فردا می‌تواند روز متفاوتی برای شما باشد و به چیزی که دوست داری برسید. اما باید با دقت و اطمینان گام بردارید تا همه‌چیز را دوروبرتان ببینید.

 

فروردین 

امروز کمی بی‌حوصله هستید و دلتان می‌خواهد خودتان را از اتفاقات و مکالمات کنار بکشید. اگر دلتان نمی خواهد با دیگران همراه شده و به جاهایی که آن‌ها می‌خواهند بروند، بروید خودتان را ناراحت و عصبی نکنید. یا بدون دعوا و جر و بحث با آن‌ها همراه شوید و یا بی سر و صدا خودتان را کنار بکشید و بعدا در مورد این قضیه با آن‌ها حرف بزنید. امروز روز خوبی برای خرید است و با خریدن چیزهایی که مدت ها است لازم دارید احساسی خوب پیدا خواهید کرد، به شرطی که ولخرجی نکنید. اگر متاهل هستید تصمیمات و کارهای خود را از شریک زندگیتان مخفی نکنید. دانستن اینکه هر اتفاقی هم که بیفتد او در پایان کار کنارتان خواهد بود کمک زیادی به شما خواهد کرد.

اردیبهشت

امروز کمی روز پرتنشی است اما شما به‌راحتی با آن کنار خواهید آمد. توانایی آن را دارید که هر معمایی را حل کنید و دلیل اصلی هر بحث و مشکلی را پیدا کنید. این توانایی به شما این امکان را می دهد که امروز از پس بسیاری از مشکلات بر بیایید و در کارتان نیز به موفقیت دست پیدا کنید. امروز تا می‌توانید برای عملی کردن ایده هایتان تلاش کنید و به سادگی کوتاه نیایید. شما فردی حساس هستید و این یکی از ویژگی های ارزشمند شما است، پس با خیال راحت احساساتتان را بیان کنید. . اگر هنوز عاشق نشده اید و عشقتان را در میان دوستان و آشناهایتان نیافته اید، وقت آن رسیده که راه آن را برای خودتان باز کنید و به خود فرصت عاشق شدن بدهید. حواستان به اطراف باشد!

خرداد

امروز شاید برای شما با کمی درگیری همراه باشد. با افرادی مواجه می شوید که از هر لحاظ با شما مخالفت خواهند کرد. این درگیری ها در روند عادی زندگی روزانه شما بی نظمی هایی به وجود خواهند آورد. چراکه امروز دیگران انگار کمی لجباز شده اند و دوست ندارند در هیچ زمینه ای کوتاه بیایند. در هر صورت شما خواهید توانست کنترل اوضاع را در دست بگیرید، هر چند که در ابتدای امر کمی سخت به نظر خواهد رسید. . مواظب روابط خود با عشقتان باشید و به یاد داشته باشید که او حامی اصلی شماست و چنانچه مشکلی بینتان پیش بیاید، این مسئله تمرکز شما بر روی زمینه های دیگر زندگی را نیز به هم خواهد زد و شمارا دچار مشکل خواهد کرد.

تیر

شما به‌طور معمول آدم انعطاف‌پذیری هستید، اما امروز این انعطاف‌پذیری شما بیش از هر زمان دیگری در معرض امتحان قرار خواهد گرفت. مجبور خواهید شد خودتان را با دیگران هماهنگ کرده و مسیرتان را تغییر بدهید و در برنامه هایتان تغییر ایجاد کنید. البته اگر خودتان را با افراد قدرتمند و موفق همراه و هماهنگ کنید این مسئله به نفع شما خواهد بود و موجب موفقیتان خواهد شد. اجازه ندهید خشم و هیجان و استرس اطرافیان شمارا تحت تاثیر قرار دهد و آن آرامش همیشگی که در رفتارتان وجود دارد را از بین ببرد. اگر هفته گذشته روابط عاطفیتان با مشکل همراه بوده اند بهتر است تنوعی ایجاد کنید و بدون برنامه ریزی قبلی عشقتان را به یک شام دونفره دعوت کنید و بی اینکه به نگرانی ها و مشکلات فکر کنید زمان لذت بخشی را با هم بگذرانید.

