خانواده و یا مهمانان خود را نداشته باشید! شما نمی توانید به چیزهای جانبی متوسل شوید تا به شما را در خلق و خوی امروز، به ویژه با تاثیر سیاره ای در حال حاضر، نشاط و شادی بدهند. اگر شما در یک مهمانی هستید، خلق و خوی شما واگیردار خواهد بود، و از این خلق و خو می توانید برای گفتن برخی از بهترین جوک ها و داستان های خود و سرگرم کردن دیگران استفاده کنید و تبدیل به یک فرد لذت بخش و سرگرم کننده شوید.

 

♐   آذر ♐

امروز ممکن است از طرف فردی که مدت هاست از او بی خبرید، پیشنهادی به شما شود و شما بر سر دوراهی قرار بگیرید که این پیشنهاد را قبول کنید یا نه اما توصیه می شود روابط آشنایی را در نظر نگیرید و در این مورد خاص منافعتان را در نظر بگیرید و خجالت را کنار بگذارید.

 

♑   دی  ♑

خبر افزایش حقوق ممکن است امروز به گوشتان برسد. امروز احساس می کنید پرانرژی هستید و بنابراین وسوسه می شوید که بیش از پیش تلاش کنید. این خیلی خوب است ولی یادتان باشد که شتاب خود را حفظ کنید و تندروی نکنید. اگر می خواهید مسیر فعلی خود را ادامه دهید، باید کمی از انرژی تان را برای فردا و روزهای بعدی حفظ کنید. لازم نیست بخاطر اینکه عشقتان چیزی را اشتباه متوجه شده و سوءتفاهم برایش ایجاد شده ناراحت باشید. امروز با حرف ها و صحبت هایتان می توانید مشکلات و ضربه ای که فکر می کنید به رابطه شما وارد شده جبران کنید. تنها کاری که باید بکنید این است که سعی کنید در صحبت هایتان شفاف تر عمل کنید و بگذارید نیروی واقعیت و حقیقت لبخند را به لب های عشقتان بیاورد

.

♒   بهمن   ♒

امروز خیلی رک و راست هستید و حتی شاید رفتارهای ناشایست و از روی عصبانیت نیز از خود بروز دهید. این رفتارها را هیچ کس نمی پسندد. روی گفتار و کردار خود کنترل داشته باشید و اجازه ندهید بخش عصبانی مغز شما کارهایی کند که باعث رنجش دیگران می شود. به دیگران نیز اجازه ندهید موجب ناراحتی شما شوند. امروز باید چهارچشمی مراقب رابطه خود باشید زیرا ممکن است انتظارات و خواسته های شما از همسر یا نامزدتان به اندازه ای باشند که موجب خستگی او شوند. و این مساله می تواند چهره واقعی او را نشان دهد.

 

♓   اسفند   ♓

امروز فرصت هایی برای سرمایه گذاری برایتان فراهم می شود. این شامل سرمایه گذاری روی زمان، پول و منابع دیگر می شود. همچنین ممکن است بخواهید یک شروع تازه و هیجان انگیز داشته باشید. البته نباید قبل از ملاحظه همه نقاط قوت و ضعف قضیه در مورد چیزی هیجان زده شوید. شاید بهتر باشد با دوست یا شریکی مشورت کنید.

انواع فال و طالع بینی (فال حافظ روزانه، استخاره ازدواج،فال ماه و سال تولد، فال ابجد، فال انبیاء و ... ) در اپلیکیشن عاشقنامه

دانلود مستقیم عاشقنامه

برچسب ها: , , , , , ,
مشترک
اعلان
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments