فال روزانه ۱۷اردیبهشت ۹۸

بزرگترین موانع زندگی آن‌هایی هستند که ما در ذهن خود ایجاد می‌کنیم.

 

♈  فروردین  ♈

امروز می‌تواند برای شما روز پر باری باشد و نتایج خوبی برایتان همراه داشته باشد پس بهتر است از روزتان نهایت استفاده را ببرید و کارهای نیمه تمامتان را تمام کنید زیرا امروز می‌توانید از تلاش‌هایتان ثمره فوق‌العاده‌ای بگیرید.

 

♉  اردیبهشت ♉

بهتر است به فکرکسب تجربیات جدید و هیجان‌انگیزی در زندگی خود باشید و زندگی خود را از حالت یکنواخت خارج کنید زیرا عمر مثل باد در حال گذر است و چیزی که می‌مانند اوقات خوش و هیجان انگیز زندگی است پس توصیه می‌شود این اوقات خوش را با سفر و تفریحات مختلف برای خودتان بسازید.

 

♊  خرداد  ♊

فردی آرام و فروتن هستید و حتی با وجود نعمت‌های بسیار به دیگران فخر فروشی نمی‌کنید و این ویژگی مثبت شما باعث شده است که برای دیگران محبوب و دوست‌داشتنی باشید و این محبوبیت در آینده بسیار به شما کمک خواهد کرد و در جایی که ممکن است به مشکل بخورید به دلیل این محبوبیتی که دارید به شما کمک می‌کنند.

 

♋  تیر  ♋

ممکن است فردی در پی آزار شما باشد و پشت سرتان بدگویی کند و با این کارها برایتان مشکل ایجاد کند پس بهتر است بیشتر مراقب اطرافیان خود باشید اما جای نگرانی نیست چون بدگویی‌های دیگران تاثیری در زندگی شما نخواهد داشت و سد بزرگی بر سر راهتان ایجاد نمی‌کند.

 

♌   مرداد   ♌

تغییرات ناگهانی ممکن است در زندگی شخصی یا محیط کاریتان رخ دهد که این تغییرات ممکن است شما را نگران کند، درست است که پذیرفتن تغییرات برای شما سخت است ولی نتیجه آن برای شما بسیار خوشایند خواهد و باعث پیشرفت در زندگی شما خواهد شد.

 

♍   شهریور  ♍

وقت خود را با افرادی که به شما انرژی منفی می‌دهند و باعث ناراحتی شما می‌شوند هدر ندهید و سعی کنید اطراف خود را با دوستانی که حالتان را بهتر می‌کنند و باعث شادی شما می‌شوند بگذرانید؛ اکنون وقت آن رسیده است که تغییرات مثبتی برای بهبود زندگی خود ایجاد کنید.

 

♎   مهر  ♎

یک کینه قدیمی که از فردی در دل دارید ممکن است اثراتی از خود در زندگیتان بروز دهد و زندگی شما را تحت تاثیر قرار دهد، بهتر است هر کینه‌ای از فردی در دل دارید آن‌را کنار بگذارید چرا این که این افکار منفی و احساسات بد باعث می‌شود نتوانید روی موضوعات مهم زندگی متمرکز باشید.

 

♏   آبان   ♏

ترس به دلتان راه ندهید و در تصمیماتتان جسور باشید، با دیگران مشورت کنید اما تصمیم نهایی را خودتان بر اساس عقل و احساستان بگیرید زیرا این زندگی شماست و کسی نباید بجای شما تصمیم بگیرد زیرا انسان‌ها با یکدیگر متفاوت هستند و شرایطی را که شخصی می‌تواند تحمل کند، فرد دیگری نمی‌تواند بپذیرد.

 

♐   آذر ♐

فقط به خود متکی نباشید و در حل شدن مشکلاتتان و رسیدن به اهداف و آرزوهای خود به خداوند توکل کنید چراکه هیچ برگی از درخت بدون خواست خداوند از درخت نمی‌افتد و در کنار تلاش و پشتکار از خداوند بخواهید که راه را برایتان هموار کند.

 

♑   دی  ♑

ممکن است امروز مشاجراتی بین شما و فردی دیگر در محیط کاری و یا در محیط خانوادگی بوجود آید که اگر می‌خواهید از این مشاجرات پیش‌گیری کنید بهتر است تا حد امکان امروز وارد بحث های مفصل و پیچیده نشوید و خودتان را درگیر مسایل پیش پا افتاده نکنید چراکه ممکن است همین بحث‌ها اعصاب شما را حسابی به هم بریزد.

 

♒   بهمن   ♒

فرد مهربان و خوش قلبی هستید اما مدتی است از اطرافیان و زیردستانتان غافل شده‌اید و این موضوع در زندگی شما تاثیر خواهد گذاشت به همین دلیل سعی کنید از انجام دادن کار‌های خیرتان غافل نشوید و نیازمندان را از کمک خود محروم نکنید تا در عوض خیر و برکت بیشتر را به زندگی خود جذب کنید.

 

♓   اسفند   ♓

امروز برای شما روز پرباری می‌تواند باشد و می‌توانید نتایج قابل قبولی بگیرید پس امروز سعی کنید بیشتر از وقتتان استفاده کنید و کار‌های نیمه تمام خود را تمام کنید چراکه می‌توانید کار‌هایتان را به راحتی امروز پیش ببرید.

انواع فال و طالع بینی (فال حافظ روزانه، استخاره ازدواج،فال ماه و سال تولد، فال ابجد، فال انبیاء و ... ) در اپلیکیشن عاشقنامه

دانلود مستقیم عاشقنامه

برچسب ها: , , ,

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
اعلان