♈  فروردین  ♈

امروز از آن روزها است که کارهای زیادی برای انجام در بیرون از منزل دارید، به این ترتیب روزی خسته‌کننده را در پیش خواهید داشت. به لحاظ مالی در شرایط خوبی به سر می‌برید، اما فراموش نکنید که در همیشه روی یک‌پارچه نمی‌چرخد و امروز که اوضاع مالی‌تان خوب است، باید به فکر پس‌انداز باشید تا این اندوخته در آینده گره‌ای از مشکلات‌ شما باز کند. رفتاری سخت‌گیرانه نسبت به همسر یا عشق‌زندگی‌تان دارید و بیش‌ازحد به او ایراد می‌گیرید، هرچه سریع‌تر این رفتار را کنار بگذارید چرا که با ادامه این رویکرد، فاصله‌ میان شما هرروز عمیق‌تر خواهد شد. مسافرتی در پیش‌رو دارید، در این مسافرت نه‌تنها خوشی‌های زیادی را تجربه خواهید کرد، بلکه به لحاظ مالی نیز مسافرتی سودآور است و دستاورد چشمگیری را به ارمغان خواهید آورد. مدتی است که دستی به سر و روی منزل‌تان نکشیده‌اید و امروز به خودتان وعده داده بودید که حتماً این کار را انجام دهید، اما به اندازه‌ای سر شما شلوغ می‌شود که فرصتی برای این‌ کار دست نخواهد داد.

 

 

♉  اردیبهشت ♉

رویکردی امیدوارانه به زندگی دارید و همیشه نیمه پر لیوان را می‌بینید، این رویکرد امروز به کمک شما می‌آید و به جای ناامیدی از مشکلات، با امید و تلاش‌ بیشتر، چاره‌ای برای حل آنها پیدا خواهید کرد. امروز صبح گرفتاری‌های مالی زیادی گریبان شما را خواهد گرفت، اما دیری نخواهد پایید که این گرفتاری‌ها از بین برود و بعدازظهر پول خوبی بدست‌تان می‌رسد و به لطف این پول، تمام گرفتاری‌های مالی را پایان خواهید داد. انسان خوش‌صحبت و مردم‌داری هستید، این روحیه باعث خواهد شد که امروز دوستان جدیدی پیدا کنید. دشمنی در محل کار یا همسایه‌های خود دارید، امروز شرایط آشتی با این فرد مهیا خواهد شد، این فرصت را به فال نیک بگیرید و سنگ‌های‌تان را با هم وا بکنید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان از اینکه به او توجه نمی‌کنید امروز حسابی از دست شما ناراحت است، وقت بیشتری برای بودن در کنار عشق‌زندگی‌تان اختصاص دهید و هرگز اجازه ندهید که احساس کم‌توجهی پیدا کند.

 

 

♊  خرداد  ♊

انسان صبور و پرتلاشی هستید و لحظه‌ای از کار و زحمت دست بر نمی‌دارید، این روحیه را ادامه دهید و مطمئن باشید که با موفقیت فاصله چندانی ندارید. روز خوبی برای سرمایه‌گذاری است و مطمئن باشید سرمایه‌گذاری امروز، امنیت مالی فردای شما را تضمین خواهد کرد. اگر تاکنون عاشق نشده‌اید، احتمال دارد امروز با فردی روبرو شوید و در اولین برخورد به او دل ببازید. رابطه بسیار شاد و رضایت‌بخشی را با همسر یا عشق‌زندگی‌تان دارید و امروز به او ثابت کنید که همیشه قدردان محبت او خواهید بود.

♋  تیر  ♋

مدت زیادی است که نگرانی و غم‌و‌غصه دست از سر شما بر نمی‌دارد، این روحیه شما را امروز به بستر بیماری انداخته و حال و روز خوشی ندارید. اجازه ندهید مشکلات زندگی شما را از پا در بیاورد و از امروز به بعد بیشتر به فکر سلامتی‌تان باشید. رفتار خوبی با کودکان و زیردستان ندارید، این روحیه تأثیر منفی در محبوبیت شما دارد و باعث شده تا اطرافیان رفته‌رفته از شما دوری بگیرند. از همین امروز چنین رفتاری را کنار بگذارید و نگذارید هیچ چیزی میان شما و اطرافیان فاصله بیاندازد. مدتی است که می‌خواهید با یک دوست قدیمی وقت‌بگذرانید، امروز اوقات فراغت کافی پیدا خواهید کرد تا خاطره‌های خوش قدیم را با این دوست زنده کنید.

 

♌   مرداد   ♌

از روی هوا و هوس تصمیم‌ می‌گیرید و پس از مدت کوتاهی از تصمیم‌های خود پشیمان می‌شوید، ادامه این روحیه چیزی به غیر از سر‌خوردگی به دنبال ندارد و از امروز قبل از هر تصمیمی، حسابی فکر کنید و جوانب کار را در نظر بگیرید. امروز فردی به شما پیشنهادی برای سرمایه‌گذاری می‌دهد، این پیشنهاد وسوسه‌برانگیز به نظر می‌رسد اما به دام این فرد نیافتید و مطمئن باشید که سرمایه‌گذاری در این کار چیزی به غیر از تباهی پول و سرمایه‌تان به دنبال ندارد. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز برنامه‌های خاصی برای شما در نظر دارد و می‌خواهد حسابی شما را شگفت‌زده کند.

 

♍  شهریور ♍

روز خوبی برای سرمایه‌گذاری نیست و اگر پولی که با هزارویک زحمت بدست آورده‌اید را در کاری سرمایه‌گذاری کنید، این پول بدون شک از بین خواهد رفت. انسان پرحرفی هستید و حواس‌تان به حرف‌هایی که می‌زنید نیست. این روحیه، اطرافیان را از شما فراری داده و گوش شنوایی پیدا نمی‌کنید. از امروز تصمیم بگیرید پرحرفی را کنار بگذارید و کم و گزیده بگویید. میان شما و یکی از اعضای فامیل مشاجره‌ای در خواهد گرفت، این مشاجره دیری نخواهد پایید و زودتر از چیزی که فکرش را بکنید، فردی که با وی مشاجره‌ای کرده‌اید از شما دلجویی خواهد کرد. انسان مسئولیت پذیری هستید و به‌رغم اینکه مشکلات فشار زیاد به شما وارد کرده، در برابر مشکلات شانه خالی نمی‌کنید، این روحیه را ادامه دهید و مطمئن باشید مسئولیت‌پذیری شما از دید اطرافیان مخفی نخواهد ماند.

 

♎ مهر ♎

امروز به سفری تفریحی دعوت خواهید شد، این سفر را به فال نیک بگیرید و تا می‌توانید خوش بگذرانید. امروز خبر خوشی به شما خواهید رسید، این خبر جنبه مالی دارد و احتمالاً زمین یا ملکی که مدتی است برای فروش گذاشته‌اید،‌ مشتری پیدا کرده و سود کلانی از این معامله عاید شما خواهد شد. مدت زیادی است که به بزرگ‌ترهای فامیل سر نزده‌اید و خبری از آنها ندارید، امروز وقتی را برای دیدوبازدید از بزرگ‌ترهای فامیل اختصاص دهید و از آنها دلجویی کنید. امروز از صبح‌ که از خواب بلند شده‌اید در خاطرات خوش گذشته غوطه‌ور هستید و دائم رویاپردازی می‌کنید، این وضعیت اشکالی ندارد به شرط اینکه فاصله میان رؤیا و واقعیت را در زندگی رعایت کنید. امروز با فردی در خیابان روبرو خواهید شد که مدت‌ها پیش میان شما و این فرد شکر‌آب شده بود. این ملاقات را به دیداری صلح‌جویانه تبدیل کنید و گذشته‌ها را فراموش نمایید.

 

 

♏  آبان ♏

روز بسیار حساسی را در پیش‌رو دارید و اگر چشم‌تان را از کارهای منزل را محل کار بردارید، احتمال خراب پیش رفتن این کارها وجود دارد. امروز با فرد جدیدی آشنا می‌شوید و این آشنایی زمینه رفاقتی عمیق را فراهم می‌کند. اهمیت زیادی به خلوت و تنهایی می‌دهید، اما فرصتی برای اینکه با خودتان خلوت کنید دست نمی‌دهد، امروز چنین فرصتی مهیا خواهد شد و تا می‌توانید از این فرصت بهره بگیرید. امروز از خواب که بلند‌شده‌اید،‌ حال و روز بسیار خوشی دارید. این روحیه را به فال نیک بگیرید و نگذارید دغدغه‌ها و روزمرگی‌های زندگی حال خوش شما را خراب کند. رابطه میان شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان روبه وخامت گذاشته و احساس می‌کنید که فاصله‌ای عمیق بین شما وجود دارد. اجازه ندهید این وضعیت ادامه پیدا کند و در اولین فرصت به فکر بهبود رابطه باشید.

 

 

♐   آذر ♐

اصلاً مواظب دخل‌و‌خرج‌تان نیستید و بی‌مهابا پول خرج می‌کنید. ادامه این رویکرد شما را به دردسر مالی بزرگی خواهد انداخت. اعضای خانواده امروز درخواست‌های زیادی از شما دارند و از این قضیه ناراحت هستید، به‌ جای ناراحتی تا جایی که می‌توانید این درخواست‌ها را انجام دهید و فراموش نکنید که محبت، محبت می‌آورد. به لحاظ کاری با شریک یا همکاران‌تان هم‌عقیده نیستید و قبل از اینکه نقشه‌های‌تان نقش بر آب شود، امروز فرصتی را کنار بگذارید و با همکاران برای رسیدن به یک نقطه‌نظر واحد، صحبت کنید. امروز پیامی ناخوشایند به دست شما خواهد رسید، محتوای این پیام به گونه‌ای است که روز شما را خراب خواهد کرد. احتمال ایجاد مشاجره‌ای میان شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان وجود دارد، در نتیجه مواظب گفته‌‌ها و رفتارتان باشید و تا می‌توانید سعی کنید امروز را به آرامی پشت‌سر بگذارید.

 

 

♑  دی ♑

از حضور در جمع هراس دارید و تا می‌توانید روزهای‌تان را در تنهایی و خلوت سپری می‌کنید، اجازه ندهید این روحیه شما را به فردی گوشه‌گیر تبدیل کند و برای رهایی از چنین شرایطی به فکر روش‌هایی برای افزایش اعتمادبه‌نفس خود باشید. روز خوبی برای معامله نیست و امروز در انجام امور مالی بیشتر از همیشه حواس‌تان را جمع کنید. یکی از اطرافیان بیش‌ازحد خودش را به شما نزدیک کرده و رفتاری دوست‌نمایانه دارد، این فرد دسیسه‌ای شوم برای شما کشیده و قصد بردن آبروی‌تان را دارد، چنین فردی را هرچه سریع‌تر شناسایی کنید و اجازه ندهید آبرو و حیثیت‌ شما را به باد دهد. به فکر گسترش کسب‌و‌کارتان هستید اما چیزی به ذهن‌تان نمی‌رسد، فراموش نکنید که گسترش یک تجارت رابطه مستقیمی با ارتباطات افراد دارد و اگر به فکر افزایش درآمد و گسترش دامنه کاری خود هستید، تعامل بیشتری با مردم داشته باشید و دایره آشنایان خود را افزایش دهید. با مشکلات رودررو نمی‌شوید و همیشه از آنها فرار می‌کنید. اما فراموش نکنید که هر کسی مشکلات خاص خودش را دارد و هرچقدر هم که از این مشکلات فرار کنید، باز هم دست‌آخر این شما هستید که باید فکر چاره‌ای برای حل آنها بردارید.

 

 

♒  بهمن ♒

امروز در موقعیتی قرار خواهید گرفت و اصول اخلاقی که به آنها پایبند هستید زیر سؤال می‌رود، در چنین شرایطی ارزش‌هایی که اهمیت زیادی به آنها می‌دهید را سرلوحه کارتان قرار دهید. از زمین و زمان گله دارید و بیشتر از اینکه اهل کار باشید، اهل گله و شکایت از شرایط کاری هستید. این وضعیت گره‌ای از کار شما باز نمی‌کند و از همین امروز تصمیم بگیرید که دست روی زانوی خود بگذارید و به جای گله‌گذاری، مشکلات را ‌یکی‌پس‌ازدیگری حل کنید. کاری را شروع کرده‌اید اما در این کار خبری از پیشرفت نیست و از ادامه آن مأیوس شده‌اید، این کار را ادامه دهید و مطمئن باشید تلاش‌های شما در نهایت به بار خواهد نشست. امروز همسر یا عشق‌زندگی‌تان حسابی شما را تحویل خواهد گرفت و به شما ثابت می‌کند که قدر زحمت‌های‌تان را می‌داند.

 

 

♓ اسفند ♓

مدت‌ها است که در کاری سرمایه‌گذاری کرده‌اید، امروز این سرمایه‌گذاری به بار خواهد نشست و سودی چشمگیر روانه حساب‌های بانکی شما خواهد شد. امروز اهل منزل حسابی سر حال و شاداب هستند و دور هم خوش می‌گذرانند، از این شرایط دوری نکنید و با حضور در کنار اعضای خانواده در شادی‌‌ آنها سهیم شوید و برای مدتی هم که شده غم‌و‌غصه را کنار بگذارید. رقابتی تنگاتنگ میان شما و فردی در همسایگی‌تان یا محل کار درگرفته است، برای اینکه برنده این رقابت باشید، تلاش بیشتری به خرج دهید و کارها را هوشمندانه به پیش ببرید. امروز یکی از آشنایان قدیمی یا اعضای فامیل به دیدار شما خواهد آمد و این دیدار غیرمنتظره تمام برنامه‌های‌تان را به هم می‌ریزد.

به این مطلب امتیاز دهید

مشاهده سوابق بیمه تامین اجتماعی با کد ملی در اپلیکیشن کارمند

دانلود مستقیم کارمند

برچسب ها: , ,