فال روزانه ۲۳اردیبهشت ۹۸

دو چیز در عالم از همه چیز زیباتر است؛ آسمانی پر ستاره و وجدانی آسوده.

 

♈  فروردین  ♈

قدر وقت و جوانی خود را بیشتر بدانید و سعی کنید که از آن بیشتر استفاده کنید. زیرا وقت و انرژی زمان حال شما دیگر باز نخواهد گشت و شاید نتوانید کوتاهی‌هایی را که اکنون می‌کنید، در آینده جبران کنید. پس بهتر است تمرکز خود را در بر آینده بیشتر  کنید.

 

♉  اردیبهشت ♉

از طرفی یکی از آشنایان ممکن است خسارتی ببینید. این خسارت ممکن است مالی باشد یا این که در اثر بدگویی آنها دچار کشمکش‌هایی شوید اما نگران نباشید. به زودی برطرف خواهد شد ولی تا حد امکان سعی کنید کسی را از برنامه‌های خود باخبر نکنید.

 

 

♊  خرداد  ♊

سعی کنید از کنار مسایل پیش پا افتاده راحتتر عبور کنید و خودتان را درگیر مسایلی که در زندگی و آینده شما بی‌اهمیت هستند نکنید؛ سعی کنید بیشتر بر روی مسایلی که در زندگی و آینده شما بسیار تاثیر دارد متمرکز شوید و برای آنها برنامه‌ریزی کنید.

 

♋  تیر  ♋

امروز درگیر اندوه و احساس تنهایی خواهید شد و حس حال خوبی ندارید ولی به زودی فرصتی برایتان فراهم می‌شود که با فردی رو‌به‌رو شوید که حال روحیتان را بهتر می‌کند؛ این ممکن است از نظر مالی به شما کمک کند یا از نظر عاطفی باعث احساسات مثبتی در شما شود.

 

♌  مرداد  ♌

سعی کنید در زندگی بیشتر به خودتان اعتماد کنید و اجازه ندهید مشکلات به شما غلبه کرده و ناامیدتان کنند؛ اگر به گذشته فکر کنید متوجه خواهید شد که از پس خیلی از مشکلات تاکنون برآمده اید پس فرد قوی هستید با این حال بهر است نگران مشکلات پیش رو نباشید و مطمین باشید که از پس همه آنها برخواهید آمد.

 

♍  شهریور ♍

امروز اختلالات کوچکی  در حساب مالیتان به وجود می‌آید اما موضوع مهمی نیست، شاید در اثر قرض دادن مبلغی پول به دوست یا همکارتان باشد و یا شاید در اثر یک بیماری خفیف لازم شود به پزشک مراجعه کنید اما این میزان پول بسیار ناچیز است و تاثیری در آینده مالیتان ندارد پس جای نگرانی نیست.

 

♎  مهر ♎

امروز ممکن است حرفی یا دخالتی در محیط کاری یا دوستانه شما را رنجیده خاطر کند؛ اینقدر خود را با حرف‌هایی که کوچکترین تاثیری در زندگیتان ندارد آزار ندهید. سعی کنید از کنار مسایل پیش پا افتاده راحت‌تر عبور کنید زیرا هیچ خطری موقعیتتان را به خطر نخواهد انداخت.

 

♏ آبان ♏

امروز ممکن است افرادی را ببینید که چندان علاقه‌ای به رفتار‌هایشان ندارید. سعی کنید کینه‌ها را فراموش کنید و روابط خود را کنترل کنید زیرا با این کار از آسیب‌‌های آن‌ها در امان خواهید بود. کشمکش و درگیری با دیگران برایتان خوب نیست و ممکن است به شما آسیب بزند.

 

♐ آذر ♐

امروز بهتر است کمی بیشتر از خود مراقبت کنید و سعی کنید بدون فکر هیچ کاری را انجام ندهید، این احتمال وجود دارد که در محیط کار یا خانواده، مشاجراتی برای شما به وجود آید که اگر بتوانید آرامش خود را حفظ کنید و خود را مدیریت کنید می‌توانید از پس مشکلات بر‌آیید.

 

♑  دی ♑

امروز ممکن است در دوراهی قرار گیرید که لازم باشد چیزی که برایتان ارزشمند است را ببخشید. این مساله شما را دچار تردید خواهد کرد اما بدانید با بخشش نه تنها چیزی را از دست نمی‌دهید بلکه آرامش و حس مثبت ناشی از آن باعث آرامش قلبتان خواهد شد و کل روز را سرزنده خواهید بود.

 

♒ بهمن ♒

احساس خستگی می‌کنید و فکر می‌کنید  هر چه تلاش کرده‌اید و به این در و آن در زده اید به نتیجه نرسیده‌اید و تلاش‌های شما بی‌نتیجه مانده‌است اما باید این را بدانید که هیچ موفقیتی یک شبه اتفاق نخواهد افتاد و به صبر و شکیبایی شما نیاز است، پس ناامید نباشید و مطمین باشید که هر گاه برای چیزی تلاش کنید؛ در زمان معین نتیجه آن را خواهید دید.

 

♓  اسفند  ♓

هدف‌های بزرگی در سر دارید و به شدت مشتاق روزی هستید که روزی برسد که این آرزوها محقق شود اما بهتر است سعی کنید در این راه خلوص نیت داشته باشید، باامید به تلاشتان ادامه دهید و به خدا توکل کنید تا در این راه پشتیبانتان باشد.

 

انواع فال و طالع بینی (فال حافظ روزانه، استخاره ازدواج،فال ماه و سال تولد، فال ابجد، فال انبیاء و ... ) در اپلیکیشن عاشقنامه

دانلود مستقیم عاشقنامه

برچسب ها: , , , ,

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
اعلان