♈  فروردین  ♈

روز پربرکتی در انتظار شما است و قرارداد مالی که مدت‌ها است دنبال آن بوده‌اید امروز آماده انجام است و بابت این قرار داد، سودی به شما خواهید رسید. حرف‌ دل‌تان را نمی‌توانید به همسر یا عشق‌زندگی‌تان بگویید و این قضیه فاصله شما را روز به روز بیشتر کرده است. امروز زمان خوبی است که با همسر یا عشق‌زندگی‌تان صحبت کنید و حرف‌های ناگفته‌ای را که در دل نهان کرده‌اید به زبان بیاورید. قرار است با دوستی قدیمی ملاقات کنید و از خوشحالی سر از پا نمی‌شناسید. انسان وظیفه‌شناسی هستید و کارها را با دقت تمام انجام می‌‌دهید، این روحیه امروز در محل کار یا منزل در نظر اطرافیان جلوه خواهد کرد و از جانب آنها مورد قدردانی قرار خواهید گرفت. ارزش وقت و زمان را نمی‌دانید و اوقات زیادی را در طول روز به انجام کارهای بی‌اهمیت اختصاص می‌دهید. قدر لحظه‌لحظه زندگی‌تان را بدانید و مدیریت زمان را فراموش نکنید.

 

♉  اردیبهشت ♉

روز بسیار شلوغی در پیش‌روی شما است، اما به رغم شلوغی‌های امروز، سلامت جسمی‌ و نشاط خود را حفظ خواهید کرد و بدون اینکه تن به خستگی بدهید، روز را به پایان خواهید برد. مدت زیادی است که از دوستان و آشنایان خبری ندارید و حسابی دلتنگ اطرافیان شده‌اید. امروز فرصت خوبی دست می‌دهد تا خبری از دوستان قدیمی بگیرید و خاطره‌های خوش گذشته را مرور کنید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز به لحاظ روحی حال خوشی ندارد و احتمال ایجاد دعوا و مشاجره میان شما و عشق‌زندگی‌تان بسیار است. در چنین شرایطی او را تنها بگذارید و اجازه دهید گذرزمان حال‌ عشق‌زندگی‌تان را بهتر کند. امروز با فردی برخورد می‌کنید که حرف ناحسابی می‌زند. از آنجایی که زیر بار زور نمی‌روید، احتمال ایجاد جروبحثی میان شما و این فرد وجود دارد. از رابطه‌ای که با همسر یا عشق‌زندگی‌تان دارید کاملاً راضی هستید و امروز عشق‌زندگی‌تان کاری برای شما انجام می‌دهد و بیشتر از همیشه عاشق‌ او خواهید شد.

 

♊  خرداد  ♊

به لحاظ مالی روز سختی را شروع کرده‌اید و حسابی تحت فشار هستید، این وضعیت ادامه پیدا نمی‌کند و با‌گذشت زمان از فشار روحی که تحمل می‌کنید کاسته خواهد شد. امروز برای هزینه آموزش خودتان یا یکی از اطرافیان‌تان مبلغ هنگفتی را خرج خواهید کرد. دل‌تان برای پولی که از این راه از دست داده‌اید نسوزد و مطمئن باشید هزینه‌ای که برای آموزش انجام می‌دهید در‌واقع نوعی پس‌انداز برای آینده است. مدتی است میان شما و یکی از دوستان‌ قدیمی‌تان شکرآب شده و حتی جواب سلام یکدیگر را نمی‌دهید. اجازه ندهید رفاقت دیرینه شما به همین راحتی از بین برود و امروز دل این دوست قدیمی را بدست آورید و با او آشتی کنید. روز خوبی برای عقدقراردادهای مالی و شراکت نیست و بهتر است کارهای مالی و تجاری خود را به روزهای آینده موکول کنید. امروز وقت خوبی برای رسیدن به خودتان پیدا خواهید کرد و به رغم اینکه مدت‌ها است درگیر کار و زندگی هستید، امروز چند ساعتی با خودتان خلوت می‌کنید، این اوقات فراغت را به فال نیک بگیرید و به تفریحی که مدت‌ها به فکر انجام آن بوده‌اید، مشغول شوید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان شما را عاشقانه دوست دارد، اما در انجام کارها کوتاهی می‌کند و همیشه کارهایی که از او درخواست می‌کنید با تعلل انجام می‌شود. امروز این قضیه را با او در میان بگذارید و به او بفهمانید که رفتارش برای شما مهم است و انتظار دارید که در سریع‌ترین زمان ممکن پاسخگوی توقعات شما باشد.

