♈  فروردین  ♈

در یک ماه و نیم گذشته رویدادهایی برای شما پیش آمده اند که باعث تغییر احساسات شما شده اند. به همین دلیل، به برخی افراد دیگر علاقه ای ندارید. در محیط کار نیز دیگر احساس امنیت نمی کنید و مدام با خود فکر می کنید آیا اشتیاق و علایق شما از بین رفته اند؟ اما باید بدانید از آغاز امروز همه این حس های بد از بین خواهند رفت و دوباره به روال عادی زندگی خود بازخواهید گشت. احساسات و عشق شما امروز همچون ترن هوایی است. احساسات شما در اوج هستند اما برخی رفتارهای عشقتان باعث می شود تا به این همه لطافت و شیرینی شک کنید. همین شک شما را به سمت صحبت با یکدیگر می کشاند. باید با هم صادق باشید تا عشق واقعی را تجربه کنید.

 

♉   اردیبهشت  ♉

بالاخره امروز احساسات شما همانی می شوند که می خواهید. در طول هفته های گذشته نوعی بی حسی روحی را تجربه می کردید که شما را از گرفتن هر نوع تصمیمی عاجز کرده بود. اما امروز خوب هستید و همه آن حس های عدم اعتماد نیز از بین می روند. اعتماد به نفس شما باز می گردد و این موجب خرسندی است. امروز در مورد عشق خود بسیار یکدنده و لجباز خواهید بود و پایتان را در یک کفش می کنید که باید نیازهای عاطفی شما برآورده شوند و طرف مقابل برای علایق شما ارزش قایل شود. این که حق خود را بخواهید خوب است اما شاید دچار سوتفاهم شده باشید.

 

♊   خرداد   ♊

در یک ماه اخیر احساس بی تفاوتی خاصی را تجربه کرده اید که شما را از انجام تعهدات و وظایف خود بازداشته بودند. اما خبر خوش اینجاست که متوجه اشتباهات روزهای اخیر خود خواهید شد و دیگر هرگز آنها را تکرار نخواهید کرد. اکنون حواس جمعی دارید و می توانید به آینده فکر و برای آن برنامه ریزی کنید. اگر عشقتان کمی مضطرب و هیجانی به نظر می رسد، احتمالا بر اثر انرژی های ماورایی امروز است. ممکن است کمی با هم دچار درگیری لفظی شوید که با سازش و مصالحه برطرف می شود. البته مساله این جا است که هیچ کدام نمی خواهید این کار را انجام دهید. اما اگر آرامش می خواهید باید یکی از شما کوتاه بیاید.

 

♋   تیر  ♋

چه چیزی بهتر از این. انرژی های شما باز می گردند و می توانید کارها و احساسات خود را دوباره سروسامان دهید. امروز بدون هیچ قضاوتی بر انجام کارهای خود متمرکز خواهید بود. وقتی اعتماد به نفس خود را از دست می دهید، خیلی احساس پوچی دارید اما امروز توان بازیابی آن را دارید. امروز با فرد جدیدی قرار می گذارید اما بدون هیچ دلیلی به مقصود و انگیزه آنها برای این دوستی شک می کنید. اگر این طور است او نیز باید به صداقت شما شک داشته باشد. اما برای این که لحظه های خوبی را در کنار یکدیگر سپری کنید، باید با هم صادق باشید.

 

♌   مرداد   ♌

امروز همان روزی است که منتظرش بودید. همه مشکلاتی که مدت های گرفتار آن بوده اید برطرف می شوند و از نظر احساسی در بالاترین و خوش بینانه ترین حد ممکن قرار دارید. شما حتی به خودتان هم اعتماد نداشته اید. اما این حس های منفی امروز از بین می روند. البته این را بدانید که امروز هر که از شما تعریف کند، بسیار مورد توجه شما قرار خواهد گرفت. اما وای بر آنهایی که ایرادی از شما بگیرند یا بگویند آن قدر که تصور می کنید موفق نیستید. آن وقت است که پای روی دم شیر گذاشته اند.

 

♍   شهریور  ♍

امروز نسبت به روزهای قبل دید و نگاه بهتری به حوادث خواهید داشت. در هفته های گذشته، یک مه غلیظ جلوی دید مغزی شما را گرفته بود و نمی توانستید به درستی تصمیم گیری کنید. اما خوشبختانه امروز از بین خواهد رفت. همه سختی های گذشته برایتان تجربه می شوند تا دیگر آنها را تکرار نکنید. امروز متوجه می شوید یک نفر توجه ویژه ای به شما دارد. شما نمی توانید به او اعتماد کنید. اما بهتر است زمانی را با او سپری کنید و از روحیات خود با هم حرف بزنید. شاید دنیا برای هر دو شما زیباتر جلوه کرد.

