فال روزانه ۲۵اردیبهشت ۹۸

انسان‌ها را در عمل بشناس نه در گفتار، در گفتار همه آراسته‌اند . سرنوشتتان درخشان.

 

 

♈  فروردین  ♈

ممکن است امروز با مخالفت فردی رو‌به رو شوید که این باعث به‌وجود آمدن بحث یا مذاکره بین شما شود. این موضوع ممکن است باعث ناراحتی شما شود ولی نتیجه کار مورد قبولتان خواهد بود و حقی از شما ضایع نخواهد شد ولی تا حد امکان از به وجود آمدن مشاجره جلوگیری کنید.

 

 

♉  اردیبهشت ♉

سعی کنید امروز بیشتر مراقب سلامتی خود باشید، ممکن است در اثر کار یا خستگی ناشی از کار دچار کسالت شوید پس اگر می‌توانید امروز را به خود سخت نگیرید و تا حد امکان استراحت کنید؛ ملاقات دوستان یا یک تفریح کوچک حالتان را بهتر می‌کند.

 

 

♊  خرداد  ♊

ممکن است دخالت‌های یکی از دوستان یا آشنایان کار دستتان دهد، اگر می خواهید از این مشکلات جلوگیری کنید بهتر است سعی کنید خودتان مشکلاتتان را حل کنید و مسایل خصوصی خود را تا حد امکان با کسی مطرح نکنید رازدار باشید

 

♋  تیر  ♋

ممکن است دخالت‌های یکی از دوستان یا آشنایان کار دستتان دهد، اگر می خواهید از این مشکلات جلوگیری کنید بهتر است سعی کنید خودتان مشکلاتتان را حل کنید و مسایل خصوصی خود را تا حد امکان با کسی مطرح نکنید رازدار باشید.

 

♌   مرداد   ♌

ممکن است تغییرات ناگهانی در زندگی شما رخ دهد و وضعیت مالی و یا عاطفی شما را دچار تحول چشم‌گیری کند پس سعی کنید فرصت هایتان را به سادگی از دست ندهید چون ممکن است بعضی فرصت ها دیگر پیش نیایند پس آگاهانه عمل کنید.

 

♍   شهریور  ♍

ممکن است با مخالفت ‌هایی از طرف فردی رو‌به‌رو شوید که این مخالفت‌ها و ناسازگاری‌ها شما را آزار دهد و مضطرب کند اما سعی کنید از عقل و تجربه خود استفاده کنید و بهترین تصمیم را بگیرید و بد به دلتان راه ندهد زیرا هر چه بر سر راهتان قرار گیرد برای شما خوب خواهد بود و بر آینده شما تاثیر مثبت خواهد داشت.

 

♎   مهر  ♎

در زندگی احساس ناتوانی می‌کنید و به دلالیل مختلفتی ممکن است احساس کنید پشتوانه‌ای ندارید و نیاز به یک حامی و تکیه گاه دارید اما این را در نظر داشته باشید که شما فردی قوی و جسور هستید و حتی اگر تنها هستید خودتان از پس مشکلاتتان بر خواهید آمد.

 

♏   آبان   ♏

صبر کردن زیاد برای رسیدن به خواسته قلبیتان شما را خسته کرده است و به شدت احساس ناامیدی و ضعف می‌کنید، ممکن است حس کنید که تلاشّی شما بی‌نتیجه خواهد ماند و شما مسیر اشتباهی را رفته‌اید اما زمان رسیدن به خواسته‌هایتان نزدیک است پس ناامید نباشید و به راهتان ادامه دهید.

 

♐   آذر ♐

سعی کنید بیشتر از عمرتان استفاده کنید و قدر لحظه لحظه هایی که در حال گذراندن آن هستید را بدانید زیرا عمر به سرعت در حال گذر است و به سرعت چشم به هم زدن دوران جوانی می‌گذرد پس بهتر است تا می‌توانید از آن بهترین استفاده را کنید.

 

♑   دی  ♑

امروز ممکن است حرفی بزنید که باعث ناراحتی اطرافیان و یا یکی از دوستانتان شود و این موضوع فکر شما را به خود مشغول کند اما بهتر است اجازه ندهید که حرف دیگران کل روز شما را خراب کند و نتوانید بر روی کار اصلی خود تمرکز کنید و از رقیبان خود عقب بیافتید.

 

♒  بهمن   ♒

ممکن است به دلایلی تصمیم به جابجا کردن محل کار یا محل زندگیتان شوید اما نگران نباشید اگر جابجایی هم صورت گیرد به نفع شما خواهد بود و مقدماتی برای بروز تحولات مثبت در زندگیتان فراهم می‌شود پس در برابر هرگونه تغییر و تحول در زندگی سختگیر نباشید و آن را به فال نیک بگیرید.

 

♓   اسفند   ♓

امروز ممکن است موضوعی باعث ناراحتی شما بشود، این موضوع می‌تواند انجام شدن کاری بدون هماهنگی با شما باشد و یا شنیدن حرفی که شما را دلخور کند اما اجازه ندهد این مسایل کوچک روز شما را خراب کند پس سعی کنید در صورت بروز چنین مشکلی سخت نگیرید و از کنارش عبور کنید.

 

 

انواع فال و طالع بینی (فال حافظ روزانه، استخاره ازدواج،فال ماه و سال تولد، فال ابجد، فال انبیاء و ... ) در اپلیکیشن عاشقنامه

دانلود مستقیم عاشقنامه

برچسب ها: ,

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
اعلان