مرداد

این‌که چرا دیگران این قدر امروز سرشان شلوغ است ممکن است شمارا تعجب زده کند و حتی شاید فکر کنید که مشکل از شما است. اما بهتر است شما سرتان به کار خودتان گرم باشد و به جای نگران کار دیگران بودن، در کار خودتان تعادل ایجاد کنید. هر چند گفتن این مسئله از انجام آن ساده تر به نظر می رسد، اما به‌راحتی خواهید توانست از پس کارها و مشکلات امروز بربیایید و هیچ کار سختی برایتان وجود نخواهد داشت. اجازه ندهید مسائل مالی بین شما و شریک زندگیتان مشکل ایجاد کنند. هر چقدر زمان بیشتری برای رابطه خود بگذارید و مشکلاتتان را مورد بحث و گفتگو قرار دهید آن را بیشتر تقویت خواهید کرد. اوضاع از فردا خیلی بهتر خواهد شد.

شهریور

شهریوری های عزیز، اگر تنها متولدین یک ماه از سال بتوانند از پس تنش های شدید احساسی امروز بربیایند، آن گروه شما خواهید بود! دیگران خیلی عصبی و ناتوان از مقابله با مشکلاتی که امروز پیش می آیند به نظر می رسند. امروز مخالفت هایی با شما صورت خواهد گرفت که می توانند در برنامه های شما اختلال ایجاد کنند، پس حواستان را خوب جمع کنید. با فردی منطقی و عملگرا مواجه خواهید شد که روش های عملکرد شمارا مورد سوال قرار خواهد داد. به جای این‌که جبهه گیری کنید، از این موقعیت به نفع خودتان استفاده کرده و درس بگیرید.

 مهر

شما به‌طورکلی آدم سختگیری نیستید، اما امروز این ویژگی شما با لجبازی‌های دیگران به چالش کشیده خواهد شد. بااین‌حال خواهید توانست باانرژی پرفشار امروز کنار بیایید و پروژه‌های ناتمام و بلاتکلیف خود را به نتیجه برسانید. به نظر می‌آید که دیگران به‌هیچ‌وجه نمی‌خواهند از موضع خود کوتاه بیایند، اما شما با ذات انعطاف‌پذیر خودخواهید توانست با این مسئله به‌راحتی مواجه شوید. بدون آنکه عصبی و بی‌تاب شوید با جریان پیش بروید. اگر چیزی در دلتان است که مدتی است می‌خواهید به عشقتان بگویید ولی نمی‌توانید، امروز وقتش است که با خیال راحت هر آنچه در دل دارید را به زبان بیاورید. فقط یادتان باشد ابتدا به حرف‌هایتان خوب فکر کنید و آن‌ها را با دقت انتخاب کنید.

 آبان

خودتان را با این روز عجیب‌وغریب هماهنگ کرده و از آن برای رسیدن به خواسته‌هایتان استفاده کنید. اگر دقت نکنید فشار احساسی امروز شمارا اذیت خواهد کرد. رمز استفاده از انرژی موجود در امروز این است که خودتان را درگیر چالش‌ها نکنید و با آرامش و سخاوت عمل کرده و با این روش به نتیجه گرفتن از افکار و احساستان کمک کنید. . اگر مجرد و در جستجوی عشق هستید جسور باشید و خواسته‌هایتان را بیان کنید. ممکن است در رسانه‌های اجتماعی با شخص جدیدی آشنا شوید و یا به دوست یکی از دوستانتان معرفی شوید. این فرصت را از خودتان دریغ نکنید اما باعجله پیش نروید و جانب احتیاط را رعایت کنید.

 آذر

امروز از آن روزهایی است که اگر خودتان دست به عمل نزنید دیگران کنترل شمارا به دست خواهند گرفت. احساس می‌کنید نیرویی لجباز و خشن جلوی رسیدن شما به خواسته‌هایتان را می‌گیرد. کافی است احتیاط کنید و نگران آنچه دیگران فکر می‌کنند نباشید و به آنچه خودتان فکر می‌کنید درست است باور داشته باشید. . شاید یک تلفن راه دور را از دست بدهید، اما بعدا می‌توانید خودتان با آن فرد تماس بگیرید و صحبت کنید، اصلا اگر واجب باشد خودش باز هم تماس خواهد گرفت. امروز استراحت کنید، برای خودتان و همسرتان چای درست کنید و در آرامش و در کنار هم بنوشید. این آرامش هرازگاهی برای شما ضروری است.

 دی

انرژی موجود در امروز به شما کمک می‌کند که نتیجه کارهایتان را ببینید و به افکارتان جامه عمل بپوشانید. برای نمایش افکار و ایده‌هایی که به‌طور دائم فکرتان را به خود مشغول کرده‌اند تلاش کنید. امروز روز بسیار خوبی برای رسیدن به تمرکز و حذف افکار بیهوده برای باز کردن جایی برای افکار تازه است. خانه راکمی مرتب کرده و کمدهای به‌هم‌ریخته را که مدت‌هاست تمیز کردنشان را پشت گوش می‌اندازید سروسامان دهید. امروز زندگی عاطفی خود را به چالش می‌کشید و به این‌که رابطه شما به کدام سو پیش می‌رود و اینکه آیا از شریک زندگی خود راضی هستید و نیازهای شما آن‌گونه که باید برآورده می‌شود یا خیر فکر خواهید کرد.

بهمن

احساس می‌کنید که دیگران خیلی حساس هستند و خیلی سریع نسبت به هر چیزی عکس‌العمل نشان می‌دهند. امروز روز خوبی برای به کار گرفتن شور و هیجان بسیار در انجام کاره‌ای‌تان است تا به نتیجه دلخواهتان برسید. اگر به کارآگاه بازی علاقه دارید الان وقت خیلی خوبی برای این کار است. به شما توصیه می‌شود بحث و دعوا راه نیندازید چراکه امروز از آن روزهایی نیست که دیگران کوتاه بیایند و دعواهای امروز نتایج خوبی به همراه نخواهند داشت. . امروز ممکن است عشقتان و یا یکی از دوستان خیلی نزدیکتان ازنظر حال روحی زیاد میزان نباشد. بد نیست تلاش کنید تا او را از این حالت و انرژی منفی فعلی که او را در برگرفته دربیاورید. با او به مهمانی، رستوران و یا به تماشای یک فیلم کمدی بروید.

اسفند

امروز فکر می‌کنید قدرت شدیدی در جهت مخالف شما به کارافتاده است. نظر مخالف سرسختانه یک نفر مانع رسیدن شما به آنچه می‌خواهید شده است. سعی کنید به این موضوع از زاویه مقابل نیز نگاه کنید. این کار باعث گسترش بینش شما شده و به شما کمک خواهد کرد تا به یک نقطه تعادل مسالمت‌آمیز برسید. اما تنها به خاطر این‌که دیگران مخالف با نظر شما هستند از دیدگاه خود کوتاه نیایید. اگر فکر می‌کنید در رابطه عاطفی شما مشکلی وجود دارد امروز وقت گذاشته و به حرف‌های شریکتان گوش کنید، از او بخواهید با شما حرف بزند، از این طریق خواهید فهمید چه چیزی در رابطه شما ایجاد مشکل می‌کند.

فال ماه تولد: ۵ اسفند ۹۷

انواع فال و طالع بینی (فال حافظ روزانه، استخاره ازدواج،فال ماه و سال تولد، فال ابجد، فال انبیاء و ... ) در اپلیکیشن عاشقنامه

دانلود مستقیم عاشقنامه

برچسب ها: , ,
مشترک
اعلان
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments