فروردین

امروز سرشار از انرژی هستید و به نظر می‌رسد که از پس همه‌ی کارهایتان برمی‌آیید. اما ممکن است با مخالفت دیگران مواجه شوید، مثل‌اینکه کسی می‌خواهد کاری کند تا هرگز نقشه‌هایتان عملی نشوند. حواستان باشد که انرژی ارزشمند خود را بیهوده به خاطر ماجراهای غیرضروری تلف نکنید. در عوض سعی کنید یک برنامه‌ریزی دقیق داشته باشید و منابع و انرژی خود را برای کارهای ضروری حفظ کنید.

اردیبهشت

امروز تصمیم دارید که از فرصت‌های کاری بیشترین منفعت را ببرید اما ممکن است به‌اشتباه یک بخش مهم از اطلاعات را نادیده بگیرید. این ماجراها ممکن است تا پایان روز شدت بگیرند. شاید خودتان را در حال مبارزه در یک بازی قدرت بیابید، زیرابه نظر می‌رسد که همه‌ی کارت‌های بازی در دست کس دیگری است. وقتی ببینید که همه‌چیز برخلاف انتظارات شما پیش می‌رود ممکن است به این نتیجه برسید که دست از تلاش بردارید. یادتان باشد که اتفاقات آن‌طور که ظاهرشان نشان می‌دهد نیستند. تغییر و تحول قریب‌الوقوع است و به‌هرحال مجبورید که با این وضعیت کنار بیایید، اما هنوز هم می‌توانید به چیزهایی که می‌خواهید برسید.

خرداد

اهدافتان کاملا مشخص‌اند. شاید اگر احساسات پنهانتان را بروز دهید دچار بحران شوید، اما ترجیح می‌دهید که در چنین وضعیت ناخوشایندی قرار نگیرید. معمولاً در به حاشیه راندن موضوعات بحرانی از مهارت خوبی برخوردار هستید، اما امروز به نظر می‌رسد که مجبورید با این موانع روبرو شوید. با مقاومت بیهوده انرژی خود را تلف نکنید، البته یادتان باشد که مستقیماً هم وارد عمل نشوید، هرگونه شدت عملی ممکن است انرژی‌های نهفته را آزاد کند. فقط باید جرات به خرج دهید و عقب نکشید.

 تیر

در گروهی که امروز با آن‌ها همکاری می‌کنید تنها کسی هستید که مخالف دیگران عمل می‌کند، اما یادتان باشد که اگر مدام ساز مخالف بزنید نمی‌توانید با اطرافیانتان دوست شوید. بهتر است چند نفس عمیق بکشید و به علت رفتارهایتان فکر کنید که چرا این‌قدر شدت عمل به خرج می‌دهید. با این کارها فقط باعث می‌شوید که دیگران با نظرات شما مخالفت کنند، اگر نتوانستید آن‌ها را با خودتان همساز کنید عصبانی و ناراحت نشوید. از قابلیت‌های متولدین برج سرطان (نماد این برج خرچنگ است) استفاده کنید، یعنی چنگال‌های انبری خود را به کار بگیرید تا موضعتان را حفظ کنید. صبور باشید، زیرا مخالفت‌ها درنهایت به پایان خواهند رسید.

مرداد

امروز همه‌ی اطرافیانتان بهترین‌هایشان را به کار گرفته‌اند تا شمارا راضی کنند که فکرتان را تغییر دهید. اما به نظر می‌رسد که شما به این راحتی‌ها قانع نخواهید شد. مطمئن هستید که چه‌کاری درست است و دیگران هیچ طوری نمی‌توانند مجبورتان کنند که همه‌چیز را از نو بررسی کنید. حتی اگر توصیه‌های آن‌ها بر اساس حقایق باشد ممکن است بخواهید که بازهم چند روزی صبر کنید تا شما اطلاعات جدیدتری به دست آورید. اما یادتان باشد که این سرسختی‌های شما ممکن است نتیجه‌ی معکوس داشته باشند. کمی نرم‌تر رفتار کنید و مطمئن باشید که با نرمی هم می‌توانید به خواسته‌هایتان برسید.

شهریور

به نظر می‌رسد که به یک فرآیند طولانی پوست‌اندازی واردشده‌اید، یک پوسته پس از پوسته‌ی دیگر درست مثل پیاز!! اکنون یک پوسته‌ی دیگر هم برداشته‌شده و دیگر به حقیقت نهایی نزدیک شده‌اید. اما یادتان باشد که هنوز آن‌قدر نزدیک نیستید که بتوانید آن را تماماً درک کنید. اما ناامید نباشید؛ اگر امیدتان را از دست دهید رسیدن به اهدافتان سخت‌تر خواهد شد.

مهر

ایده‌هایی که امروز در سردارید می‌توانند روی دیگران تأثیر شگرفی داشته باشند. اما برای این‌که چنین تأثیری بگذارید باید بهای سنگینی هم بپردازید. نسبت به عقایدتان بسیار حساس هستید و حتی حاضرید به خاطر آن‌ها مبارزه کنید. اکنون می‌توانید دیگران را قانع کنید، اما نباید طوری رفتار کنید که همکارانتان احساس کنند که نظرتان را به آن‌ها تحمیل می‌کنید, فقط باید به محتوای کلامتان دقت کنید. افکارتان را بیان کنید، بهترین‌هایشان موردتوجه قرار خواهند گرفت.

آبان

عقاید و ارزش‌هایتان وارد یک تحول انقلابی شده‌اند. این تحول آهسته و طولانی‌مدت است. امروز ممکن است کسی به سراغتان بیاید که باعقل و منطق راه شمارا روشن کند. این فرآیند سخت است، اما ارزش از را دارد، درنهایت خواهید دید که چه تغییرات بزرگی در شما اتفاق افتاده است. دوست دارید در خاطرات گذشته غرق شوید، اما مجبورید که تسلیم این دگردیسی شوید تا شانس خوشبختی به شما روی آورد

آذر

معمولا می‌توانید در هر موضوعی یک تصویر کلی از آن را در ذهن بیاورید. امروز هم تمایل دارید زندگی‌تان را مثل یک تصویر کلی ازنظر بگذرانید. اما اکنون به شما توصیه می‌شود که کمی وسعت دیدتان را محدود کنید و بیشتر جزییات را ببینید. شاید اولش با این توصیه مخالفت کنید، اما بهتر است به آنچه گفته شد مثل نسخه‌ی پزشک عمل کنید.

دی

پایه و اساس کاره‌ای‌تان را کاملا مستحکم کرده‌اید و حالا می‌توانید با یک سری تغییرات جزیی برای مرحله‌ی بعد آمده شوید. در یک وضعیت ناکارآمد گیر افتاده بودید و به همین خاطر پیشرفت کارتان به‌کندی صورت گرفت،  ازاین‌رو ممکن است امروز با بحران مواجه شوید. اکنون به‌شدت احساس خفگی می‌کنید و حاضرید هر کاری بکنید تا از این وضعیت خلاص شوید. به شما توصیه می‌شود که بااحتیاط گام بردارید تا مبادا مشکل درست شود.

بهمن

امروز باانرژی فوق‌العاده‌ای که دارید ممکن است به دیگران برخورد کنید و ماجرا درست شود. اما یک سؤال: آیا این مشکل بین شما و یک شخص خارجی است یا این‌که بین نیروهای درونتان؟ اگر ریشه‌ی این مشکل به خود شما برمی‌گردد پس حواستان باشد که قبل از این‌که آتش جنگ راه بیندازید همه‌چیز را خوب بررسی کنید. بهتر است با دیگران مصالحه کنید و بدانید که این ناپایداری‌ها از وجود خودتان نشأت می‌گیرند.

اسفند

از حرف زدن خسته شده‌اید و تصمیم دارید که دیگر دست‌به‌کار شوید. مشکل اینجاست که نمی‌توانید قدرتتان را باور کنید و دچار تردید شده‌اید. اما عقب‌نشینی نکنید و به راه جدیدی که تصمیم گرفته‌اید بروید. سعی کنید آهسته و پیوسته گام بردارید تا شانس بردنتان زیاد شود.

فال روزانه ۲۲ اسفند ۹۷

برچسب ها: , , ,

برای گرفتن سایر فال ها،روی فال مورد نظر کلیک کنید

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
اعلان