 

♎   مهر  ♎

در هفته های اخیر مدام با خود فکر می کردید که پروژه های کاری که انجام می دهید برای شما نیست. اما اعضایی خانواده به خصوص مادرتان مجابتان می کنند که دل به کار و آن را درست انجام دهید. آنها می خواهند باور داشته باشید که در کار خود موفق هستید و موفق تر خواهید شد. امروز دقیقا این حس را پیدا خواهید کرد. دید شما به رویدادهای اطراف باز و شفاف خواهد شد. امروز احساس می کنید زندگی و رابطه عاشقانه شما تا اندازه ای نگران کننده و نامنسجم است. می خواهید تلاش کنید تا چهره مهربان تری از خود به نامزدتان نشان دهید، اما ترجیح می دهید در مورد مشکلات به هم حرف بزنید و آنها را ریشه یابی کنید.

 

♏   آبان   ♏

شاید لازم باشد کمی از عشق خود فاصله بگیرید تا درباره هم بهتر فکر کنید و تصمیم درست اتخاذ کنید. این فاصله می تواند به صمیمیت رابطه شما کمک شایانی کند تا با مهربانی بیشتر در کنار هم لحظه ها را زندگی کنید. البته برخی مشکلات اساسی ممکن است در رابطه شما به وجود بیاید که توان انکار آنها را نیز ندارید. برای این منظور، باید با هم صادقانه حرف بزنید و تا مشکلات عمیق تر نشده اند، آنها را برطرف کنید.

 

♐   آذر ♐

در روزهای اخیر، احساس جاه طلبی اجتماعی شما را در شرایط دشواری قرار داده بود. اما امروز ورق بر می گردد و آرزوها و تمایلات جدیدی را تجربه خواهید کرد. البته اینها طبیعی هستند و از ذات درونی شما منشا می گیرند اما به این معنی نیست که ارزش و اهمیتی ندارند. در مورد حرفه خود نیز دید و نگاه بهتر و سالم تری پیدا خواهید کرد و خودپسندی را کنار می گذارید. تحولات امروز، مثبت و رضایت بخش هستند. جالب است که امروز به فردی که همیشه از او دوری می کردید احساس نزدیکی پیدا می کنید و همه رفتارهای او برایتان جالب و قابل قبول است. احتمال دارد دچار فوران احساسات بشوید و پس از مدتی هم از بین برود. به همین دلیل، بهتر است ریلکس باشید و کاری انجام ندهید.

 

♑   دی  ♑

امروز زمانی است که احساس می کنید باید در رابطه عاطفی خود نقش پدر یا مادر را برای طرف مقابل بازی کنید. به همین دلیل، برای او محدودیت تعریف می کنید و کارهایش را سروسامان و به او مسوولیت های جدید می دهید. امروز خیلی تمایل دارد در زندگی عاشقانه خود افراط کنید و این به هیچ عنوان باعث بهتر شدن شرایط نمی شود که حتی موجبات دلخوری طرف مقابل را نیز به وجود می آورد. بهتر است مهربان تر رفتار کنید و برای خوشحالی او همه تلاش خود را انجام دهید. نتیجه این مهربانی را نیز خواهید دید.

 

♒   بهمن   ♒

آیا تصور می کنید هیچ کس در این دنیا شما را درک نمی کند؟ آیا اخلاقتان عوض شده است؟ آیا فکر می کنید برخی از آدم ها را پشت سر خود رها کرده اید؟ شاید همه اینها واقعا وجود داشته باشند. اما چه کار می توانید بکنید؟ شاید هرفردی در زندگی چنین تغییراتی را تجربه کند و شما با سرعت بیشتری آن را تجربه می کنید. اما بدانید دوستان با این تغییرات شما مشکلی ندارند. این روزها دنبال فرد جدیدی هستید تا با او آشنا شوید و او شما را همه جانبه درک کند. اما هر جور که بخواهید آنها را راضی کنید، آنها بهانه دیگری برای اعتراض پیدا خواهند کرد. بهتر است صادقانه با هم حرف بزنید تا مشکلات برطرف شوند.

 

♓   اسفند   ♓

نگاه و ایده های شما امروز با همه فرق دارد. خیلی هم اصرار دارید که مانند دیگران فکر و رفتار نکنید. به همین دلیل، شاید تصمیم بگیرید که کار خود را راه اندازی کنید اما مدیر شما با این کار مخالفت می کند. شاید این تصمیم کمی ریسک داشته باشد اما ارزش امتحان کردن را دارد. در رابطه عاطفی خود شاید لازم باشد بیشتر در اطراف جست‌وجو کنید تا به پاسخ سوال خود برسید. البته اگر عشقتان از شما گریزان است نمی توانید به زور او را در کنار خود نگه دارید.

انواع فال و طالع بینی (فال حافظ روزانه، استخاره ازدواج،فال ماه و سال تولد، فال ابجد، فال انبیاء و ... ) در اپلیکیشن عاشقنامه

دانلود مستقیم عاشقنامه

برچسب ها: ,