امیدواریم امروز روز، روز شما باشد.

فروردین

اگر همکارانتان امروز نتوانند بفهمند که شما چه‌کار می‌کنید، پس نمی‌توانند از کار آیی شما انتقاد کنند. شاید شما روش خود را عوض کرده تا آن‌ها را گیج کنید، بنابراین از دید آن‌ها خارج می‌شوید. متاسفانه این تاکتیک باعث می‌شود ذهن کسانی که با شما صمیمی‌ترند منحرف شود. از تصورات خلاقانه به‌عنوان وسیله‌ای محرک استفاده کنید تا الهام‌بخش آن‌ها برای رسیدن به رؤیاهایشان باشید.

اردیبهشت

اگر شما مدتی ازنظر سطح انرژی در سطح بالای بوده باشید، امروز به نقطه اوج می‌رسید، اگرچه ممکن است بعدها کنترل آن از دستتان خارج شود. به خاطر حفظ کردن ظاهر شما باید سعی کنید به خاطر عدم تحرک خود دست‌به‌کار شده و با خوش‌رویی و خوش‌بینی فوق‌العاده شروع به صحبت کنید؛ اما اگر گزافه‌گویی کنید، چاله‌ای خواهید کند که درنهایت خودتان هم به داخلش می‌افتید! پس سعی نکنید قولی که نمی‌توانید از عهده‌اش بربیایید به کسی بدهید.

خرداد

امروز رویاپردازی کردن در مورد ماجراها و خطرات بزرگ برای شما تبدیل به سرگرمی دوست‌داشتنی شده است، اما اگر این رویاها منجر به هیچ‌چیز نشد ناامید و ناراحت نشوید. امروز اینکه رویاهایتان درک شوند یا نه اصلا اهمیت ندارد! اما خیلی مهم است که آن‌ها را به واقعیت نزدیک‌تر کرده و با سرعت خیلی زیاد و حتی زیادتر از سرعت نور دست‌به‌کار شوید! فقط فراموش نکنید که باید گاهی وقت‌ها به عقب برگشته و کارهایی که دیروز شروع کرده بودید را تمام کنید.

 تیر

امروز شما شاید به طور خاصی حس و ادراک قوی‌ای پیداکرده باشید و یا شاید هم خیال می‌کنید که قدرت بدنی خیلی فوق‌العاده‌ای دارید! قدرت‌های مثبت کمک می‌کند که ناراحتی احساسی خود و یا افراد دیگر را التیام بخشید؛ اما لطفا بعد از این کار دچار این توهم نشوید که همه کار می‌توانید انجام دهید! شاید قدرت‌های فوق طبیعی شما واقعی باشند، اما همیشه در دسترس شما نیستند. شاید هم آن‌ها را از دست بدهید فقط برای اینکه بفهمید جهان خیلی بزرگ است و رازهای خیلی زیادی است که هنوز آن‌ها را نشناخته‌اید.

مرداد

امروز یک نفر وارد زندگی‌تان می‌شود و شمارا تشویق می‌کند که کار خیلی بزرگی انجام دهید، اما کاملا واضح است که شما خودتان هم قبلا به این موضوع فکر می‌کردید. متاسفانه برنامه‌های افراد دیگر با برنامه‌های شما خیلی منطبق نیست، بنابراین خارج شدن از مسیر آن‌ها راحت‌تر از قبول کردن حمایتشان است. البته راه بهتر این است که ابتدا از کمک و همیاری آن‌ها تشکر کرده و بعد کاری که فکر می‌کنید بهتر است را انجام دهید.

شهریور

امروز بهرام یعنی سیاره بخت شما به بالاترین نقطه رسیده است، در حالیکه ژوپیتر مهربان هر موضوع کوچک و بی‌اهمیت را تبدیل به مقوله‌ای بزرگ و قابل بحث می‌کند. این‌یک جنگ برای طبیعی نگاه‌داشتن مسائل است. شما حتی می‌توانید راحت‌ترین شغل‌ها را تبدیل به کاری پیچیده با مسئولیت‌های تخصصی کنید که یک تیم حرفه‌ای باید از پس مدیریت کردن آن بربیایند! اما شما باید رفتار و کارهایتان را متعادل و منطقی گردانید، پس باید کنترل برنامه‌های روزانه‌تان در دست خودتان باشد.

 مهر

شما امروز سعی می‌کنید که خیلی ایدئالیست باشید، اما واقع‌بین بودن برای شما کار سختی است. ارتباط برقرار کردن نیز کمی برایتان سخت شده است، چراکه افکارتان هنوز برای خودتان تعریف‌نشده است. اگرچه این مانع رویاپردازی شما نمی‌شود، اما باعث می‌شود نتوانید دیگران را در افکارتان سهیم کنید. پس حالا در حالیکه تجربیاتتان را برای خود نگه می‌دارید کمتر حرف بزنید. بیشتر به‌جایی که رویاهاتان شمارا با خودشان می‌بردند توجه کنید.

آبان

امروز یادآوری یکی از خاطرات مربوط به گذشته ممکن است برای شما تبدیل به موضوعی جالب شود، چراکه نگاه شما امروز متفاوت‌تر از قبل شده است. شاید دلیلش این باشد که شما امروز رویاها و خاطرات خود را بارنگ‌های روشن‌تر رنگ‌آمیزی می‌کنید! البته حالا پیدا کردن واقعیت به آن آسانی که فکر می‌کردید نیست، پس در خلال این رویاهای رنگارنگ به دنبال یافتن داستان واقعی باشید.

آذر

گفتن این حرف که سرتان خیلی شلوغ است شاید کتمان حقیقت باشد، اما این لزوما در مورد تمام کدرهایی نیست که شما انجام می‌دهید. فعالیت‌های جدیدی که انجام می‌دهید نیاز به قدرت بدنی فوق‌العاده‌ای ندارد. شما کارهای خیلی زیادی پیش رو دارید، اما این کارها شاید کدرهایی نظیر جواب دادن به ایمیل‌ها و تلفن‌ها و مرتب کردن پَروَنجاهایتان باشد. مواظب باشید که خودتان را درگیر همه کارها نکنید، وگرنه نمی‌توانید کدرهایی که می‌خواستید را انجام دهید.

دی

شما امروز نسبت به خودتان حس خیلی بهتری دارد و این نوع نگرش خیلی خوب است، اما اگر نتوانید به حوادثی که پیرامونتان رخ می‌دهد توجه کنید، تبدیل به فرد خودخواهی خواهید شد! به‌جای اینکه منکر اشتباهات و اتفاقات بد شوید، سعی در اصلاح شرایط داشته باشید. شما وقتی که می‌توانید بدون شک کردن به خود توانایی‌هایتان را قبول کنید، پس شانس بهتری نیز برای یافتن خوشبختی خواهید یافت.

بهمن

شما در حالیکه باور کرده‌اید تمام جواب‌ها در مورد سؤال‌های زندگی را می‌دانید! ناگهان به‌سرعت می‌فهمید که اطلاعات خیلی زیادی را ازدست‌داده‌اید و روند فکر شما چیز خیلی خارق‌العاده‌ای نیست! قبول کنید؛ بین دانستن حقایق و توانایی برای داشتن دیدگاه واضحی نسبت به آینده تفاوت‌های خیلی زیادی است. باهمِ این احوال بدون توجه به اینکه شما چقدر باهوش هستید هنوز راه‌هایی برای پیشرفت کردن هست.

اسفند

شما امروز می‌توانید به‌اندازه‌ای هوشیار باشید که ایده فوق‌العاده روشن و خلاقانه به ذهنتان تراوش کند. یا می‌توانید در بیان کردن افکارتان خودرای و مستبد باشید که هیچ‌کس جدی‌تان نگیرد! اما کاری که باید انجام دهید این است که روش بینابین را در پیش بگیرید تا بتوانید بدون اینکه دیگران فکر کنند همه‌چیز می‌دانید استعدادهای خود را نشان بدهید. گوش کردن به حرف دیگران نیز می‌تواند شانس رسیدن به موفقیت را بیشتر کند.

 

فال روزانه ۱۷ اسفند ۹۷

برچسب ها: , ,

برای گرفتن سایر فال ها،روی فال مورد نظر کلیک کنید

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
اعلان