فال روزانه ۲۳ فروردین ۹۸

زندگی نه ماندن است و نه رسیدن؛ زندگی ساده عبورکردن است. طالعتان درخشان.

 

 

♈  فروردین  ♈

مشکلات زندگیتان رو به اتمام است. زمان آن رسیده که از زندگی لذت ببرید زیرا بخت و اقبال به شما رو کرده و مشکلی که مدت‌ها است ذهنتان را درگیر کرده در اثر یک اتفاق غیر‌منتظره حل خواهد شد پس با امیدواری از کنار هیچ فرصتی ساده عبور نکنید و ارتباطتان را با افراد حفظ کنید.

 

♉  اردیبهشت  ♉

ممکن است با فردی رو‌به‌رو شوید که در تلاش است حال روحی شما را به هم بریزد. هوشیار باشید که ظاهر زندگی خود را با باطن زندگی دیگران مقایسه نکنید زیرا شما مدتی است درگیر این موضوع هستید. این کار آرامش شما را به هم می‌ریزد. از نعمت‌هایی که دارید استفاده کنید و لذت بیرید.

 

♊  خرداد  ♊

امروز ممکن است کمی مایوس شوید و ازمسیر اصلی زندگیتان دور شوید ولی حواستان را خوب جمع کنید که به دنبال راه میانبر نباشید و ریسک نکنید زیرا سخت‌کوشی و استفاده از فرصت‌ها بهترین راه رسیدن به اهداف است. دیر یا زود به نتیجه دلخواهتان خواهید رسید.

 

 

♋  تیر  ♋

سعی کنید دوستان صمیمی و نزدیکتان را فراموش نکنید و از آنها غافل نشوید. حتی اگر سخت درگیر کار هستید، سعی کنید با یک تماس تلفنی یا احوال‌پرسی ساده روابطتان را با دوستانتان حفظ کنید زیرا دوست خوب می‌تواند بزرگترین سرمایه برایتان باشد پس به سادگی آنها را از دست ندهید.

 

 

♌  مرداد  ♌

امروز ممکن است در موقعیتی قرار گیرید که می‌تواند زندگیتان را از نظر کاری یا مالی تغییر دهد پس سعی کنید بیشتر در مورد توانایی‌ها و مهارت‌هایتان صحبت کنید زیرا با پنهان کردن آنها کاری را پیش نمی‌برید. هر چه بیشتر درباره افکارتان صحبت کنید احتمال پیدا کردن راه حل و راهکار برایتان بیشتر است.

 

♍  شهریور  ♍

کمی کنترل زندگیتان را از دست داده‌اید که این ممکن است به دلیل استرس یا فشار‌های زندگی باشد. اما سعی کنید خونسرد باشید و اگر لازم است به خودتان استراحت دهید مثلا یک سفر کوتاه می‌تواند حال شما را بهتر کند زیرا با آرامش و ذهن باز می‌توانید تصمیم‌های بهتری بگیرید.

 

♎  مهر  ♎

دچار خستگی و روزمرگی شده‌اید. این مساله باعث فشار روحی در شما خواهد شد پس اگر می‌توانید تنوعی در برنامه روزانه خود ایجاد کنید تا با انرژی بیشتر بتوانید به کارهایتان ادامه دهید پس اگر لازم است به یک سفر چند روزه برود و اجازه دهید ذهنتان آرام باشد.

 

♏  آبان  ♏

مورد غیبت و بدگویی دیگران قرار می‌گیرید اما اجازه ندهید این موضوع شما را آشفته خاطر کند زیرا این بدگویی‌ها تغییری در شرایط کنونی شما ایجاد نخواهد کرد. فقط سعی کنید در انتخاب دوستانتان بیشتر دقت کنید و اسرار خود را برای هر کسی بازگو نکند.

 

♐  آذر ♐

امروز ممکن است با یکی از بستگان یا دوستانتان که چندان علاقه‌ای به او ندارید به ناچار ملاقات کنید. این ملاقات ممکن است شما را کمی رنجور و آزرده خاطر کند بنابراین در صورت امکان امروز قرار ملاقات‌هایتان را به روز دیگری موکول کنید.

 

♑  دی  ♑

نگران مسایل مالی و مخارج خود هستید و در حال حاضر توانایی حل آن را ندارید ولی این مشکل به زودی با یک پیشنهاد شغلی یا وام فوق‌العاده حل خواهد شد و شما را به ثبات شغلی و امنیت مالی می‌رساند و از حالت نگرانی و آشفتگی بیرون می‌آیید.

 

♒  بهمن  ♒

اندکی دچار غرور شده‌اید و فکر می‌کنید کنترل همه چیز را در دست دارید و طبق برنامه پیش می‌روید اما خیلی هم به خود متکی نباشید چون ممکن است مسایلی پیش رویتان باشد که کنترل آن از دست شما خارج باشد و شما را مایوس کند پس در صورتی که به مشکلی برخوردید از افراد باتجربه کمک بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

 

♓  اسفند  ♓

خود را فراموش کرده اید. سعی کنید بیشتر مراقب سلامتی خود باشید و از هر فرصت هر چند کوتاه برای استراحت و رسیدگی به خود استفاده کنید. امروز ممکن است دچار یک کسالت کوچک مثل یک سرماخوردگی یا سردرد شوید ولی نگران نباشید هیچ مساله جدی نیست.

 

انواع فال و طالع بینی (فال حافظ روزانه، استخاره ازدواج،فال ماه و سال تولد، فال ابجد، فال انبیاء و ... ) در اپلیکیشن عاشقنامه

دانلود مستقیم عاشقنامه

برچسب ها: , , , , ,

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
اعلان