♈  فروردین  ♈

انسان متواضع و فروتنی هستید و به رغم اینکه دستاوردهای چشمگیری در زندگی داشته‌اید، این دستاوردها را دست‌کم می‌گیرید، به همین دلیل اعتماد‌به‌نفس‌تان رفته‌رفته در حال تضعیف است، این رویه را هرچه سریع‌تر متوقف کنید و از امروز با تکیه به دستاوردهایی که در زندگی داشته‌اید، اعتماد به‌نفس بیشتری پیدا کنید. امروز حسابی مواظب رفتار و کردارتان باشید، در غیر این‌صورت بزرگان فامیل را با زبان یا رفتار خود ناراحت خواهید کرد. وعده‌‌های تحقق‌ناپذیری به همسر یا عشق‌زندگی‌تان داده‌اید و از آنجایی که قادر به انجام این وعده‌ها نیستید، عشق‌زندگی‌تان از شما ناامید شده و آن‌گونه که باید و شاید روی شما حساب باز نمی‌کند. در نتیجه از امروز به بعد تنها قول‌هایی بدهید که از عهده انجام آنها برمی‌آیید. انسان خلاق و مبتکری هستید و امروز ایده‌های بکری به ذهن شما خطور کرده است. این ایده‌ها را دست‌کم نگیرید و مطمئن باشید که انجام آنها، موفقیت و سود مالی شما را تضمین می‌کند.

 

♉  اردیبهشت ♉

مدتی است که تعادل را در خوردوخوراک‌تان رعایت نمی‌کنید و در حال افزایش وزن هستید، ادامه این رویه نه‌تنها شما را به سمت وزن بیشتر پیش‌ می‌برد، بلکه سلامت‌تان را هم به خطر می‌اندازد. قصد سرمایه‌گذاری دارید و نمی‌دانید پولی که با هزارویک‌ زحمت بدست آورده‌اید را در کدام کار سرمایه‌گذاری کنید. امروز روز بسیار خوبی برای سرمایه‌گذاری است، به شرط اینکه با فردی خلاق و آینده‌نگر مشورت کنید و پول‌تان را در حرفه‌ای پرسود و آینده‌دار سرمایه‌گذاری نمایید. زبان تندی دارید و با همسر یا عشق‌زندگی‌تان محترمانه صحبت نمی‌کنید و این قضیه دلخوری او را به دنبال داشته است. در کنار اصلاح شیوه گفتاری که با عشق‌زندگی‌تان دارید، در انجام کارها نیز به او کمک کنید تا گفتار و رفتار شما رضایتمندی کامل او را به دنبال داشته باشد. امروز خبر فرخنده‌ای به دست شما می‌رسد. این خبر پیامی خوش برای شما دارد و اهل منزل را در شادی که از این خبر به آن رسیده‌اید سهیم کنید. اهمیت زیادی به نیازهای اطرافیان می‌دهید و فرصتی برای رسیدن به خودتان پیدا نمی‌کنید، امروز زمان خوبی است که این رویه را تغییر دهید و در کنار توجه به درخواست‌های دوستان و آشنایان، رسیدگی به خودتان را فراموش نکنید.

 

♊  خرداد  ♊

به لحاظ مالی روز سختی را شروع کرده‌اید و حسابی تحت فشار هستید، این وضعیت ادامه پیدا نمی‌کند و با‌گذشت زمان از فشار روحی که تحمل می‌کنید کاسته خواهد شد. امروز برای هزینه آموزش خودتان یا یکی از اطرافیان‌تان مبلغ هنگفتی را خرج خواهید کرد. دل‌تان برای پولی که از این راه از دست داده‌اید نسوزد و مطمئن باشید هزینه‌ای که برای آموزش انجام می‌دهید در‌واقع نوعی پس‌انداز برای آینده است. مدتی است میان شما و یکی از دوستان‌ قدیمی‌تان شکرآب شده و حتی جواب سلام یکدیگر را نمی‌دهید. اجازه ندهید رفاقت دیرینه شما به همین راحتی از بین برود و امروز دل این دوست قدیمی را بدست آورید و با او آشتی کنید. روز خوبی برای عقدقراردادهای مالی و شراکت نیست و بهتر است کارهای مالی و تجاری خود را به روزهای آینده موکول کنید. امروز وقت خوبی برای رسیدن به خودتان پیدا خواهید کرد و به رغم اینکه مدت‌ها است درگیر کار و زندگی هستید، امروز چند ساعتی با خودتان خلوت می‌کنید، این اوقات فراغت را به فال نیک بگیرید و به تفریحی که مدت‌ها به فکر انجام آن بوده‌اید، مشغول شوید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان شما را عاشقانه دوست دارد، اما در انجام کارها کوتاهی می‌کند و همیشه کارهایی که از او درخواست می‌کنید با تعلل انجام می‌شود. امروز این قضیه را با او در میان بگذارید و به او بفهمانید که رفتارش برای شما مهم است و انتظار دارید که در سریع‌ترین زمان ممکن پاسخگوی توقعات شما باشد.

 

♋  تیر  ♋

یکی از دوستان یا اعضای فامیل رفتاری غرورآمیز با شما دارد و امروز از این رفتار حسابی ناراحت‌شده‌اید. فراموش نکنید آب به زمین‌های بلند نمی‌رسد و افتادی و تواضع شرط اول دوستی و رفاقت است. در نتیجه این فرد را کنار بگذارید تا به سزای اعمالش برسد. از یکی از اعضای فامیل پول هنگفتی قرض گرفته‌اید و از آنجایی که موعد پرداخت این بدهی سر رسیده‌است، برای پرداخت آن چیزی در بساط ندارید. امروز این مشکل حل خواهد شد و از جایی که حتی فکرش را نمی‌کردید پولی برای پوشش قرض‌‌های شما فراهم می‌شود. انسان کینه‌توزی هستید و دائم به فکر تلافی رفتارهای ناپسند همسر یا عشق‌زندگی‌تان می‌افتید. فراموش نکنید که بخشش از بزرگان است و به جای تلافی، از در دوستی با عقش‌زندگی‌تان وارد شوید. چند روزی است که فکری بکر و خلاقانه به ذهن شما رسیده‌ است اما فرصت انجام این فکر فراهم نشده و از این قضیه ناراحت هستید. امروز اوقات فراغتی دست می‌دهد و می‌توانید با خیال راحت این ایده و فکر بکر را عملی کنید. انسان خوش‌مشرب و مردم‌داری هستید و به‌سرعت اطرافیان را به حریم شخصی‌تان راه می‌دهید. فراموش نکنید که مردم‌داری خصوصیت خوبی است اما هر کسی را نباید بدون شناخت و آگاهی به حریم زندگی‌مان راه دهیم.

 

♌   مرداد   ♌

روزی سرشار از انرژی و نشاط را آغاز کرده‌اید، این انرژی را به فال نیک بگیرید و کارهای عقب‌افتاده‌تان را انجام دهید. اهل صرفه‌جویی نیستید و از آنجایی که اندوخته‌ای ندارید، امروز مشکل مالی گریبان شما را می‌گیرد. از این اتفاق درس بگیرید و از اکنون به بعد برای روز مبادا، اندوخته‌ای کنار بگذارید. تلاشی که انجام می‌دهید برای اعضای منزل ارزشمند است، اما انتظار دارند وقت بیشتری با آنها بگذرانید. در نتیجه در اولین فرصت دست اهل منزل را بگیرید و روزی خاطره‌انگیز را برای خانواده رقم بزنید. امروز قرار است با یکی از دوستان قدیمی ملاقات کنید، در این ملاقات به شما حسابی خوش خواهد گذشت و خاطره‌های خوش گذشته را زنده می‌کنید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز برنامه خاصی برای شما آماده کرده و قصد دارد حسابی شگفت‌زده‌تان کند. انسان زودرنج و عصبی هستید و با کمترین دلخوری از کوره در می‌روید، این اخلاق باعث شده تا اطرافیان از شما دوری کنند و مطمئن باشید ادامه چنین رفتاری چیزی به غیر از گوشه‌گیری شما نخواهد داشت.

 

♍  شهریور ♍

ددر زندگی همیشه کار را به تفریح مقدم دانسته‌اید و این قضیه باعث شده که امروز حسابی خسته شوید و اصلاً حوصله کار نداشته باشید. در چنین شرایطی هیچ اشکالی ندارد که کمی به خودتان مرخصی دهید و به انجام تفریح‌های موردعلاقه‌تان مشغول شوید. به مهمانی یا مراسمی دعوت شده‌اید و از آنجایی که اخلاقی خوش دارید و انسانی مردم‌دار هستید، به نُقل مجلس این مهمانی تبدیل خواهید شد. کارتان را از جان و دل دوست دارید و با اشتیاق و روحیه به انجام کارها مشغول می‌شوید. مطمئن باشید چنین رویحه‌ای بازخوردی مثبت در کارهای شما دارد و مزد زحمت‌های خود را خواهید گرفت. تلاش زیادی می‌کنید تا همسر یا عشق‌زندگی‌تان روزگاری خوش و خرم را کنار شما سپری کند و آب در دلش تکان نخورد. این تلاش امروز از چشم همسرتان پنهان نمی‌ماند و از زحمت‌های شما قدردانی می‌کند.

 

♎ مهر ♎

مشکلات مالی دست از سر شما برنمی‌دارد و تا خرخره در قرض و بدهکاری فرو رفته‌اید، امروز برای حل این مشکلات از بزرگان فامیل کمک بگیرید و تکلیف این قرض‌ها را یک‌سره کنید. امروز از صبح که از خواب بلند‌ شده‌اید، عشق و محبت زیادی را در وجود خود احساس می‌کنید و دنیا را زیبا و قشنگ می‌بینید. این عشق را در دل خودتان نگه ندارید و اعضای خانواده و عشق‌زندگی‌تان را در آن سهیم کنید. روز خوبی برای بیرون رفتن از منزل نیست و تا می‌توانید در منزل بمانید، چرا که خطر یا تصادفی در کمین شما است و اگر چاره‌ای به غیر از بیرون رفتن از منزل ندارید، با احتیاط تمام رانندگی کنید و شش‌دانگ حواس‌تان به رانندگی دیگر راننده‌ها باشد تا گزندی به وجود نازنین‌تان وارد نشود..

 

♏  آبان ♏

انسان مبادی آداب و خوش‌رفتاری هستید، امروز این روحیه به کمک شما می‌آید و مشکلی که در آن گرفتار شده‌اید را با اخلاق خوب پشت‌سر خواهید گذاشت. به لحاظ مالی نیز روزی بسیار پرسود در پیش روی شما است و پولی به دست‌تان می‌رسد و با این پول می‌توانید هرچقدر که دل‌تان خواست ولخرجی کنید. هزارویک فکر مختلف در ذهن شما وجود دارد و از دست این افکار حتی یک لحظه هم خلاصی ندارید. فراموش نکنید که دل‌مشغولی بیش‌ازحد و فکر کردن به مشکلات دردی از دردهای شما دوا نمی‌کند و به جای ناراحتی، مشکلات را با خنده حل کنید. مدتی است که به فکر همسر یا عشق‌زندگی‌تان نیستید و به او کم‌محلی می‌کنید. این روحیه باعث شده تا میان شما و عشق‌زندگی‌تان فاصله‌ای ایجاد شود. این فاصله روزبه‌روز در حال عمیق‌ شدن است و اگر زود دست‌به‌کار نشوید، میان شما و عشق‌زندگی‌تان فاصله‌ای عمیق و ماندگار ایجاد خواهد شد.

 

♐   آذر ♐

گرفتار مشکلی شده‌اید و راهی برای حل آن پیدا نمی‌‌کنید، امروز فردی سرشناس و بانفوذ سر راه شما قرار می‌گیرد، این مشکل را با او در میان بگذارید و از او درخواست کمک کنید. به لحاظ مالی روز خوشی را سپری نمی‌کنید و احتمال از بین رفتن قسمتی از اموال و دارایی‌های شما وجود دارد. قرار است با دوستی قدیمی ملاقات کنید و برای دیدن این رفیق دیرینه لحظه‌شماری می‌کنید. به مهمانی یا جلسه‌ای کاری دعوت هستید و در این مراسم با افرادی آشنا خواهید شد که در آینده به دوستان درجه یک شما تبدیل می‌شوند.

 

♑  دی ♑

امروز احتمال درگیری و مشاجره میان شما و فردی وجود دارد، از این مشاجره تا می‌توانید دوری کنید چرا که این فرد از دعوا و مرافه باکی ندارد و حسابی شما را به دردسر خواهد انداخت. توجهی به نظر دیگر افراد خانواده ندارید و کارهای منزل را با سلیقه شخصی خودتان تغییر می‌دهید. این رفتار باعث شده تا افراد خانواده دل خوشی از شما نداشته باشند و دائم برای‌تان ساز مخالف بزنند. چنین رویکردی در بلند مدت میان شما و اعضای خانواده فاصله خواهد انداخت، در نتیجه از امروز به جای تصمیم‌های فردی و خودخواهانه، نظر اهل منزل را در انجام کارها و تغییرات مهم جویا شوید. اهمیت زیادی به وقت و زمان نمی‌دهید و مقدار زیادی از عمر خود را با کارهای بی‌ارزش هدر می‌دهید. فراموش نکنید که زمان تنها چیزی است که بازگشت ندارد و وقت خود را به کارهای باارزش و آینده‌دار صرف کنید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز کار اشتباهی انجام می‌دهد و از این اشتباه شما ضرر مالی می‌کنید. پیشنهاد می‌کنیم به جای دلخوری و سرکوفت‌زدنِ، اشتباه عشق‌زندگی‌تان را نادیده بگیرید و ثابت کنید که بخشش از بزرگان است.

 

♒  بهمن ♒

امروز عزم خرید کالایی گران‌قیمت یا جواهرات کرده‌اید و می‌خواهید مبلغ گزافی را برای این خرید، هزینه کنید. برای چنین خریدی وسواس بیشتری به خرج دهید و سعی کنید کالایی باکیفیت خریداری نمایید که از خرید آن پشیمان نشوید. شخصیتی رویا‌پرداز دارید و زندگی در دنیای رؤیا و خیال را به واقعیت ترجیح می‌دهید. با این روحیه کاری از پیش‌ نخواهید برد و به جای رویاپردازی، با واقعیت‌های زندگی روبرو شوید. روز شلوغی را آغاز کرده‌اید و به‌رغم اینکه بعید به‌نظر می‌رسد کارها را سر موقع انجام دهید، این کارها زودتر از زمانی که فکرش را می‌کردید به پایان خواهد رسید و بعدازظهر فرصتی برای استراحت و تفریح پیدا خواهید کرد. همسر یا عشق‌زندگی‌تان تنها مایه دلخوشی شما در این دنیا است، امروز زمان خوبی است که این واقعیت را با او در میان بگذارید و ثابت کنید که از دل و جان دوستش دارید.

 

♓ اسفند ♓

اکنون زمان آن رسیده که با گذشته ی تان روبرو شوید، چون اگر الآن این کار را نکنید بعدا همه چیز سخت تر خواهد شد. دل تان می خواهد که از گذشته فاصله بگیرید و از الآن تان لذت ببرید، اما این اتفاق نخواهد افتاد مگر این که با گذشته ی تان مواجه شوید. می خواهید در روابط تان به تعادل برسید، اما یادتان باشد که تا خودتان در درون تان به تعادل نرسید هیچ اتفاقی نخواهد افتاد

با نصب برنامه فال قهوه با گوشی خود فال قهوه بگیرید.کافیست از فنجان قهوه عکس بگیرید تا این برنامه به صورت هوشمند اشکال را شناسایی و فال شما را تعبیر کند.

دانلود مستقیم فال قهوه

برچسب ها: