فروردین

امروز ممکن است کسی وارد زندگی‌تان شود و کمکتان کند تا مسائل مالی‌تان را بهتر مدیریت کنید، اما شما ممکن است این پیشنهاد کمک را یک خطر تهدیدکننده به‌حساب آورید. البته این پیشنهاد بدین معنی نیست که کسی قرار است جادو کند و مشکلات مالی شمارا یک‌باره حل کند. باید یاد بگیرید که چه طور به خودتان ارزش دهید تا دیگران هم ارزش شمارا درک کنند. اظهارنظرهای مختلف را با اشتیاق بشنوید. اگر چیزی را که به شما می‌گویند با تمام وجود درک کنید می‌توانید دیدگاهتان را اساساً تغییر دهید.

اردیبهشت

دوست دارید یک روز کامل فقط استراحت کنید، اما بدانید که استراحت زیادی هم درنهایت منجر به کسالت و بی‌حوصلگی خواهد شد و آن احساس رضایتی را که به دنبال از هستید به شما نخواهد داد. کارهای مختلفی هستند که قصد دارید انجامشان دهید، اما بنا به دلایلی انگیزه‌ی لازم را ندارید. اگر در حال حاضر نتوانستید چیز زیادی به دست آورید بهتر است خودتان را به باد انتقاد و سرزنش نگیرید، فقط کاری را انجام دهید که با آن احساس راحتی بیشتری می‌کنید. گاهی همین‌که یک آخر هفته‌ی خوب با لذت‌های ساده داشته باشید دقیقاً همان چیزی است که حالتان را خوب خواهد کرد.

خرداد

در یک وضعیت حساس به سر می‌برید و باید سعی کنید تا منبع نگرانی‌هایتان را در زندگی پیدا کنید. این سفر احساسی به درون بسیار قابل‌توجه است، به‌ویژه اگر به‌تازگی سعی کرده‌اید تا اضطراب‌های ناشی از یک رابطه‌ی صمیمی را انکار کنید. به نظر می‌رسد که فرارها و تنش‌های چند روز قبل کم‌کم فروکش خواهند کرد و می‌توانید حقیقت ماجرا را ببینید. سعی کنید موضوعاتی را که حل‌نشده باقی‌مانده بودند بیرون بکشید، در این صورت مواجه با آن‌ها اجتناب‌ناپذیر است. هرچه زودتر دست‌به‌کار شوید نتیجه‌ی بهتری خواهید گرفت.

 تیر

به نظر می‌رسد که دیگر تمایل چندانی به برنامه‌ریزی برای آینده ندارید و بیشتر دوست دارید کاری انجام دهید که نتیجه از را زود ببینید و احساس رضایت کنید. اگرچه در تب‌وتاب آرزوهایتان هستید، اما اطرافیانتان ممکن است فکر کنند که چیز مهمی را از آن‌ها پنهان می‌کنید. به خاطر داشته باشید که انرژی‌هایتان را بیهوده به خاطر حرف و قضاوت دیگران تلف نکنید. به ندای قلبتان گوش دهید و دیگران را هم تشویق کنید که همین کار را بکنند.

مرداد

ایده‌های بزرگی در سردارید درباره‌ی این‌که چه طور آرزوهایتان را به واقعیت تبدیل کنید. واقعاً دلتان می‌خواهد که لذت را تجربه کنید، اما یادتان باشد که اگر زیاده‌روی کنید ممکن است برعکس نتوانید انتظاراتتان را برآورده سازید. به‌جای این‌که خواسته‌هایتان را بیش‌ازحد بزرگ کنید به شما توصیه می‌شود که رویکردتان را تغییر دهید و از همین چیزهایی که دارید راضی باشید. می‌توانید با شمردن نعماتی که اکنون در اختیاردارید شاد زندگی کنید، پس این‌قدر به دنبال چیزهای بیشتر نباشید.

شهریور

این روزها باید خیلی حواستان را جمع کنید و کمی خویشتن‌داری به خرج دهید. حتی اگر احساس کردید که همه‌چیز در اطرافتان در حال تغییر و تحول است، اما بازهم بهتر است خودتان را از ماجراهای اطرافتان دورنگه دارید. زمان‌بندی پیشرفت شما متغییر است و این تغییر بستگی به ریتم طبیعی کارها دارد، یعنی شما دخالتی در آن ندارید. می‌توانید درباره‌ی وضعیتی که اکنون در آن قرار دارید با کسی که برایتان قابل‌احترام است صحبت کنید. در این فاصله سعی کنید همه‌ی انتخاب‌هایی را که می‌توانید داشته باشید ازنظر بگذرانید، اما یادتان باشد که به هیچ‌کدام از آن‌ها دل نبندید.

مهر

لازم است امروز درباره‌ی احساسات تام حرف بزنید. مهلت شما رو به پایان است و هر لحظه ممکن است قبل از این‌که متوجه شوید درهای فرصت به روی تام بسته شوند. اکنون واقعاً مهم است که درباره‌ی حقیقت درون تام حرف بزنید. به خاطر داشته باشید که شما مسئول واکنش دیگران نیستید، بگذارید بعد از شنیدن حرف های تام هر واکنشی که دل شان می‌خواهد نشان دهند. شما فقط مسئول این هستید که چه طور پیام تام را با مهربانی و آگاهی منتقل کنید.

آبان

موضوعات مهمی هستند که باید به آن‌ها توجه کنید، اما به نظر می‌رسد که نمی‌توانید توجه تام را روی آن‌ها متمرکز کنید. البته فکر و ذهن تام آشفته نیست، فقط این‌که ترجیح می‌دهید به موضوعات راحت‌تر و لذت‌بخش‌تر فکر کنید. اما نباید رؤیاپردازی کنید، بهتر است اول کارهایی را که در دست دارید خوب با واقع‌نگری پردازش کنید. قبل از این‌که به دنیای خیالات خودتان پناه ببرید باید هر چیزی را که هنوز در دلتان باقی‌مانده و نگفته‌اید به‌طرف مقابل انتقال دهید.

 آذر

امروز می‌توانید به کمک حس ششم تام تغییر را احساس کنید. البته فکر نکنید که باید کورکورانه به احساسات تام اطمینان کنید، بلکه بهتر است به خودتان ثابت کنید که می‌توانید جلوی هوس‌های زودگذر بایستید و از خودتان خودداری نشان دهید. باید همه‌ی حواستان را به اهدافی که در سردارید بدهید و به خاطر لذت‌های زودگذر مسیر حرکت تام را عوض نکنید. همیشه نمی‌توانید به چیزهایی که می‌خواهید برسید، اما مطمئن باشید که به آنچه نیاز دارید حتماً خواهید رسید.

 دی

نمی‌خواهید آنچه را واقعاً در ذهن تان می‌گذرد بیان کنید، زیرا دوست ندارید به احساسات ناخوشایند دامن بزنید. چندهفته‌ای هست که انرژی‌های درون تام آشفته شده‌اند. اگر از چیزی عصبانی هستید آن را با مهربانی بگویید تا کمتر مشکل درست شود. یادتان باشد که به‌طرف مقابل تام هم فرصت دهید تا حرف از را بزند و ماجراهای از را تعریف کند، به‌این‌ترتیب می‌توانید زودتر به تفاهم برسید.

بهمن

تمایل دارید که کارهای گذشته را امروز به شیوه‌ای جدید انجام دهید، اما هنوز نمی‌دانید که کدام شیوه بهترین انتخاب است. هر کاری که اکنون انجام می‌دهید به بهترین شکل زمان‌بندی‌شده است. اگر در مسیری که می‌روید با مانعی روبرو شدید به‌هیچ‌وجه عقب‌گرد نکنید و به مسیرتان ادامه دهید. همه‌چیز را امتحان کنید تا درنهایت به نتیجه‌ی مطلوب دست پیدا کنید.

 اسفند

تا زمانی که هنوز فرصت دارید بهتر است کارهای نیمه‌تمام گذشته را به پایان برسانید. در زندگی‌تان قرار است به‌زودی تحول مثبتی ایجاد شود. تا زمانی که این تحول شروع نشده بهتر است به همان کارهای عادی روزانه بپردازید. به کارهایی که اکنون در دست دارید فکر کنید و نگران آینده نباشید. برای این‌که خودتان را آماده‌ی فرصت‌های بعدی کنید به شما توصیه می‌شود که اولویت‌های تام را دوباره مشخص کنید.

فال روزانه ۱۸ اسفند ۹۷

برچسب ها: ,

برای گرفتن سایر فال ها،روی فال مورد نظر کلیک کنید

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
اعلان