انسان‌ها را در عمل بشناس نه در گفتار، در گفتار همه آراسته‌اند . طالعتان درخشان.

 

 

♈ فروردین ♈

سعی کنید امروز را بیشتر با خانواده خود وقت بگذرانید زیرا مدتی است از آنها غافل شده‌اید و این بی‌توجهی‌ها ممکن است در روابط شما کدورت ایجاد کند پس بهتر است تا مشکلی پیش نیامده خودتان پیش قدم شوید؛ امروز زمان خوبی است که با خانواده وقت بگذرانید و از بروز مشکلات خانوادگی پیش‌گیری کنید.

 

♉ اردیبهشت ♉

امروز ممکن است در اثر یک اتفاق یا پیشنهاد غیر‌منتظره، بر سر دوراهی بزرگی قرار بگیرید، این پیشنهاد ممکن است کاری و یا مربوط به مسایل عاطفی باشد پس بهتر است خودسرانه تصمیم نگیرید و اگر می‌توانید با یکی از نزدیکان باتجربه و قابل‌اعتمادتان حتما مشورت کنید.

 

♊ خرداد ♊

احتمالا یک دورهمی و یا دیدار دوستانه پیش رو دارید که در این دورهمی و یا دیدار ممکن است از طرف فردی سرزنش شوید و یا مورد بد‌گویی واقع شوید. بهتر است دربرابر این صحبت‌ها صبورانه و بالغانه عمل کنید و از بروز مشاجره و کشمکش جلوگیری کنید چون این مشاجرات به نفع شما نیست.

 

♋ تیر ♋

به زودی به اهداف خود در زندگی خواهید رسید اما اگر می‌خواهید نتیجه بهتری بگیرید، سعی کنید از هیچ اقدام نیکوکارانه‌ای دریغ نکنید و تا جایی که می‌توانید به حل مشکلات دیگران کمک کنید زیرا به برکات این اقدامات نیکو کار شما بهتر و سریع‌تر به نتیجه می‌رسد.

 

♌ مرداد ♌

سعی کنید امروز تا جایی که می‌توانید وقتتان را به خودتان اختصاص دهید زیرا ممکن است به دلیل روزمرگی و کار زیاد درگیر یک کسالت یا بیماری شوید پس بهتر است برای جلوگیری از بروز بیماری و حفظ سلامتیان کمی استراحت کنید و از حجم و فشار کاریتان کم کنید.

 

♍ شهریور ♍

امروز ممکن است در اثر یک خبر ناراحت و پریشان شوید اما اجازه ندهید این موضوع شما را به هم بریزد. سعی کنید به خودتان مسلط باشید و با آرامش مشکل را حل کنید زیرا این مشکل موقتی است و به راحتی حل خواهد شد پس نگران نباشید.

 

♎ مهر ♎

تصمیم بزرگی در سر دارید که ممکن است تصمیم به رفتن به یک سفر طولانی باشد یا شروع یک شغل جدید اما با مخالفت‌های اطرافیان رو‌به‌رو هستید و این باعث بروز ترس و استرس در شما شده است، سعی کنید خودسرانه تصمیم نگیرید و از افراد معتمد و با‌تجربه‌ای که مطمین هستید صلاح شما را می‌خواهند کمک بگیرید.

 

♏ آبان ♏

مبلغی پول بدست شما خواهد رسید، ممکن است پولی باشد که قبلا به کسی قرض داده‌اید و آن را پس بدهد و یا اینکه از طریق مبلغی پول که قبلا سرمایه‌گذاری کرده‌اید سودی به شما برسد و باعث شادی شما و برکت در اموالتان شود.

 

♐ آذر ♐

گمشده خود را به زودی پیدا خواهید کرد، این گمشده ممکن است فردی باشد که مدت‌ها است بدنبال او می‌گردید و یا یک شی باشد که آن را گم کرده‌اید. پس امیدوار باشید که روز کامیابی نزدیک است.

 

♑ دی ♑

شما ممکن است به زودی یک ترفیع شغلی بگیرید و موقعیتتان تغییر کند اما باید بسیار مراقب باشید که زیاد درمورد برنامه‌هایی که در سر دارید با دیگران صحبت نکنید و به همه اطرافیانتان اعتماد نکنید چون ممکن است حسادت دیگران کارتان را به تاخیر بیاندازد.

 

♒ بهمن ♒

معجزه‌ای در زندگی شما نزدیک است و به احتمال زیاد با فردی ملاقات می‌کنید که مشکلاتتان را حل خواهد کرد. ممکن است مردی میانسال و مهربان باشد و یا یک آشنای قدیمی پس سعی کنید غرور را کنار بگذارید و کمک دیگران را رد نکنید.

 

♓ اسفند ♓

مورد حسادت دیگران واقع می‌شوید وبه همین دلیل ممکن است به دلیل این حسادت‌ها در پی آسیب رساندن به شما باشند و یا اینکه در غیابتان از شما بدگویی کنند پس بهتر است سعی کنید خوشحالی‌هایتان را جار نزنید زیرا برخی از اطرافیانتان چشم دیدن این خوشبختی‌ها را ندارند.

 

انواع فال و طالع بینی (فال حافظ روزانه، استخاره ازدواج،فال ماه و سال تولد، فال ابجد، فال انبیاء و ... ) در اپلیکیشن عاشقنامه

دانلود مستقیم عاشقنامه

برچسب ها: , , , , ,

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
اعلان