فال روزانه ۲ مرداد ۹۸

آخرین درجه فساد، به کار بردن قوانین برای ظلم است.

 

 

♈   فروردین  ♈

امروز خیلی احساسی به شغل خود نگاه نکنید. وقتی بتوانید فاصله خود را با همکاران حفظ کنید و از دور با آنها معاشرت و مهربانی داشته باشد، موفقیت بیشتری را برای خود رقم زده اید. امروز برای درست انجام دادن کارها بسیار حساسیت به خرج می دهید. شما توانایی های بسیاری دارید. از آنها در جهت پیشبرد کارهای خود استفاده کنید.

♉   اردیبهشت  ♉

ممکن است به زودی مجبور باشید تصمیم مهمی در زندگی بگیرید که این تصمیم در آینده شما بسیار موثر خواهد بود اما باید مراقب باشید که شرایط لازم برای این تصمیم را داشته باشید تا بتوانید از پس این تصمیم خود برآیید.

 

♊   خرداد   ♊

اگر دنبال چیزی هستید و نمی توانید آن را پیدا کنید، در جای دیگری دنبال آن بگردید. تا پیش از اینکه موفق شوید دست از تلاش برندارید. کلید موفقیت و شادی امروز شما این است تا از احساسات آتشین خود بهترین استفاده را داشته باشید. اگر امروز احساسات بدبینانه و سختگیرانه داشته باشید، همکاری با دیگران تاحدی برایتان دشوار خواهند شد.

 

♋   تیر  ♋

برای خود برنامه‌ریزی‌هایی در ذهن دارید که این برنامه‌ها ممکن است به دلیل پیش آمدن دورهمی طولانی مدت و یا پیش آمدن مسافرتی غیر قابل پیش‌بینی به‌ هم بخورد اما این دلیل بر این نمیشود که نتوانید برنامه‌هایتان را عملی کنید، دست به کار شوید و برنامه هایتان را در آینده جایگزین کنید.

 

♌   مرداد   ♌

توجه داشته باشید که ناراحتی ها و مشکلات زندگی تاثیر منفی روی شما نداشته باشند. شاید در میان اطرافیان شما بحث و جدل هایی پیش بیاید. باید مراقب باشید که نزاع آنها روی شما تاثیر منفی نداشته باشد. گاهی انسان به طور ناخواسته در بازی ناراحت کننده ای وارد می شود که بیرون آمدن از آن برایش دشوار خواهد بود.

 

♍   شهریور  ♍

همه مسایل را برای خود روشن و شفاف نگه دارید. اگر قصد دارید کارهای جدید انجام دهید، شاید افکار انقلابی زیادی به ذهنتان خطور کنند. برای این منظور باید تا اندازه ای آینده را پیش بینی کنید و مشکلات احتمالی را در نطفه خفه کنید. همان روش های همیشگی و قدیمی برای سال های آینده زندگی شما کارساز نیستند و باید به دنبال راه های جدید برای پیشبرد اهداف خود باشید. نیروهای امروز همچون تسریع کننده عمل می کنند و تغییرات فوری در زندگی عاطفی شما به وجود می آوزند.

♎   مهر  ♎

اگر قرار باشد همیشه با دید منفی به همه مسایل نگاه کنید، این را بدانید که خود را در یک تسلسل باطل می مانید که هیچ جز هدر دادن زمان و از دست دادن فرصت ها برای شما ندارد. باید این را بدانید ذهن انسان ها بزرگ ترین سرمایه و اصلی ترین دشمنان آنها است. خودتان را قربانی افکار منفی و بیهوده کنید

 

♏   آبان   ♏

خیلی خود را در انرژی های امروز غرق نکنید. فقط آنهایی که باعث پیشرفت شما می شوند را انتخاب کنید و از آنها برای رسیدن به اهدافتان استفاده کنید. در قلب خود به مسایل مختلفی کشش دارید که باعث شلوغ شدن ذهن شما می شوند. بهتر است افکار خود را خلوت کنید تا بتوانید درست و منطقی تصمیم گیری کنید. شما این توان را دارید بدون اشتباه کارهای خود را انجام دهید.

♐   آذر ♐

مسایل کمی برایتان دشوار و سخت می گذرند. یکی از واکنش های شما در برابر این مسایل این است که فرد موردعلاقه یا همسرتان شما را درک و حمایت کند. اما او کاری نمی کند و این مساله باعث می شود تا در جبهه مخالف او قرار بگیرید. شما ابتدا شاید تصور کنید مورد بی مهری و عهدشکنی او قرار گرفته اید. تمایل شما برای داشتن کمال و اینکه همه چیز همیشه در بهترین حالت خود باشد، موجب می شود تا کمی دچار دردسر شوید.

 

♑   دی  ♑

مبلغی پول بدست شما خواهد رسید که باعث خوشحالی شما خواهد شد اما این مبلغ پول ناچیز است و کار بزرگی احتمالا نمی‌توانید با آن بکنید ولی چون خوشحالتان می‌کند و مشکل  کوچکی از شما را حل خواهد کرد و این خود مژده‌ای برای حل شدن مشکلات اصلیتان خواهد بود.

 

♒   بهمن   ♒

امروز به جای اینکه به دیگران مشاوره بدهید، بهتر است برای خودتان دنبال راهکارهای مناسب باشید. شما خودتان مشکلات بسیاری دارید و می گویند، رطب خورده منع رطب نمی کند. وقتی در زمینه ای خودتان مشکل دارید چطور می توانید به دیگران بگویید آن را انجام ندهند؟ اگر هم می خواهید به دیگران پیشنهاداتی بدهید حداقل خودتان هم به آنها عمل کنید.

 

♓   اسفند   ♓

با یک موضوع عاطفی درگیر هستید و بر سر دوراهی قرار گرفته اید و نمی‌دانید که تصمیم درست چیست و چه خواهد شد، بهتر است به خودتان فرصت دهید و عجول نباشید به زودی مشکلاتی که پیش رو دارید حل خواهد شد و به هدف مورد نظزتان می‌رسد پس از موانع پیش رو ناامید نباشید.

 

انواع فال و طالع بینی (فال حافظ روزانه، استخاره ازدواج،فال ماه و سال تولد، فال ابجد، فال انبیاء و ... ) در اپلیکیشن عاشقنامه

دانلود مستقیم عاشقنامه

برچسب ها: , , ,

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
اعلان