♈  فروردین  ♈

امروز شاید کمی احساس خستگی داشته باشید و فکر کنید همه بدنتان درد می کند. شما ذاتا انسان سخت‌کوشی هستید و به کار کردن زیاد اعتیاد دارید. اما توصیه می کنیم امروز را در خانه بمانید و استراحت کنید. امروز را به دوباره انرژی گرفتن خود اختصاص دهید. وقتی آخر هفته استراحت کامل داشته باشید در طول هفته آینده بسیار سرحال تر خواهید بود و خلاقیت بیشتری نیز خواهید داشت. امروز در کنار شریک عاطفیتان لحظه های بسیار شادی را تجربه می کنید و بسیار به هم عشق خواهید ورزید. همچنین این شهامت را دارید تا عادت های همیشگی را کنار بگذارید و تفریحات و رفتارهای جدیدی را با یکدیگر تجربه کنید.

 

♉   اردیبهشت  ♉

امروز احساس می کنید همه اطرافیان خود را از دست داده اید. تصور می کنید در رابطه های خانوادگی شما فقط شمایید که باقی مانده اید. اما بدانید این حس ناامنی چندان هم برای شما بد نیست. باید گاهی از اطرافیان فاصله گرفت تا هر دو طرف نفسی تازه کنند و بتوانند راحت تر با مشکلات زندگی مقابله کنند. دوست یا همسر شما دوباره به همان رابطه پیشین باز خواهد گشت. امروز هنگامی که در حال تصمیم گیری برای پوشیدن لباس هستید، به این فکر کنید که تیپ متفاوت از همیشه داشته باشید. لازم نیست همیشه لباس هایی که تصور می کنید عالی هستند را بپوشید. گاهی تغییرات می توانند در روحیه انسان تاثیر مثبتی داشته باشند.

 

♊   خرداد   ♊

نداشتن اطلاعات کافی و درست در مورد موضوعات مختلف همچون برپا کردن یک آتش سوزی بزرگ است که باعث نگرانی اطرافیان می شود. پیش از اینکه در مورد موضوعات خاص حرف بزنید و نظر بدهید در مورد آنها تحقیق و مطالعه کنید و چندان هم به شایعات و حرف های بی مورد اعتنا نکنید. به این فکر کنید اگر اشتباه کرده باشید، بسیار شرمنده خواهید شد. زندگی اجتماعی شما امروز به شکلی دیگر پیش خوهد رفت. امروز می توانید منتظر هر نوع اتفاقی در زمینه عشق و رابطه باشید. اگر تمایل به یافتن فرد دلخواه خود را دارید، بدانید که احتمال به دست آوردن او زیاد است. البته باید کمی از عادت های همیشگی خود دست بردارید.

♋   تیر  ♋

امروز برای خود اهداف طولانی مدت تعیین می کنید و در مسیر تحقق آنها حرکت و برنامه ریزی خواهید کرد. جالب این جا است که همه امکانات و منابع لازم نیز در اختیار شما و مهیا است. البته شاید هنگام اجرایی کردن این ایده ها، متوجه شوید تاخیری در آغاز کار به وجود خواهد آمد. اجازه ندهید این ناامیدی شما را از ادامه مسیر باز دارد. تاخیر موقتی است. چشم انداز وسیعی از کار خود داشته باشید تا بتوانید به اهداف خود دست پیدا کنید. امروز در زمینه عشق و دوست داشتن، موقعیت ها و گزینه های جدیدی پیش روی شما قرار خواهد گرفت. اما باید با خودتان صادق باشید و علاقه اصلی خود را پیدا و در همان مسیر هم حرکت کنید. از این شاخه به آن شاخه پریدن نتیجه ای در بر نخواهد داشت.

♌   مرداد   ♌

امروز مراقب بانکی ها، وکلا یا سرمایه گذارها باشد. آنها ممکن است اطلاعات نادرستی به شما بدهند. شاید برخی از مسایل مورد علاقه آنها باشد یا برایشان موفقیت در پی داشته باشد، اما دلیل نمی شود برای شما نیز این گونه باشد. پیش از اینکه بخواهید پول خود را با مشورت آنها سرمایه گذاری کنید، خودتان نیز در مورد آن تحقیق و مطالعه داشته باشید تا بعدها پشیمان نشوید. امروز در زمینه عشق و عاشقی هیجان و لحظه های شادی بسیاری خواهید داشت. این فرصت برای شما مهیا شده است تا با فردی که دوستش دارید ملاقات کنید. فردی که علاقه مندی ها و روحیه مشترک دارد و می توانید حرف های بسیاری در زمینه های مختلف با یکدیگر داشته باشید.

♍   شهریور  ♍

امروز دوستان یا یکی از اعضای خانواده به شما در مورد موضوع خاصی، حقیقت را نمی گوید. دلیل آنها نیز این است که شما در برابر حقیقت موضع خواهید گرفت و با این کار تصور می کنند از شما حمایت کرده اند. اما به قلب خود ایمان داشته باشید و اگر تصور می کنید حرف ها واقعیت ندارند در مورد آنها تحقیق کنید و صحت آنها را بیابید. در زمینه عشق و عاطفه شاید در مسیری قدم بگذارید که همیشه از آن هراس داشته اید. برای اینکه تجربیات جدیدی داشته باشید، باید عادت های همیشگی خود را تغییر دهید. رفتارهای جدید، تیپ جدید و حتی به مکان ها جدید بروید.

 

♎   مهر  ♎

شما ذهن فعال و خیال پردازی بسیار زیادی دارید. امروز نیز ایده ها و تفکرات بسیاری در ذهن شما نقش خواهند بست. بهتر است از این دارایی ذاتی نهایت استفاده را ببرید. همه افکار و ایده های خود را یادداشت کنید. هر کاری که تصور می کنید درست است را انجام دهید تا بخشی از مغزتان خالی شود و بتواند استراحت کند. ذهن و تفکرات نیز همچون جسم به استراحت نیاز دارند. اگر تصور می کنید زندگی عاطفی شما در یک حالت نرمال و آرام در حرکت است، باید بدانید امروز اتفاقی می افتد که برعکس این را متوجه خواهید شد.

 

♏   آبان   ♏

اگر یکی از اعضای خانواده در حالت روحی خوبی قرار ندارد و دلیل آن را نیز نمی گوید، بهتر است خودتان پا پیش بگذارید و از او در مورد مشکلش سوال بپرسید. شاید بتوانید کمکی کنید. کمک به او کمک به خودتان است زیرا او با این روحیه، همه انرژی های منفی خود را در خانه منعکس می کند و می تواند موجب ناراحتی بقیه نیز بشود. به او مشورت بدهید تا بتواند سریع تر از این روحیه بدی که دارید، بیرون بیاید. فضای امروز به گونه ای است که به شما فرصت یادآوری رابطه عاشقانه پیشین را می دهد تا بتوانید درس های ارزشمندی از آن یاد بگیرید. امروز زمان خوبی برای در خانه نشستن و جدا ماندن از دیگران نیست. به دیگران اجازه دهید بیشتر شما را بشناسند.

 

♐   آذر ♐

اگر یکی از دوستان یا همکاران در مشکلی گرفتار شده باشد شاید دوست نداشته باشید به او کمکی کنید زیرا تصور می کنید شاید این مساله شخصی باشد. اما اکنون زمان عقب نشستن نیست. باید بدانید این فرد کاملا به کمک شما نیاز دارد و باید تا جای ممکن از او حمایت و به او کمک کنید. البته شاید خودتان هم از نظر روحی و جسمی کمی دچار خستگی شوید. زندگی اجتماعی شما امروز شکوفا خوهد شد. امروز شاهد تغییراتی در زندگی خود خواهید بود که شاید تاکنون تصور آن را نیز نمی کردید. موقعیت های عاطفی و آشنا شدن با افراد را برای اینکه ظاهرا با تفکرات شما جور نیست از دست ندهید. اجازه دهید افراد متفاوتی وارد زندگیتان شوند تا تغییراتی در شما ایجاد شود.

 

♑   دی  ♑

امروز در محل کار با حجم وسیعی از شایعات یا سیاست های شرکتی مواجه خواهید شد که باعث حواس‌پرتی شما می شوند و نمی توانید به درستی بر کارهای خود تمرکز کنید. بهتر است خود را درگیر این مسایل نکنید. یا اگر در توانتان است ترجیحا آنها را سریع تر پایان ببخشید. فرصت های زندگی را نباید با حرف های بیهوده یا رفتارهای اشتباه هدر داد. امروز می توانید موقعیت های دشوار رابطه خود را از بین ببرید و یک دوستی واقعی را با فردی که دوستش دارید، برقرار کنید. ولی باید بدانید نخستین قدم برای دوستی صداقت است. بنابراین در مورد خود با صداقت و راستگویی کامل حرف بزنید.

 

♒   بهمن   ♒

مسایل مالی شما آن طور که تصور می کنید هم بد نیست.به جای این همه نگرانی خوب است بررسی دوباره ای روی هزینه ها و سرمایه خود داشته باشید تا این همه اضطراب بیهوده را از خود دور کنید. ممکن است در حساب و کتاب های خود دچار اشتباه شده باشید. امروز از نظر احساسی در اوج قرار دارید. می توانید در کنار فرد موردعلاقه خود لحظه های بسیار شادی را تجربه کنید. از این لحظه ها استفاده کنید.

 

♓   اسفند   ♓

برخی موقعیت های ناخوشایند باعث می شوند تا نخواهید حقیقت را به شریک عاطفی خود بگویید. اما این اشتباه است. رویدادها هرچه قدر هم بد باشند، اعضای خانواده شما باید از همه حقایق مطلع شوند. شما هیچ حقی ندارید حقایق را از اطرافیان مخفی کنید. همه مردم همیشه دوست دارند راست بشنوند، تا دروغ. این مساله را باید در زندگی عاطفی خود نیز رعایت کنید. امروز این فرصت را دارید تا فردی که به نظرتان همه جانبه مناسب روحیه شما است، آشنا شوید.

با نصب برنامه فال قهوه با گوشی خود فال قهوه بگیرید.کافیست از فنجان قهوه عکس بگیرید تا این برنامه به صورت هوشمند اشکال را شناسایی و فال شما را تعبیر کند.

دانلود مستقیم فال قهوه

برچسب ها: , , ,