عشقم اگر در مسیر زندگی حتی یک لحظه فرصت بیشتر داشته باشم، آن فرصت را به تو اختصاص خواهم داد.

 

محبوب نازنینم، در تلاطم های روزگار، آغوش گرم تو پناهگاه امن من است و هر لحظه به آن پناه می برم.

 

عکس عاشقانه

نازنین مهربانم، با حضور تو در زندگی من، هیچ کم و کاستی نیست و می توانم به جنگ هر آن چه سختی است، بروم.

 

دوست دارم هر آن چیزی که خداوند در زندگی ام وارد می کند را با تو تقسیم کرده و با تو تجربه اش کنم. تجربه های خوش و تلخ همگی در کنار تو، طعم شیرینی به خود می گیرند.

 

عزیزترین من، آن قدر دوستت دارم که تکرار واژه دوست داشتن در ذهن و قلب من به یک عادت تبدیل شده است.

 

تو بگو غیبت دست… غیبت هر چه نفس… بین ما فاصله نیست… غیبت آخر تو، کوچ مرغان صدا… ختم این قائله نیست.

 

اجازه نمی دهم هیچ چیزی بین من و تو فاصله بیندازد، حتی خود من یا حتی خود تو!

 

عکس عاشقانه

بگذار هر آن قدر می خواهد مصیبت بر زندگی من ببارد، مادامی که تو در کنارم هستی و از وجودت انرژی می گیرم، هیچ چیزی سخت نخواهد بود.

 

 

این زندگی است که با تو تجربه می کنم، پیش از آن هیچ نبود. این هوای آبی و پاکی که با تو نفس می کشم، پیش از تو غباری وهم آلود بیش نبود.

 

بگذار امروز که تو به خانه ام آمده ای، نخستین روز زندگی من و تولد دوباره ام باشد. بگذار باور کنم که از امروز خوشبختی به این خانه آمده و بنای رفتن نیز ندارد.

 

عشق مجالی ست که غصه های گذشته را به باد فراموشی بسپارم و تو این مجال را در زندگی من آفریده ای؛ تو که الهه ی عشق هستی و هر آن چه عاشقانه است؛ سزاوار تو خواهد بود.

 

عشق می تواند چیزی شبیه به نگاه تو باشد، دیشب شاپرکی عاشق این را در گوشم زمزمه کرد.

 

عکس عاشقانه

اگر بخواهم در تکاپوی زندگی و آشفتگی هلهله ی روزگار، گوشه امنی داشته باشم، قطعا تو در آن جا ایستاده ای.

 

این تصویر خیال توست که بر قاب آینه نقش بسته است یا به راستی اینجا آمده ای… چشم هایم را روی هم می فشارم و دوباره باز می کنم، تصویر در آینه کجاست… خیال تو کجا می رود…

 

می دانم که این بار برای همیشه بازگشته و بار دیگر قلب من را نخواهی شکست. عشق من، بگذار عشق فرصتی باشد برای به پرواز درآمدن در جهانی سراسر شادی و نیک بختی.

 

تو فرشته نیکوسیرتی هستی که ناگاه بر بام خانه ام نشست و از آن پس به هر سمت که رو کردم، برکت و نعمت بر من ارزانی داشته شد.

 

عشق من، دوست داشتن تو برای من فرصتی است که قدر آن را می دانم. هر آن قدر که این فرصت را به درازا بکشانی، بر من منت نهاده و بر حیات شادمانه ام افزوده ای.

 

نمی گذارم از اینجا حتی یک قدم دورتر بروی، نمی گذارم دست هایت حتی یک لحظه از دست های من جدا شود. عشق نازنینم، قلب من با ریسمانی به قلب تو پیوند خورده و حتی یک گام دوری ات، قلب من را به سختی خواهد شکست.

به این مطلب امتیاز دهید

مشاهده سوابق بیمه تامین اجتماعی با کد ملی در اپلیکیشن کارمند

دانلود مستقیم کارمند

برچسب ها: , ,