فروردین

امروز قرار بوده بسته‌ای از راه دور به دستتان برسد که هیچ خبری از آن نیست و شما نگران این شده‌اید که مبادا گم‌شده و یا آسیبی به آن واردشده باشد. نگران نباشید، هیچ اتفاق خاصی نخواهد افتاد، فقط آن راکمی دیرتر ازآنچه انتظار داشته‌اید دریافت خواهید کرد و کاری هم جز صبر کردن از دستتان ساخته نیست. ابزار و تجهیزاتی که در حین کار استفاده می‌کنید امروز ممکن است با مشکلاتی مواجه شوند و مجبور شوید برای تعمیر آن‌ها از یک شخص متخصص کمک بگیرید. این موضوع باعث می‌شود در کارتان مشکلاتی ایجاد شود و اعصابتان به هم بریزد، اما اگر در فاصله‌ی انجام تعمیرات سرخودتان را باکارهای دیگرتان گرم‌کنید مشکلی برایتان ایجاد نخواهد شد.

اردیبهشت

امروز شما خیلی احساساتی‌تر از همیشه شده‌اید و دلتان می‌خواهد باکسی که دوست دارید خلوت کرده و ساعات خوبی را در کنار او بگذرانید. شما برنامه‌ی بسیار عاشقانه‌ای در نظر دارید اما به‌احتمال‌زیاد مسائلی که از کنترل شما خارج هستند مجبورتان خواهند کرد این برنامه را کنسل کرده و یا به زمان دیگری موکول کنید. شاید بتوانید در پایان روز با فرستادن چند پیام عاشقانه به نامزدتان این احساسات خود را حداقل تا حدودی تخلیه کنید. در راه رسیدن به اهداف و خواسته‌هایتان اگر احساس کردید که لازم است در مسیرتان تغییر جهت بدهید اجازه ندهید وابستگی‌ها و تعصباتتان جلوی شمارا بگیرند و تنها مقصد نهایی را در نظر داشته باشید.

خرداد

یکی از دوستان و یا نزدیکانتآن‌که در حال حاضر با مشکلات زیادی مواجه است امروز به سراغ شما خواهد آمد تا به او کمک کنید. در این دیدار او خبرهای جدیدی را نیز برای شما به همراه خواهد داشت که ممکن است باعث بهت و حیرت شما شوند. امروز به‌احتمال‌زیاد مجبور خواهید بود به خاطر مسائل و مشکلاتی که در محل کارتان پیش‌آمده‌اند زمانی را که می‌خواسته‌اید در کنار خانواده و عزیزانتان بگذرانید، در محل کارتان سپری کنید. اگر مجبور باشید برنامه‌هایتان را به خاطر کارتان کنسل کنید خیلی ناراحت و عصبی خواهید شد، اما چاره‌ای نیست!

تیر

امروز انجام هر کاری آن‌قدر برایتان دشوار به نظر می‌رسد که انگار حتی برای هرکول هم سخت و طاقت فرس است. درواقع این وضعیت از فشار کاری زیادی که طی چند روز گذشته تحمل کرده‌اید و به‌هم‌ریختگی اعصابتان ریشه می‌گیرد و بهترین کاری که برای رهایی از آن از دستتان برمی‌آید این است که کمی تنها مانده و استراحت کنید. اگر انجام این کار برایتان میسر نیست حداقل سعی کنید با حرص‌وجوش خوردن اوضاع را برای خودتان از این‌که هست بدتر نکنید. امروز حرف‌هایی در مورد بعضی از افرادی که می‌شناسید به گوشتان خواهند رسید که چندان درست به نظر نمی‌رسند، پیش از تحقیق و بررسی و حصول اطمینان از صحت شنیده‌هایتان آن‌ها را باور نکنید.

مرداد

امروز مسائل مالی ذهن یکی از دوستان نزدیک و یا شریک زندگی‌تان را به خود مشغول کرده‌اند و او از شما می‌خواهد که در مورد این موضوع با او همفکری کنید. اگر فکر می‌کنید نمی‌توانید در این زمینه به او کمک کنید بهتر است خیلی صادقانه این موضوع را با او در میان بگذارید و وقتش را هدر ندهید. پروژه‌ای که قصد عملی کرنش رادارید به هزینه، پول و یا زمانی بیشتر ازآنچه برای آن برنامه‌ریزی کرده بودید نیاز دارد و این شمارا در این فکر فروبرده است که آیا باید آن را ادامه داده و یا به‌کلی بیخیال آن شوید. شاید مجبور باشید کمی به خودتان فشار بیاورید و تحت‌فشار قرار بگیرید، اما درنهایت در انجام آن موفق خواهید شد.

شهریور

امروز قرار است مهمان‌هایی به خانه‌تان بیایند و یا شاید هم با شخصی که برایتان بسیار جذاب و دوست‌داشتنی است قرار داشته باشید، اما تا نیمه‌های روز آن‌قدر احساس خستگی می‌کنید که دلتان می‌خواهد این دیدار را کنسل کرده و به زمان دیگری موکول کنید. بهترین کاری که از دستتان برمی‌آید این است که زیاد به خودتان فشار نیاورید و کارهایی که به انرژی زیادی نیاز دارند را تا جای ممکن به‌روز دیگری موکول کنید. اگر بخواهید قرارهای قبلی‌تان را کنسل کنید به‌احتمال‌زیاد طرف مقابلتان از دست شما ناراحت خواهد شد و خودتان هم یک دیدار خوشایند و صحبت‌هایی هیجان‌انگیز و جالب را از دست خواهید داد.

مهر

بسته‌هایی که قرار بوده است امروز به دستتان برسند ممکن است با تأخیرهایی مواجه شده و به‌موقع به دستتان نرسند، اما جای نگرانی نیست، چون درنهایت آن‌ها را دریافت خواهید کرد. امروز ممکن است اطلاعاتی در مورد یکی از دوستان و یا اعضای خانواده به دست بیاورید که شمارا شوکه می‌کنند. این شایعات و غیبت‌ها خیلی سریع دارند پخش می‌شوند و به‌احتمال‌زیاد اغراق‌شده هستند و حقیقت چندانی پشت آن‌ها نهفته نیست. بهتر است پیش از پذیرفتن و یا انتقال این اخبار به دیگران در مورد آن‌ها تحقیق کافی انجام داده و در صورت ممکن حتی با خود این شخص صحبت کرده و اصل ماجرا را از خود او جویا شوید.

آبان

امروز خبرهای خوب و غافلگیرکننده‌ای در مورد یکی از گروه‌هایی که در آن‌ها عضو و یا با آن‌ها در ارتباط هستید به گوشتان خواهند رسید. به‌احتمال‌زیاد پروژه‌های این گروه دارند خیلی موفقیت‌آمیزتر ازآنچه انتظار داشته‌اید پیش می‌روند و یا موردتوجه رسانه‌ها قرارگرفته‌اند. پیش از آن‌که نتیجه‌ی موردنظرتان را از این اخبار جدید به دست بیاورید کاغذبازی‌های اداری زیادی باید انجام شوند و شاید لازم باشد قرارهایی بسته شوند. آن‌قدر در مورد آینده‌تان هیجان‌زده شده‌اید که نگرش صحیحی در مورد خودتان و مسائل اطرافتان ندارید. متأسفانه این افزایش ناگهانی و بی‌دلیل اعتمادبه‌نفستان ممکن است امروز برایتان دردسرساز شود.

آذر

امروز خبرهای ناراحت‌کننده‌ای در رابطه با مسائل مادی ممکن است به گوشتان برسند. شاید چکی که قرار بوده امروز به دستتان برسد را به‌موقع دریافت نکنید، یا پولی که برای بازپرداخت یک بدهی لازم داشته‌اید جور نشود. خودتان را نگران نکنید، این وضعیت هرچند وقت قابل‌توجهی از شما خواهد گرفت، اما قابل‌حل شدن است. این تنها یک تأخیر موقتی است و خیلی زود همه‌ی کارها درست خواهند شد. شما خیلی جدی به انجام کارهایتان مشغول هستید و اصلاً دوست ندارید کسی حواستان را پرت کند. راستش را بخواهید حق با شماست؛ هر چیزی وقت خودش را دارد و شما بعد هم می‌توانید در موقعیتی صحیح‌تر به احساسات آن‌ها توجه کنید.

دی

یک مانع موقتی در مسیر مسائل کاریتان ممکن است برای شما پیش بیاید و باعث شود کمی ناراحت و نگران شوید. شاید در تجهیزات موردنیازتان مشکلات فنی ایجاد شوند، اما این وضعیت موقتی است و لزومی ندارد خودتان را به خاطر آن عصبی کنید چون به‌زودی درست خواهد شد. قدرت اراده و عمل‌گرایی و تمرکزی که روی انجام کارهایتان دارید شمارا قادر خواهد ساخت خیلی سریع به این مشکل غلبه کنید. شما امروز در تفکرات خود محتاط‌تر از همیشه هستید. بااین‌حال این محدود کردن دیدتان اصلا به ضررتان تمام نخواهد شد و به شما کمک خواهد کرد که موضوع خاصی را با عمق بیشتری بتوانید ببینید.

بهمن

امروز در ابتدای روز ممکن است بسیار سخت و غیرقابل‌تحمل به نظر برسد. خودتان را آماده کنید! برخی از ابزار و تجهیزاتی که موردنیازتان هستند ممکن است به‌یک‌باره خراب شوند و تعمیر آن‌ها زمان زیادی را از شما بگیرد. همچنین این امکان وجود دارد که به دلیلی که خودتان هم نمی‌دانید بین شما و شخصی که دوست دارید فاصله ایجاد شود و این اصلاً برایتان خوشایند نیست. شما انرژی فیزیکی زیادی را در وجود خود احساس می‌کنید که باید تخلیه شود، در غیر این صورت احساس بی‌قراری حتی یک‌لحظه هم شمارا به حال خود رها نخواهد کرد. کمی پیاده‌روی هم به تخلیه‌ی این انرژی و هم رهایی از احساسات منفی کمک خواهد کرد.

اسفند

امروز خلاقیت هنری شما در اوج خود قرار دارد. رویاهای شب گذشته‌تان و یا مطالبی که در روزنامه یا اینترنت خوانده‌اید ایده‌های جدیدی را به فکر شما خواهند آورد و یا شاید هم آنچه در ذهنتان بوده و آن را فراموش کرده بودید را بار دیگر در ذهنتان زنده کنند. اگر در حال حاضر برای عملی کردن ایده‌هایتان وقت کافی ندارید حتما آن‌ها را یکجا یادداشت کنید تا سر فرصت دوباره به سراغشان بروید. احساس ناراحتی و افسردگی شما زیر ظاهر محکم و نفوذناپذیری که برای خودساخته‌اید و احساسات خود را زیر آن مخفی کرده‌اید پنهان‌شده است. بااین‌حال افرادی که شمارا به‌خوبی بشناسند متوجه این موضوع خواهند شد که یک‌چیزی باعث ناراحتی شما شده است.

فال روزانه ۲۰ اسفند ۹۷

برچسب ها: , , , ,

برای گرفتن سایر فال ها،روی فال مورد نظر کلیک کنید

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
اعلان