فال روزانه۱۹ تیر  ۹۸

موفقیت به همان اندازه که در طلب آن هستید به شما نزدیک است.

 

 

♈  فروردین  ♈

یکی از مهم ترین کارهایی که امروز باید انجام دهید، تصمیم گیری درست است. همه کارهایی که باید انجام دهید را فهرست کنید و برای آنها اولویت تعیین کنید. برایشان برنامه ریزی کنید و در مسیر تحقق آنها به جلو پیش بروید. در مورد مسایل خانوادگی و روابط خود نیز از فرصت ها به سمت بهبود اوضاع کمک بگیرید. شاید بد نباشد به رابطه عاطفی خود کمی چاشنی هیجان اضافه کنید.

 

♉  اردیبهشت ♉

بهترین زمان برای کشف و استفاده از خلاقیت خود امروز است. شاید چندان هم برایتان عجیب نباشد که این همه مهارت هنری دارید و می توانید از آن استفاده کنید. اما اینکه بتوانید روی کارها و ایده های خود متمرکز بمانید، با اجرایی کردن کارها بسیار فرق دارد. از انرژی های امروز می توانید برای تمرکز روی کارهای خود استفاده کنید. با تکمیل پروژه های عقب افتاده و ناتمام می توانید استفاده درستی از روز خود داشته باشید.

 

♊  خرداد  ♊

امروز انرژی بسیاری برای انجام کارهای حرفه ای و بیزینسی دارید و همین باعث می شود با انگیزه بیشتر در مسیر رسیدن به اهداف خود قدم بگذارید. لازم نیست برای رسیدن به خواسته های خود با دیگران وارد بحث شوید. می توانید بدون لطمه دیدن از دیگران یا لطمه زدن به آنها در مسیر تحقق خواسته های خود گام بردارید. امروز از نظر احساسی به فرد مورد علاقه خود نزدیک تر خواهید بود. می توانید لحظه های نابی را در کنار یکدیگر باشید و از همه انرژی های خوب امروز استفاده کنید.

 

♋  تیر  ♋

در پیش گرفتن راحت ترین راه شما را به مقصود نمی رساند. باید همیشه بهترین راه را در نظر بگیرید. این را بدانید که همه در طول زمان دچار وسوسه هایی می شوند که شاید برایشان مفید و مناسب نباشد. همه جوانب مواردی که در نظر دارید را بررسی کنید و بدون فکر و برنامه ریزی درست، پیش نروید. سعی کنید در برابر وسوسه هایی که امروز دارید ایستادگی کنید. در مورد مسایل عاطفی نیز، ایده های بزرگی در سر دارید که اتفاقا خوب هستند. با هم برای دستیابی به این هدف برنامه ریزی کنید.

 

♌   مرداد   ♌

امروز می توانید تصمیمات بزرگی بگیرید. در میان ایده های بسیاری که در سر دارید، می توانید بهترین آنها را انتخاب کنید. انرژی های امروز کمک می کنند در مورد مسایل مالی، رابطه ای، خانوادگی و .. بهترین تصمیمات را بگیرید. از اینکه اشتباه کنید، نترسید. امروز نمی توانید تشخیص دهید چه اتفاقی میان شما و فرد موردعلاقه تان افتاده است. همه مسایل کمی غیرنرمال به نظر می رسد. اما به این چیزها فکر نکنید و اجازه دهید همه چیز همین طور بگذرند.

 

♍   شهریور  ♍

روز بسیار خوبی برای ایده پردازی و تصمیم گیری است. آن شهامتی که برای قدم گذاشتن در مسیر خواسته های خود نیاز داشتید را امروز به دست می آورید. اگر افکارتان واضح نیستند و هنوز لازم است در مورد آنها بیشتر تحقیق و بررسی کنید، این کار را انجام دهید. این ایده ها در آینده به شما کمک می کند تا پله های پیشرفت را سپری کنید. اجازه ندهید ترس و عدم امنیت شما را عقب نگهدارد. امروز شاید رابطه میان شما و فرد موردعلاقه تان چندان واضح نباشد. نمی دانید چه اتفاقی در حال روی دادن است. اما نباید نگران باشید. همه چیز خوب است و فقط کمی دیدگاه ما دچار خدشه شده که مقطعی است.

 

♎   مهر  ♎

برای کمک هایی که به بقیه کرده اید خود را تشویق کنید. امروز شایستگی این را دارید همچون پادشاه مهربانی ها با خود رفتار کنید. خیلی مواقع انسان در شرایط دشوار قرار می گیرد و شاید کارهای نامربوط هم انجام دهد. اما خودتان را در این شرایط نگه ندارید. همیشه صداقت داشته باشید و با مهربانی با بقیه رفتار کنید و این را بدانید همیشه وقتی خودتان باشید، همه چیز به بهترین شکل پیش می رود. البته مشکل شما اینجا است که دروغ بلد نیستید و نمی توانید با کلمات بازی کنید.

 

♏   آبان   ♏

در چند روز گذشته چنان ایده های هیجان انگیزی به ذهنتان رسیده و یا به شما پیشنهاد شده اند که هضم آنها برای شما دشوار شده است و افکارتان دارند با سرعتی سرسام آور در سرتان می چرخند. حتی بخشی از آنچه شنیده اید آنقدر برایتان دور از ذهن است که برای درک آن به زمان احتیاج دارید. شاید نوشتن افکار و ایده هایتان به شما کمک کند درک بهتری از شرایط موجود پیدا کنید. بعد از نوشتن افکارتان کمی به خودتان استراحت بدهید و از این فضا فاصله بگیرید تا افکارتان کمی سر و سامان بگیرند. تماشای تلویزیون می تواند به شما کمک کند از این افکار فاصله گرفته و کمی استراحت کنید.

 

♐   آذر ♐

احساسات و ارزش های متفاوتی در زندگی امروز شما پدیدار می شوند. ارتباط برقرار کردن با این حس های درونی دید تازه ای به شما می بخشد و می توانید آینده نگری بسیار خوبی داشته باشید. شاید بهتر باشد امروز زمانی را با خود تنها باشید و به خواسته ها و نیازهای خود توجه کنید. ببینید چگونه می توانید در مسیر موفقیت های بیشتر گام بردارید. هر ایده ای به ذهنتان رسید، یادداشت کنید. امروز باید با احتیاط کامل در مورد مسایل عاطفی و عاشقانه تصمیم گیری کنید. باید از تجربیات پیشین خود در رابطه کنونی بهره بگیرید و اگر مسیری را اشتباه رفته بودید، دوباره آن را تکرار نکنید.

 

♑   دی  ♑

امروز بین شما و شخصی که دوست دارید مکالمه ای عمیق و صمیمانه شکل خواهد گرفت. اگر این رابطه زیاد جدی نباشد این مکالمه می تواند باعث شود احساس نزدیکی و صمیمیت بین شما بیشتر شود و شاید حتی تصمیم بگیید برای آینده ی مشترکتان برنامه ریزی دقیق تری را انجام دهید. اگر هنوز در مورد ازدواج به توافق نرسیده باشید صحبت های امروزتان می توانند زمینه ساز رفتن شما به خانه ی بخت باشند. در هر صورت نتیجه ی نهایی این مکالمه هر چه که باشد باعث خوشحالی هر دوی شما خواهد شد. زندگی شما خیلی بهتر از آن چیزی است که خودتان فکر می کنید. کمی منطقی تر فکر کنید و نعمت هایی که دارید را به دقت بشمارید تا خودتان هم به این واقعیت پی ببرید

.

♒  بهمن   ♒

امروز بحث کردن را بسیار دوست دارید. اگر مراقب نباشید، ممکن است برای خود دردسر درست کنید. اگر برایتان مشکل پیش آمد، عاقلانه ترین راه این است که خود را از آن بحث و مشاجره بیرون بکشید. وقتی در این شرایط قرار می گیرید، مخصوصا در مورد دونفری که بسیار برای آنها ارزش و احترام قایل هستید، باید بدانید نتیجه خوبی در بر نخواهد داشت و مقصر اصلی نیز شما هستید. پیش از اینکه بخواهید وارد یک رابطه عاشقانه بشوید، باید همه جوانب آن را بسنجید. یا در مکالمه های دونفره خود شاید برایتان سخت باشد تا واقعیت را از اشتباه تشخیص دهید. اما به طور کلی، از رابطه عاشقانه خود لذت ببرید.

 

♓   اسفند   ♓

امروز به معنای واقعی حس پرانرژی بودن دارید. از این فرصت برای برنامه ریزی و انجام کارهای عقب افتاده استفاده کنید. می توانید مثلا یک خانه تکانی اساسی داشته باشید. هر کاری که انجام می دهید، از انرژی های مثبت غافل نشوید و تا می توانید از آنها استفاده کنید. به حرف های درونی خود گوش کنید. امروز زمان مناسبی برای شک کردن به فرد موردعلاقه خود نیست. بهتر است به قلب خود اعتماد کنید.

با نصب برنامه فال قهوه با گوشی خود فال قهوه بگیرید.کافیست از فنجان قهوه عکس بگیرید تا این برنامه به صورت هوشمند اشکال را شناسایی و فال شما را تعبیر کند.

دانلود مستقیم فال قهوه

برچسب ها: , , ,
مشترک
اعلان
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments