♈  فروردین  ♈

اهل مصرف دخانیات هستید و این قضیه روی سلامتی شما تأثیر بدی گذاشته است و امروز آثار منفی مصرف دخانیات را حس می‌کنید، اهمیت بیشتری به سلامتی‌ خود بدهید و دخانیات را کنار بگذارید. به لحاظ مالی شب و روز خوبی را سپری خواهید کرد و امشب پولی که مدتی پیش به کسی قرض داده‌ بودید را دریافت می‌کنید. مهمانی در راه منزل شما است و از هم‌صحبتی با این مهمان حسابی لذت خواهید برد. ایده‌های جدیدی در سر دارید، این ایده‌ها را دست‌کم نگیرید و امروز به آنها جامه عمل بپوشانید. موقعیتی برای سفر در پیش‌رو دارید، این سفر به مکانی است که تاکنون به آنجا مسافرت نکرده‌اید، در نتیجه این مسافرت را به فال نیک بگیرید و در کنار بازدید از مکان‌های جدید، با افراد تازه آشنا شوید و دوستی‌های جدیدی برقرار کنید. امروز همسر یا عشق‌زندگی‌تان به یاد روزهای اولیه عاشقی‌تان افتاده و با زنده‌‌کردن خاطرات خوش گذشته، روز خوبی را در کنار شما سپری خواهد کرد.

 

 

♉  اردیبهشت ♉

روز خوبی را به لحاظ سلامتی شروع کرده‌اید و امروز حسابی سرخوش و شادمان هستید، به لحاظ مالی نیز روز خوبی انتظار شما را می‌کشد و پولی که قبلاً به انجام کاری هزینه‌ کرده‌اید، امروز به سودآوری می‌رسد و درآمد چشمگیری عاید شما خواهد شد. امروز بعد‌از‌ظهر بهترین فرصت برای گشت‌و‌گذار به همراه دوستان و رفقای قدیمی است. افراد زیادی ادعای دوستی و کمک به شما را دارند و به امید این دوستان می‌خواهید شغل‌تان را عوض کنید. چنین کاری به هیچ‌وجه پیشنهاد نمی‌شود چرا که این دوستان با اولین مشکل از شما دوری خواهند جست و در کار جدید با مشکلات تازه شما را تنها می‌گذارند. امروز زمانی را برای دلجویی و احوال‌پرسی از بزرگ‌ترها و ریش‌سفیدان فامیل اختصاص دهید و پذیرای پند و اندرز آنها باشید. مدتی است که می‌خواهید به همراه همسر یا عشق‌زندگی‌تان بعدازظهری دونفره را سپری کنید، امروز این فرصت مهیا می‌شود و حسابی از بودن در کنار هم لذت خواهید برد.

 

 

♊  خرداد  ♊

مواظب خوردوخوراک‌تان نیستید و بیش‌از‌حد غذا می‌خورید، قبل از اینکه این روحیه شما را به دردسر بیاندازد، پرخوری را کنار بگذارید و تعادل را در خوردن غذا رعایت نمایید. امروز یک دعوای حقوقی در پیش دارید و احتمالاً موضوع این دعوا به امور مالی مربوط می‌شود، جایی برای نگرانی وجود ندارد چرا که شما برنده این دعوای حقوقی خواهید شد و رأی مورد نظر را بدست می‌آورید. امروز مشاجره‌ای میان شما و یکی از اعضای فامیل در می‌گیرید، این مشاجره را جدی نگیرید و اجازه ندهید فکرتان به آن مشغول شود. قصد شراکت تجاری یا همکاری برای انجام کاری را دارید، امروز زمان خوبی برای شراکت است به شرط اینکه فرد متخصص و کاربلدی را برای شراکت انتخاب کنید. روحیه‌ای رقابت‌‌طلب دارید و این روحیه به شما کمک می‌کند تا در هر زمینه‌ای که به آن وارد می‌شوید،‌ برنده میدان باشید. امروز با همسر یا عشق‌زندگی‌تان با شوخی و خنده صحبت خواهید کرد و در میان این شوخی‌ها حرفی از دهان شما بیرون می‌آید که عشق‌زندگی‌تان از این حرف ناراحت می‌شود و به مشاجره‌ای کوچک ختم خواهد شد. این مشاجره دیری نخواهد پایید و پس از مدتی دوباره میان شما و عشق‌زندگی‌تان صلح‌وصفا برقرار می‌شود.

♋  تیر  ♋

روز کسالت‌بار و خسته‌کننده را شروع کرده‌اید و انرژی لازم را برای انجام کارها ندارید، این روحیه باعث شده تا با کوچک‌ترین برخورد از کوره در بروید و مشاجره راه بیاندازید. در نتیجه امروز تا می‌توانید رفتار خود را کنترل کنید و به جای اینکه مشغول کار شوید، از تفریح و سرگرمی برای کنترل اعصاب خود کمک بگیرید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان بدون اینکه متوجه باشد، کاری بسیار خوشایند را انجام خواهد داد و از بابت این کار حسابی خوشحال خواهید شد. امروز روز خوبی برای تازه‌ کردن دیدوبازدید از دوستان و آشنایان قدیمی است. کاری را انجام داده‌اید و از اینکه این کار را تمام‌و‌کمال به پایان رسانده‌اید مطمئن هستید، اما در انجام این کار چیزی از چشم شما پنهان مانده و امروز یک بار دیگر تمام جوانب انجام این کار را بررسی کنید.

 

♌   مرداد   ♌

امروز در موقعیتی بسیار حساس قرار خواهید گرفت و به لطف عزت‌نفس بالایی که دارید، این موقعیت را با موفقیت و سربلندی پشت‌سر خواهید گذاشت. انسان احساساتی و رقیق‌القلبی هستید، امروز تصمیم مهمی باید بگیرید که به احساسات شما ربط دارد و خوش‌قلبی شما ممکن است نتیجه این تصمیم را تغییر دهید، در نتیجه در کنار اینکه قلب و احساس خود را در این تصمیم‌گیری لحاظ می‌کنید، از عقل‌سلیم خود هم کمک بگیرید و تصمیمی با تدبیر و درایت اتخاذ نمایید. اهل پس‌انداز و صرفه‌جویی هستید و پولی که قبلاً پس‌انداز کرده‌اید، امروز به کارتان خواهد آمد و گره‌ای از مشکلات‌تان را باز می‌کند. در محل کار یا منزل به حرف زیردستان و کوچک‌ترهای خانواده گوش نمی‌دهید، مطمئن باشید ادامه این رویه چیزی به غیر از ضرر برای شما به دنبال ندارد و فراموش نکنید که هر سری، عقلی دارد و از امروز به پیشنهاد‌های کوچکترها و زیردستان توجه کنید. در حین کار اصلاً تمرکز ندارید و بابت این قضیه وقت زیادی را در طول روز هدر می‌دهید. امروز به فکر فراگیری راه‌های افزایش تمرکز باشید و تا در آینده‌ای نزدیک اعصابی پولادین پیدا کنید.

 

♍  شهریور ♍

امروز بوسیله دوستان نزدیک خود با فردی دنیا‌دیده آشنا خواهید شد، گفتگو با این فرد تأثیر زیادی روی شما خواهد داشت و افکارتان را تغییر می‌دهد. به لحاظ مالی ثبات ندارید و برای تثبیت وضعیت مالی خود باید به فکر صرفه‌جویی و پس‌انداز باشید. امروز از آن روزهایی است که حوصله ندارید و زود از کوره در می‌روید، در چنین شرایطی حواس‌تان به حرف‌هایی که می‌زنید باشد و مواظب باشید تندیِ زبانِ شما، دل کسی را نسوزاند. امروز زمانی که برای خرید بیرون از منزل رفته‌اید یا در پارک مشغول گردش هستید، با فردی روبرو می‌شوید که مدت‌ها پیش با او مشاجره‌ای داشته‌اید. فراموش نکنید که گذشته‌ها گذشته است و به‌جای اینکه از این فرد گله‌ای داشته باشید، بهتر است با وی از درِ دوستی وارد شوید.

 

♎ مهر ♎

انسان سخت‌کوش و پرتلاشی هستید و همیشه تا دیروقت کار می‌کنید، امروز زمان خوبی است که کمی به خودتان استراحت بدهید و زودتر از همیشه تعطیل کنید و به انجام کار موردعلاقه‌تان بپردازید. میان شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان مشاجره‌ای رخ داده و او را دلخور کرده‌اید،‌ عشق‌زندگی‌تان به رغم اینکه از شما دلخور است، اما باز هم به شما در انجام کارها کمک خواهد کرد تا به شما ثابت کند که بیشتر از این حرف‌ها عاشق‌تان است. اگر قصد انجام کار مهم یا پروژه خاصی را دارید، همین امروز آستین بالا بزنید و این پروژه را انجام دهید.

 

 

♏  آبان ♏

امروز به لحاظ سلامتی چیزی کم‌و‌کسر ندارید و اگر می‌خواهید در طول روز سلامتی و انرژی خود را حفظ کنید، از انجام کارهایی که به سلامت شما آسیب‌ وارد می‌کند برحذر باشید. روز خوبی برای کسب درآمد و تجارت نیست و اگر شش‌دانگ حواس‌تان را جمع معامله‌ها و امور مالی خود نکنید، در معامله‌هایی که انجام می‌دهید ضرر هنگفتی خواهید کرد. فرزند شما یا یکی از نزدیکان‌تان به دستاوردی مهم در زندگی رسیده است و امروز از بابت این موفقیت شما را سربلند خواهد کرد. اهل کمک به دیگران هستید و پاسخ نه، در قبال درخواست کمک نمی‌دهید، امروز فردی از شما درخواست کمک می‌کند، اما به او نه بگویید چرا که این کمک خیرخواهانه‌ نیست و شری در آن نهفته است. مدت زیادی است که می‌خواهید بعدازظهری را دور از هیاهوی جامعه، به تنهایی سپری کنید و کتاب بخوانید. امروز این موقعیت فرا خواهد رسید و تا می‌توانید با خودتان خلوت کنید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان هدیه‌ای غیرمنتظره به شما می‌دهد تا ثابت کند که بی‌بهانه و دلیل دوست‌تان دارد.

 

 

♐   آذر ♐

انسان کینه‌جویی هستید و امروز به این نتیجه خواهید رسید که با کینه‌جویی نمی‌توان در دل دیگران جایی پیدا کرد و بهتر است به جای کینه و تنفر، بذر مهر و محبت در دل‌تان بکارید. امروز از صبح که از خواب بلند شده‌اید با مشکلات مالی دست‌و‌پنجه نرم می‌‌کنید، اما غم‌ به دل خود راه ندهید چرا که بعدازظهر پول خوبی به دست شما می‌رسد و این مشکلات خاتمه پیدا می‌کند. با همسر یا عشق‌زندگی‌تان به درک متقابل نرسیده‌اید و اگرنمی‌خواهید رابطه‌تان از چیزی که هست، بدتر شود، امروز فرصتی را کنار بگذارید و در این خصوص با هم صحبت کنید. اهل کسب تجربه نیستید و همیشه راه خودتان را در زندگی می‌روید، فراموش نکنید که با این راه به جایی نمی‌رسید و اگر به موفقیت‌های بیشتری فکر می‌کنید، بهتر است پای صحبت افراد متخصص و کاربلد بنشینید و تجربه‌های آنها را آویزه گوش کنید. امروز بعدازظهر فرصت فراغتی پیدا خواهید کرد تا به کار مورد علاقه‌تان مشغول شوید.

 

 

♑  دی ♑

امروز حادثه‌ای ناگوار برای شما رخ خواهد داد، صبر و حوصله خود را در این حادثه از دست ندهید و رویکردی صبورانه به حل این مشکل داشته باشید. مدتی است که قصد انجام کار مهمی را دارید اما پول لازم برای این‌کار فراهم نمی‌شود، امروز زمان خوبی است که به دنبال منابع مالی لازم بگردید و مطمئن باشید که بودجه لازم برای انجام این کار فراهم خواهد شد. انسان خوش‌قلب و درستکاری هستید، این روحیه هیچ اشکالی ندارد، اما امروز ممکن است دیگران از این روحیه سوء‌استفاده کنند و کار دست شما بدهند. وسواس زیادی به انجام کارهای غیرضروری دارید و همیشه کارهای مهم را به دلیل انجام کارهای غیرضروری به عقب می‌اندازید، این رویه صدمه زیادی به کار و زندگی شما وارد کرده است و از امروز کارها را بر اساس اهمیت، اولویت‌بندی کنید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان همیشه سنگ‌صبور شما بوده و امروز نیز ناراحتی‌های خود را با او درمیان بگذارید و از بازکردن سفره دل‌تان پیش وی احساس راحتی و آرامش کنید.

 

 

♒  بهمن ♒

روز خوبی را در پیش‌ ندارید و امروز با فردی بر سر انجام کاری به مشکل برخواهید خورد و اگر مواظب نباشید، پول کلانی را سر این اختلاف از دست خواهید دارد. امروز یکی از اعضای فامیل که در غربت زندگی می‌کند با شما تماس می‌گیرد و خاطره‌های خوش گذشته را زنده خواهید کرد. اگر ازدواج نکرده‌اید و مدتی است که دل در گرو کسی دارید، امروز عشق‌زندگی‌تان صحبت از ازدواج را با شما مطرح می‌کند و اعلام خواهد کرد که حاضر است با شما پیمان عشقی جاودان ببندد. قبل از اینکه به تمام جوانب زندگی فکر کنید به این پیشنهاد پاسخ مثبت ندهید و قبل از دادن پاسخ بله، حسابی فکر کنید. وقت زیادی از زندگی خود را با دوستان و رفقا سپری می‌کنید و ادامه این رویه، چیزی به غیر از ناکامی شما در زندگی به دنبال نخواهد داشت.

 

 

♓ اسفند ♓

امروز با پدر، مادر یا یکی از بزرگ‌ترهای فامیل مشاجره‌ای خواهید داشت و با این رفتار، بزرگان فامیل را دلخور کرده‌اید. در اولین فرصت از آنها دلجویی کنید و اجازه ندهید کدورتی میان شما و ریش‌سفید‌های فامیل باقی بماند. روزی که شروع کرده‌اید را با حواس جمع ادامه دهید و حسابی مواظب اموال‌تان باشید، چرا که احتمال سرقت اموال یا از بین رفتن آنها وجود دارد. اصلاً به سروضع خود نمی‌رسید و این قضیه زمینه رنجش خاطر همسر یا عشق‌زندگی‌تان را فراهم کرده است. امروز روز خوبی است که تصمیم‌ بگیرد از اکنون به بعد همیشه خوش‌تیپ و مرتب باشید. امروز فردی به شما پیشنهاد شغلی پاره وقت را خواهد داد، این شغل را قبول کنید و مطمئن باشید که درآمدی خوبی روانه حساب بانکی‌‌تان خواهد شد. فرصتی برای مسافرت در پیش‌رو دارید، این فرصت را به فال نیک بگیرید و تا می‌توانید در این مسافرت خوش بگذرانید.

به این مطلب امتیاز دهید

مشاهده سوابق بیمه تامین اجتماعی با کد ملی در اپلیکیشن کارمند

دانلود مستقیم کارمند

برچسب ها: , , , ,