 

♋  تیر  ♋

روزی با کسالت و ناراحتی را شروع کرده‌اید . اجازه ندهید این بیماری روز شما را خراب کند و در اولین فرصت ممکن، درد خود را با پزشک در میان بگذارید. اگر قصد سرمایه‌گذاری یا تجارتی را دارید، این سرمایه‌گذاری را با وسواس تمام انجام دهید، چرا که امروز روز حساسی برای شما به لحاظ مالی است و اگر مواظب نباشید، ضرر هنگفتی را متحمل خواهید شد. امروز زمان خوبی برای وقت‌گذراندن کنار خانواده است، در نتیجه دست اعضای خانواده را بگیرید و روزی خاطر‌ه‌انگیز را رقم بزنید. میان شما و یکی از همکاران یا اعضای منزل، اختلاف نظری وجود دارد، اجازه ندهید این اختلاف نظر، ریشه‌دار شود و در اولین فرصت سنگ‌های‌تان را با این فرد، وا بکنید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان تلاش زیادی انجام داده تا امروز به شما ثابت کند که قدردان زحمت‌های‌تان است، این تلاش را بی‌پاسخ نگذارید و شما هم به عشق‌زندگی‌تان ثابت کنید که خاطر او برای شما چقدر عزیز است.

 

♌   مرداد   ♌

روز بسیار خوبی برای سرمایه‌گذاری است و اندوخته‌ای که امروز سرمایه‌گذاری می‌کنید، در آینده به بار می‌نشیند و سود چشمگیری عاید شما خواهد شد. توجهی به اعضای خانواده ندارید و این رفتار زمینه دلخوری اهل منزل را فراهم کرده‌ است، سعی کنید بیشتر به اتفاق‌های اطراف خود توجه کنید و به اهل منزل ثابت نمایید که اهمیت خاصی برای آنها قائل هستید. انسان بسیار خوش اخلاقی هستید و فردی در محل کار یا منزل از این رفتار شما سوء‌استفاده می‌کند. در کنار اینکه نباید خلق‌و‌خوی خوش را کنار بگذارید، با این فرد به گونه‌ای رفتار کنید که متوجه اشتباه خودش شود و دست از سو‌ء‌استفاده از شما بردارد. انسان تنهایی هستید و سودای یاری پری‌چهره را در سر می‌پرورانید، اما به ظاهر و قیافه‌تان اهمیت نمی‌دید و این قضیه باعث شده تا کسی به شما ابراز عشق نکند. امروز حسابی به سرووضع‌تان برسید و مطمئن باشید طعم عشق داغ و آتشین را خواهید چشید.

 

♍  شهریور ♍

دوستان و رفقای قدیمی حتی یک لحظه شما را در زندگی تنها نمی‌گذارند و مشکلی که امروز با آن روبرو می‌شوید را به کمک دوستان و آشنایان پشت‌ سر خواهید گذاشت. مدت زیادی است که دستی به سروروی منزل و محل‌زندگی‌تان نکشیده‌اید، امروز فراغت زیادی دارید، این فرصت را به رسیدگی به کارهای منزل اختصاص دهید و اگر به فکر ارتقای روحیه و حس‌و‌حال‌تان هستید، جایی که در آن زندگی می‌کنید را از همیشه زیبا‌تر کنید. میان شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان مشاجره‌ای در خواهد گرفت، این مشاجره بر سر چیزهای پیش‌پاافتاده صورت گرفته است، اما اگر شما پا پیش نگذارید و از عشق‌زندگی‌تان دلجویی نکنید، این مشاجره زمینه دوری و فاصله‌ای عمیق را میان شما و ایشان فراهم خواهد کرد.

 

♎ مهر ♎

درک درستی از توانایی‌ها و مهارت‌های خود ندارید و به رغم اینکه انسان توانمندی هستید، نمی‌توانید از این توانایی‌ها در زندگی بهره بگیرید. دلیل اصلی این ناتوانی‌‌ها در نبود اعتمادبه‌نفس شما است، در نتیجه رویکردی سرشار از اعتماد‌به‌نفس در زندگی در پیش بگیرید و مطمئن باشید مشکلی نیست که شما از حل آن ناتوان باشید. پولی که با هزارویک زحمت به دست آورده‌اید را می‌خواهید در کاری سرمایه‌گذاری کنید، اما برای این سرمایه‌گذاری شک دارید و قادر به تشخیص موقعیتی سودآور نیستید. برای انجام هرگونه سرمایه‌گذاری، با بزرگ‌ترها و افراد متخصص مشورت کنید و پس از بررسی تمام جوانب، اندوخته خود را در حرفه‌ای سرمایه‌گذاری کنید. کار بسیار مهمی را در زمان مشخصی باید انجام دهید و نگران هستید که این کار در موعد مقرر آماده نشود، غم به دل‌تان راه ندهید چرا که با زمان‌بندی درستی پیش می‌روید و این کار بدون حتی یک روز پس و پیش، انجام خواهد شد. میان شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان سو‌ء‌تفاهم‌های زیادی وجود دارد و برداشت درستی از رفتار و گفتار یکدیگر ندارید، اجازه ندهید این وضعیت ادامه پیدا کند و قبل از اینکه فاصله میان شما از چیزی که هست عمیق‌تر شود، درک متقابلی از رفتار و گفتار یکدیگر پیدا کنید.

 

♏  آبان ♏

انسان مردم‌دار و خوش‌مشربی هستید و اطرافیان از بودن کنار شما لذت می‌برند، این روحیه امروز گره‌ای از کار شما باز خواهد کرد و مشکلی که به آن گرفتار هستید به لطف دوستان و آشنایان حل خواهد شد. امروز یکی از همسایه‌ها یا همکاران که رابطه خوبی با او ندارید، رفتاری محبت‌آمیز با شما خواهد داشت، این رفتار را به فال نیک بگیرید و به جای دشمنی، از در دوستی با این فرد وارد شوید. رفتار ناپسندی با همسر یا عشق‌زندگی‌تان انجام داده‌اید و او را حسابی از خودتان دلخور کرده‌اید. امروز عشق‌زندگی‌تان این رفتار را فراموش می‌کند و به شما ثابت کرد که هیچ‌چیزی میان عشق شما فاصله‌ نخواهد انداخت.

 

♐   آذر ♐

کنترلی بر اعصاب خود ندارید و امروز احتمال اینکه ناراحت بشوید و از کوره در بروید بسیار است، در نتیجه برای اینکه روزی بدون حاشیه را سپری کنید، تا جایی که می‌توانید مواظب برخوردهای تند خود با دیگران باشید. فردی که به او اعتماد زیادی دارید، امروز در محل کار یا منزل از شما طرفداری خواهد کرد و حمایت این فرد راه‌گشای شما در حل مشکلات خواهد بود. امروز به همسر یا عشق‌زندگی‌تان قول داده‌اید که او را بیرون ببرید و حسابی در کنار هم خوش بگذرانید، اما روز شلوغی در پیش است و فرصتی برای قرارهای دونفره و عاشقانه پیدا نخواهید کرد. تصمیمی سرنوشت‌ساز را در پیش‌رو دارید و نگران این هستید که این تصمیم آینده‌تان را خراب کند. امروز روز خوبی برای تصمیم‌گیری است و دل‌تان را به دریا بزنید و مطمئن باشید از این تصمیم ضرری به شما و اطرافیان نخواهد رسید. سفری تفریحی در پیش دارید، در این سفر حسابی به شما خودش خواهد گذشت و خاطره‌های مسرت‌بخشی را به یادگار خواهید برد.

 

♑  دی ♑

اهل تلاش و کوشش هستید و لحظه‌ای از تلاش دست نمی‌کشید، در نتیجه امروز بیش‌ا‌ز‌حد خسته‌ شده‌اید و کارها را مانند سابق انجام نمی‌دهید. کار و تلاش هیچ اشکالی ندارد به شرط اینکه مواظب سلامتی‌تان هم باشید و امروز را به استراحت و تفریح بگذرانید. بخت و اقبال با شما یار است و امروز اگر دست به خاک بزنید، طلا خواهد شد. اگر تاکنون عاشق‌ نشده‌اید امروز شخصی در سر راه شما قرار می‌گیرد و عشق این فرد دل و جان شما را آتش خواهد زد. موقعیت کاری بسیار خوبی در پیش‌رو دارید اما برای انجام این کار مردد هستید، مطمئن باشید از این کار ضرر نخواهید کرد و امروز زمان خوبی است که آستین بالا بزنید و این کار را انجام دهید. از همسر یا عشق‌زندگی‌تان توقع دارید که در مشکلات مانند کوه پشت سر شما باشد، اما چنین روحیه‌ای ندارد و در گرفتاری‌ها شما را تنها می‌گذارد. امروز این واقعیت را با او درمیان بگذارید که دل شما به پشتیبانی او گرم است و از او درخواست کنید که در مشکلات زندگی بیشتر هوای‌تان را داشته باشد.

 

♒  بهمن ♒

اهل پس‌انداز و اندوختن مال و ثروت هستید، اما به رغم زندگی صرفه‌جویانه‌ای که در پیش گرفته‌اید،‌ باز هم پولی برای پس‌انداز جمع نمی‌شود و از این قضیه حسابی ناراحت هستید. امروز پول خوبی به دست شما می‌رسد، پیشنهاد می‌کنیم این پول را خرج نکنید و پس‌انداز کنید تا در آینده اندوخته‌ای برای مشکلات و گرفتاری‌ها داشته باشید. امروز در محل کار یا منزل رقابتی میان شما با فردی در می‌گیرد، در این رقابت کوتاه نیایید و ثابت کنید که برای اثبات حق خود حاضر به انجام هرکاری هستید. احتمال ایجاد مشاجره‌ای میان شما و یکی از اطرافیان وجود دارد، این مشاجره بالا نخواهد گرفت و همه‌چیز ختم به خیر می‌شود.

 

♓ اسفند ♓

نگرشی منفی به زندگی دارید و عالم و آدم را با عینک سیاه می‌بینید. این رویکرد چیزی به غیر از افسردگی و گوشه‌گیری به دنبال ندارد و همین امروز عینک‌تان را عوض کنید و دنیا را با نگاهی خوش‌بینانه ببینید. امروز با افراد جدیدی ملاقات خواهید کرد و این آشنایی، زمینه دوستی با این افراد را فراهم خواهد کرد، اما بهتر است در انتخاب دوست وسواس بیشتری به خرج دهید و هر کسی را رفیق گرمابه و گلستان خود نکنید. تلاش و کوششی که در منزل یا محل کار انجام می‌دهید از چشم دیگران پنهان نمی‌ماند و امروز اطرافیان با قدردانی از شما، خستگی را از تن و جسم‌تان بیرون خواهند کرد.

انواع فال و طالع بینی (فال حافظ روزانه، استخاره ازدواج،فال ماه و سال تولد، فال ابجد، فال انبیاء و ... ) در اپلیکیشن عاشقنامه

دانلود مستقیم عاشقنامه

برچسب ها: , , , , ,