♈ فال روزانه pmc متولدین فروردین :
حواستان به شخصی که در حرف و رفتارش بیش از اندازه غلو می کند باشید، او از شما درخواستی دارد که بهتر است از شما جواب منفی بشنود. این روزها مراقب رفتارتان با دیگران باشید. از هر اصطکاکی جلوگیری کنید. برای انجام کاری طرح یا نقشه ای دارید اما کارها مطابق با نقشه‌تان پیش نمی رود.

♉ فال هفته PMC اردیبهشت ماهی ها:
پیش از آنکه دیگران با شرایطی که برایتان تعریف می کنند کلافه و عصبانی تان کنند، نسبت به شرایط اعتراض و درخواستتان را بیان کنید. شخصی در صدد سوءاستفاده از شما و دسترسی به اطلاعات محرمانه‌تان است، حواستان باشد به هیچ غریبه ای اعتماد نکنید و اطلاعاتتان را در اختیارش نگذارید.

♊ فال pmc خردادی ماهی ها :
مطلبی که دنبالش می گردید پیدا می کنید. کمی صبور باشید اوضاع به نفعتان تغییر می کند. برای رفتن به یک مراسم شادی تدارک خواهید دید. این هفته شخصی سوالی کاری یا تحصیلی از شما می کند که شما را به فکر فرو می برد. این مطلب را جدی‌تر بگیرید، شما را به جواب سوال خودتان می رساند.

♋ فال PMC دوست تیر ماهی :
در مورد مسائل مالی این روزها بهتر است محتاط تر عمل کنید و در خرج هایتان سخت گیر تر باشید. در یک مجلس میهمانی شرکت می کنید و از ملاقات شخصی بسیار خوشنود می شوید. به پیشنهاد شراکتی که به شما می شود، خوب فکر کنید و بی گدار به آب نزنید، بعضی اشتباهات به سختی قابل جبران هستند.

♌ فال پی ام سی دوست مرداد ماهی :
از نحوه رفتار دوستی دلخور شده‌اید اما سعی کنید نارضایتی خود را اکنون به او نشان ندهید بلکه در موقعیتی مناسب با او صحبت کنید. در محیط کارتان به یک موقعیت جالب دست می یابید تا به یکی از اهداف خود برسید. یکی از افراد خانواده به سفری می رود و زود بر می گردد.

♍ فال هفتگی PMC شهریور ماهی ها :
از هر دستی بدهید از همان دست به شما بر می گردد. تا دو ماه دیگر کارهایتان درست می شود. دوران سختی را پشت سر گذاشته اید بعد از این شرایط راحت تر می شود، امیدوار باشید. این روزها درگیر انجام یک کار بزرگ و مهم هستید. برای جواب دادن به یک درخواست بر سر دوراهی قرار می گیرید.

♎ فال هفته PMC متولدین مهر :
در رابطه با مسائل عاطفی و احساسی بهتر است با چشم باز تصمیم بگیرید و بعد رفتار کنید. درگیر یک مسئله مالی هستید، با یک وکیل مشورت کنید و راه جدیدی را امتحان کنید. در رابطه با نیتی که دارید برای رسیدن به هدفتان مجبورید از یکی از خواسته هایتان بگذرید، خدا و خرما با هم نمی شود.

♏ فال این هفته PMC آبان ماهی ها :
جوانب کار را بسنجید. در محیط کاری یا تحصیلی حواستان به همکاران و یا همکلاس هایتان باشد؛ هر پیشنهادی را چشم بسته قبول نکنید. یک تغییر کوچک در روحیه تان تاثیر بسیار خوبی خواهد داشت. یک سفر کوتاه چند روزه در پیش دارید، از این فرصت برای آرامش اعصابتان استفاده کنید.

♐ فال هفته PMC متولدین آذر :
لازم است در مورد مسائل مربوط به سلامتی و تغذیه خود جدی تر باشید و با یک برنامه ریزی حساب شده در حد مطلوب باقی بمانید. یک طلب دیرینه به شما پرداخت می شود که همانند هدیه ای غیر منتظره شما را خوشحال می کند. خوشبختانه روحیه شما مثبت و انعطاف پذیر است.

♑ فال PMC جدید متولدین دى :
ار نظر عاطفی قدری خود را گرفتار می یابید که البته این نوع گرفتاری ها معمولا شیرین است و نباید زود از کوره در بروید. یک چیز یا کار تازه را تجربه می کنید که بسیار خوشحالتان می کند. انجام شدن کاری که برای شما بسیار مهم است منوط به پیگیری و پشتکار شماست.

♒ فال هفتگی PMC بهمن ماهی ها :
برای انجام کاری خیر پیش قدم می شوید. شخصی با گفتن حرفی و یا نشان دادن چیزی بسیار خوشحالتان می کند و خستگی از تنتان می برد. یک خرید کوچک می کنید که کارها را برایتان راحت تر می کند. این هفته روحیه سازنده و شاداب شما موجی از انرژی مثبت به دیگران منتقل می کند.

♓ فال PMC متولدین اسفند :
این روزها شما به همه موجودات هستی می توانید عشق بورزید و آرام زندگی کنید. در کاری لازم است مهارت بیشتر پیدا کنید. در مورد رابطه عاطفی تان پیشرفت هایی خواهید دید به شرط اینکه از همین حالا دست به کار شوید و تغییری کوچک در رفتارتان ایجاد کنید، نا امید نشوید و صبورانه پیگیر باشید.

با نصب برنامه فال قهوه با گوشی خود فال قهوه بگیرید.کافیست از فنجان قهوه عکس بگیرید تا این برنامه به صورت هوشمند اشکال را شناسایی و فال شما را تعبیر کند.

دانلود مستقیم فال قهوه