فال روزانه ۲۲ خرداد ۹۸

همه ما با گذشت زمان تغییر میکنیم، زمان وظیفه خود را شرافتمندانه و دقیق در مورد هر انسان انجام می‌دهد. طالعتان درخشان.

.

 

 

♈  فروردین  ♈

نگرانی هایی از نظر مالی ممکن است داشته باشد و این نگرانی ها ممکن است به دلیل ولخرجی های اخیرتان باشد و ممکن است در ماه اینده به مشکل مای بر بخورید توصیه می شود بیشتر مراقبت دخل و خرحج خود باشید تا امنیت مالی و ارامش خود را حفظ کنید ، اگر تصمیم به سرماگذاری دارید بهتر است بیشتر دقت کنید و با افراد کار بلد مشورت کنید.

 

♉   اردیبهشت  ♉

امروز انرژی زیادی دارید و دوست دارید بیرون بروید و یا ورزش کنید و تفریح کنید اما ممکن است با افرادی روبهرو شوید که شما را درک نکنند و با شما همراه نباشند و این موضوع ممکن است شما را ناراحت کند اما بهتر است حتی در صورت روبرو شدن با مخالفت اطرافیان حال خود را بد نکنید و خودتان به تنهایی بیرون بروید، تفریح کنید و حال خودتان را خوب کنید.

 

♊   خرداد   ♊

دلسوزی و شفقت طبیعی و ذاتی شما باعث شده که شغلی را انتخاب کنید که در آن درمان و کمک به دیگران وظیفه اصلی شما می شود. حتی اگر مسئله این نباشد، اطرافیان شما امروز از شما چیزهای زیادی می خواهند. ولی مواظب باشید که فراتر از مرزهای شخصی نروید وگرنه ممکن است این شما باشید که به کمک دیگران نیاز دارید! موانع و مرزهایی وجود دارد که همه چیز را سر جای خود نگه می دارد و نمی گذارد کسی پا را از گلیم خود درازتر کند. انرژی امروز شما را تشویق می کند تا احساسات خود را سرکوب کنید از ترس اینکه کسی که او را تحسین می کنید ببیند که چقدر به او اهمیت می دهید و برایش ارزش قائلید. تحت شرایط نرمال این برای شما مهم نیست، ولی در این لحظه خیلی از این مسئله خجالت زده می شوید. آن کاری که حس می کنید درست است انجام دهید.

 

♋   تیر  ♋

شما دوستی دلسوز و عالی هستید و همیشه و در هر حال برای دوستانتان وقت می گذارید اما باید این را هم در نظر داشته باشید که خودتان هم مهم هستید و نباید تمام وقت خود را صرف دوستانتان کنید. بهتر است کمی هم به برنامه های زندگی خوپتان اهمیت دهید که بعدا پشیمان نشوید.

 

♌   مرداد   ♌

امروز از آن روزهایی است که تنها کاری که دوست دارید انجام دهید این است که به تعطیلات فکر کنید. شما معمولاً فرد مسئولیت پذیری هستید و پشتکار زیادی دارید. ولی امروز می خواهید دنیای درون تان را سیاحت کنید. حتی ممکن است چیزی که مدتی است در ذهن دارید و به عملی شدن نیاز داشته را پیدا کنید. امروز می توانید از بی اعتنایی و عقب نشینی به عنوان دو سلاح قدرتمند در بازی رابطه خود استفاده کنید. انرژی امروز بدان معناست که شما امروز وسوسه می شوید این کار را بکنید، زیرا حال و هوای انتقامجویی دارید. نیازی به گفتن نیست که این بهترین راه برای انجام کارها نیست و بهتر است که شما آشکارا اعتراف کنید که ناراحت شده اید و نه اینکه با کسی ارتباط برقرار نکنید و همه درهای ارتباطی را به روی خود ببندید.

 

♍   شهریور  ♍

امروز روزی عالی برای آن است که بگذارید حس ششم تان شما را راهنمایی کند. اگر زمان داشته باشید، می توانید بگذارید ذهنتان آزاد باشد و هرجا که افکارتان شما را می برند بروید. شاید هم چیزی در مورد خودتان پیدا کنید که قبلاً از آن آگاه نبودید، چیزی که تابحال مورد توجه کسی قرار نگرفته بود. یادتان باشد که تمایلات و آرزوهای شما فانتزی هایی هستند که تبدیل به واقعیت می شوند. پس کمی رویاسازی هم بد نیست. انرژی امروز بدان معناست که شما حس می کنید در مورد رابطه فعلی خود کمی خنثی شده اید، ولی نگذارید این مسئله شما را زیاد نگران کند. بعد از مدتی که شما دائماً با هم بوده اید و همه چیز را با هم در میان گذاشته اید، بهتر است که گاهی انسان با خودش تنها باشد. شما از عشق دور نیفتاده اید، فقط هر دوی شما به زمان و فضای بیشتری دور از هم نیاز دارید. این باعث می شود که بعدها به هم نزدیک تر شوید.

 

♎   مهر  ♎

شاید سوالاتی داشته باشید در مورد احساس رضایتی که در مورد زندگی شخصی خود دارید. احتمالش هست که شما تقاضاهایی بیشتر از قبل داشته باشید. بعضی چیزها حالا برای شما ضروری تر شده اند. چرا از ته دل با عشقتان حرف نمی زنید و نیازهای خود را بیان نمی کنید؟ زیرا بدین ترتیب همه چیز برای شما روشن تر می شود. فقط باید بعضی از احساسات منفی خود را بگوئید. مهم است که این کار را قبل از بیزار شدن از طرف مقابل انجام دهید. گاهی خوب است که مرزهای بین خودمان و عزیزانمان را مشخص کنیم، زیرا اگر این کار را نکنیم، رابطه ما ضعیف می شود. انرژی امروز شما را تشویق می کند تا منظور خود را بگویید و بطور اتوماتیک با هر چیزی که طرفتان می گوید یا هر کاری که می کند موافق نباشید. با خودتان روراست باشید و همه چیزهایی که شما را منحصر بفرد می کند را بپذیرید.

.

♏   آبان   ♏

مدتی است که به در مورد کار خود بشدت احساس خطر میکنید و این موضوع شما را نگران کرده است اما بهتر است به جای نگرانی  روابط خود را با همکارانتان بهتر کنید و سعی کنید فرد سازگارتری باشید چرا که فقط میزان کار شما در بهبود شرایط کاریتان مهم نیست و توجه به حواشی نیز مهم خواهد بود .

 

♐   آذر ♐

شما به موقعیت های بحرانی حساس هستید و در عین حال از آنها الهام می گیرید. این یعنی شما تحمل دیدن رنج یکدیگر را ندارید. گاهی حتی شما هم رنج می کشید زیرا به خودتان اجازه انجام کارهایی که دوست دارید را نمی دهید. چرا به این فکر نمی کنید که کمی به خودتان آسان بگیرید؟ یک روز هم که شده آن را امتحان کنید، شاید از آن خوشتان بیاید. شما نیاز مبرمی به تحت کنترل گرفتن عواطف و احساسات خود حس می کنید. اگر فکر می کنید که به عشقتان رازهای زیادی را گفته اید که نباید می گفتید شاید بهتر باشد امروز کمی از دسترس او دور شوید. زیرا معتقدید که زیادی با هم بوده اید و حالا غصه می خورید که چرا مرتکب این اشتباه شده اید.

 

♑   دی  ♑

انرژی امروز باعث می شود که شما زبانتان بند بیاید. اگر می خواهید برای اولین بار با کسی ملاقات کنید، شاید برای طرف مقابل هم سخت باشد که بداند باید در مورد چه چیزهایی با شما حرف بزند و این در مورد شما مسئله ای عجیب و غیرعادی است. شما بهترین راه حل و جواب را می دانید. باید هر دوی شما خودتان را فراموش کنید و روی دیگری تمرکز کنید و به خواسته ها و نیازهای طرف مقابل توجه کنید. اگر اول وقت امروز از امکانات و داشته های خود درست استفاده کنید، می توانید به فرد دیگری هم کمک شایانی بنمایید. هوشیار باشید و حواستان به روابط و تعامل هایتان با دیگران باشد. بدین ترتیب شما یک قدم از همکاران تنبل یا بی انرژی خود جلوتر خواهید بود.

 

♒   بهمن   ♒

امروز گویی ستاره ها می خواهند با شما معامله کنند. یا شما در رختخواب می مانید و درباره زندگی تان فانتزی سازی می کنید یا بلند می شوید و لباس هایتان را می پوشید و هر کاری که برای تحقق یافتن رویایتان لازم باشد انجام می دهید. سعی کنید یک بار برای همیشه خودتان را متقاعد کنید که لازم نیست کودکی تان را فراموش کنید تا بتوانید وارد دنیای واقعی شوید. این هرگز قابل فراموش کردن نیست، حالا سن شما هر چقدر که می خواهد باشد! اگر رابطه فعلی شما امروز به مانع برخورد کرد، مسئله را شخصی نکنید، شاید علتش تأثیر انرژی امروز باشد. شما نسبت به طرف مقابل خود احساس دوری و سردی می کنید و دیگر آن گرمی و صمیمیت گذشته میان شما وجود ندارد. بهتر است زمانی را به تنهایی سپری کنید و در سکوت و آرامش خوب فکر کنید و کاری را انجام دهید که شادی و خوشبختی را برایتان به ارمغان بیاورد.

 

♓   اسفند   ♓

فقط برای امروز عادت همیشگی توجیه کردن هر چیزی را کنار بگذارید. چیزی درون شما در حال تغییر است به نحوی که باعث می شود شما به موقعیت های مختلف واکنش نشان دهید. تمایل به ادغام جنبه های پیش بینی ناپذیر تر زندگی در شخصیت خود مبنای این تغییرات است. بسیاری از نظریه های شما فقط برای دلگرم کردن خودتان هستند، ولی شما احتمالاً این موضوع را می دانید. چرا سعی نمی کنید با خودتان روراست باشید؟ انرژی امروز باعث می شود که احساسات قدیمی شما دوباره رو بیایند و خودشان را نشان دهند. اگر حس می کنید این احساسات به شما فشار می آورند و ماهیت آنها مثبت نیست، شاید دلیلش رابطه فعلی شما نباشد. از عواطف خود فاصله بگیرید و بگذارید پراکنده شوند. اگر هر وقت این احساسات شما را تهدید می کنند، همین کار را بکنید، دیگر شما را اذیت نخواهند کرد.

با نصب برنامه فال قهوه با گوشی خود فال قهوه بگیرید.کافیست از فنجان قهوه عکس بگیرید تا این برنامه به صورت هوشمند اشکال را شناسایی و فال شما را تعبیر کند.

دانلود مستقیم فال قهوه

برچسب ها: , , , , ,
مشترک
اعلان
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments