فال روزانه ۳ تیر ۹۸

وقتی شما خوش‌بین هستید، زندگی شیوه‌ای بامزه برای مراقبت از شما دارد. طالعتان درخشان.

 

 

♈   فروردین  ♈

امروز روز خوبی برای زمان گگذاشتن روی مسائل معنوی و فکر کردن به آنهاست. کاری الهامبخش انجام دهید که شما را با اعماق روحتان متصل کند. به زیارتگاهی بروید و شمع روشن کنید. بیرون بنشینید و به آسمان و ابرها بنگرید یا به موزه یا فرهنگسرای محله خود بروید. در مورد مفهوم معنویت و انسان ها، گذشته، حال و آینده فکر کنید. این کار تأثیر عمیقی روی شما می گذارد و برایتان مفید است. با انرژی امروز شما زمان بسیار خوب و شادی را می گذرانید.

 

♉   اردیبهشت  ♉

انرژی امروز نشان از تغییری خوشایند در شما دارد. بالاخره احساسات نیرومند شما در این رابطه به شما کمک می کنند. حالا شما در فاز تفکر قرار می گیرید. شاید حس کنید که می خواهید به سفری طولانی بروید و از همه چیز دور شوید. می خواهید از دنیا بگریزید و زمان زیادی را به فکر کردن و تعمق روی رویدادهای چند ماه گذشته اختصاص دهید. انرژی امروز باعث می شود که کم کم حال بهتری پیدا کنید و اعتماد به نفس و ایمان خود به احساسات تان را بیشتر کنید. وضعیت رمانتیک زندگی شما هرچه باشد، می خواهید که تغییر بزرگی ایجاد کنید تا پیشرفتی در این وضعیت صورت بگیرد. حالا می توانید با اطمینان و با داشتن دانش درباره اینکه موفق خواهید شد جلو بروید و با او حرف بزنید. نترسید و حتماً این کار را بکنید.

 

♊   خرداد   ♊

گاهی بزرگترین ماجراجویی های زندگی با یک کار ساده آغاز می شوند. امروز نمی توانید اشتیاق خود را پنهان کنید. به خصوص اینکه انرژی امروز کائنات نیز از شما حمایت می کند. شاید نمی خواستید که در مقابل مخاطب خاص خود زیادی مشتاق به نظر برسید و فقط می خواهید کار درست را انجام دهید. ولی او شخصیت خونگرم و مهربانی دارد که روی شما اثر می گذارد و یخ های شما را می شکند و شما از فردی خونسرد تبدیل به انسانی زودجوش و مهربان می شوید.

 

♋   تیر  ♋

از امروز تا چند روز آینده فضای گرمی و صمیمیت باز است. نزدیکان و عزیزان شما می خواهند زمان بیشتری را با شما بگذرانند و شما هم می خواهید دوستان خود را برای شام دعوت کنید. در هر صورت این کار را بکنید. زیرا شما را شارژ می کند و صحبت های جالبی با آنها خواهید داشت که شب شما را زنده می کند. با این حال نوعی تنش نیز در فضا هست که صمیمیت را خدشه دار می کند، زیرا همه شما از یک دیدگاه به مسائل نمی نگرید و اختلاف نظر در هر صورت بین شما وجود دارد. انرژی امروز برایتان فرصتی طلایی می آورد تا چیزهای بیشتری در مورد یک فرد خاص دریابید. شاید به مهمانی یا دورهمی اجتماعی خاصی بروید که فرصت مشورت با افرادی را پیدا کنید که در هنر پیشگویی استاد هستند و جواب های خود را از این افراد بگیرید. آنچه کشف می کنید در رفتار و نگرش شما تغییر زیادی ایجاد می کند.

 

♌   مرداد   ♌

امروز آیتم هایی که از گذشته نگه داشته بودید و دیگر واقعاً نیازی به آنها ندارید را دور بریزید. همانقدر که دوست دارید لوازمی با ارزش معنوی در اطرافتان نگه دارید، زمانی هم می رسد که باید به آینده نگاه کنید و هر چیزی که شما را یاد گذشته می اندازد دور بیندازید. زمانی که شما صرف تمیز کردن منزل و بیرون انداختن وسایل به درد نخور می گذارید باعث می شود که از گذشته جدا شوید و به خودتان اجازه پذیرش آینده را بدهید. اگر امروز برای اولین بار با کسی بیرون می روید، شاید متوجه شوید که او آنطور که انتظار داشتید لبریز از اشتیاق و حرارت نیست (حداقل در این لحظه اینطور است). انرژی امروز نشان می دهد که شما می خواهید بیشتر با او حرف بزنید و آشنا شوید، ولی از طریق صحبت کردن است که می توان مرزهای عدم شناخت را دورتر برد و یکدیگر را بیشتر شناخت.

 

♍   شهریور  ♍

امروز کسی نمی تواند جلوی شما را بگیرد. شما ذاتاً انسان سختکوشی هستید و با انرژی امروز می توانید به چیزهایی بیشتر از معمول دست یابید. انرژی فراوانی دارید و این انرژی بیش از مقدار لازم است و با آن می توانید هر مسئله ای که برایتان پیش می آید را حل و فصل کنید. فقط باید مطمئن شوید که قضاوت درست و خوبی در مورد مسائل دارید. تصمیمات شتابزده به خصوص تصمیمات مربوط به زندگی شخصی بعداً برایتان افسوس و رنج می آورند. انرژی امروز باعث می شود که شما و عشقتان به هم نزدیکتر شوید و امروز حس می کنید که عشقتان مظهر استایل و شیک پوشی است. او در گذشته نیز با جذابیت و خوش سلیقگی خود شما را تحت تأثیر قرار داده بود و امروز در میان صحبت هایش متوجه می شوید که او با دانایی و دانش معنوی اش نیز شما را مبهوت و مسحور خود کرده است. او فقط ظاهر زیبایی ندارد، بلکه سیرت او نیز شما را عاشق خود کرده است.

 

♎   مهر  ♎

با انرژی امروز شما بیش از همیشه برونگرا می شوید. بالاخره می توانید فکر خود در مورد مسائل مختلف را بیان کنید. این تغییر بسیار بزرگ و مهمی برای شماست و بیان ایده ها و باورهای شخصی تان باعث می شود که شما به اهداف بیشتری در زندگی نائل شوید. امروز خنده و شادی موجب می شود که مشکلات و سختی ها را فراموش کنید و مبارزه با آنها برایتان راحت تر شود. جادوی واقعی در فضا جریان دارد، پس باید از آن بهره ببرید و کار خاصی انجام دیهد. در مورد همه چیزهای مثبتی که در مورد عشقتان حس می کنید با او صحبت کنید و عشقتان را تقسیم کنید. اگر اخیراً موقعیت دشواری را پشت سر گذاشته اید، باید ببخشید و فراموش کنید. دوباره از نو همه چیز را آغاز کنید و کینه ای نباشید

 

♏   آبان   ♏

امروز ذهن شما کاملاً شارژ شده است. اگر درباره نوشتن مطلبی یا تجزیه و تحلیل موضوع خاصی فکر می کنید، امروز روز بسیار خوبی برای شروع است. شما همه الهام هایی که می خواهید را خواهید یافت. اطرافیان شما از روراستی و صراحت کلام شما شوکه می شوند. آنها ایده های ارزشمند شما را با گوش جان می شنوند و قبول می کنند. انرژی امروز به شما ایمان و اعتماد به نفس لازم برای حرف زدن با فرد خاصی را می دهد که تا حالا حس می کردید هم تیپ شما نیست. این چشم انداز جدید را سرلوحه کارهای دیگر خود قرار دهید. امروز آن فرد هم نسبت به شما طور دیگری فکر می کند و خوشحال است از اینکه بالاخره با شما تماس می گیرد و ارتباط برقرار می کند.

 

♐   آذر ♐

انرژی امروز شما را مجبور می کند تا بعضی کارها را انجام دهید تا خودتان را ثابت کنید و قلمرو خودتان را تعیین کنید و از حقوق خود دفاع کنید. بدین ترتیب تشویق می شوید که تمایلات و علایق شخصی خود را بررسی نموده و نظر خود را آزادانه و واضح بیان کنید. هر کسی شخصیت خودش را دارد. نترسید از اینکه شخصیت خود را نشان دهید. امروز می توانید معجزه کنید، به خصوص که انرژی امروز به شما چنین امکانی را می دهد. این مسئله تا حدودی بخاطر آن است که شما حال و حوصله زیادی دارید و همچنین عشقتان روی فرم است و حالش خیلی خوب است. از این فرصت برای گسترش افکار و ایده ها و انجام کاری سرگرم کننده و آموزشی استفاده کنید، به خصوص اینکه به شما کمک می کند تا رابطه خود را بهبود ببخشید. افق های مشترک خود را وسیعتر کنید.

 

♑   دی  ♑

شما اخیراً اعتماد به نفس سالمی برای خودتان بدست آورده اید. حالا زمان آن است که به همه نشان دهید که می توانید از این اعتماد به نفس در زندگی تان بهره ببرید. امروز انگار شما کلاس بازیگری رفته اید و حالا زمان آن است که روی صحنه بروید. لبخند بزنید و دیالوگ های خود را به یاد داشته باشید و فراموش نکنید که بعد از تشویق حضار به آنها تعظیم کنید. زیرا امروز با مهارت بازیگری خود می توانید همه را متعجب کنید! انرژی امروز برایتان تجربه جالبی در ارتباط با یک فرد خاص می آورد. اگر توانسته اید قرار اول که بسیار مهم است را بدست آورید، بعداً متوجه می شوید که احساساتی که در شما بوجود آمده بسیار عمیق هستند. احتمالاً شما تجربیات قبلی مشترکی با هم دارید و در این تجربیات هر دوی شما درک عمیق و خوبی از هم داشته اید. حالا شاید بهتر باشد دوباره با هم ملاقات کنید.

 

♒   بهمن   ♒

امروز ایده های سطحی درباره آینده حرفه ای تان ذهنتان را به کلی مشغول می کنند. اگر به دنبال ایجاد تغییر هستید، مثلاً می خواهید امور هنری را دنبال کنید، حالا زمان آن است که شروع به برنامه ریزی کنید و ببینید که می خواهید دقیقاً چکار کنید. اولین قدم برای این کار آن است که ببینید چطور می توانید ایده هایتان را عملی کنید. امروز پتانسیل رمانتیک بسیار بزرگی برای شما وجود دارد. جلسات مهم شما شاید با جذابیت خاصی شروع نشوند، و بیشتر جنبه برقراری ارتباط اهمیت پیدا کند. در این جلسه شما متوجه می شوید که در کنار طرف مقابل خود راحت هستید و می توانید حتی با شوخی لبخند به لب طرف مقابل بیاورید و اصلاً نگران نباشید که چه وجهه ای از خودتان نزد او می سازید.

 

♓   اسفند   ♓

مرحله جدیدی در زندگی شما آغاز شده است. مرحله قبلی را می توان به این عنوان تفسیر کرد که شما نسبت به مسئولیت های حرفه ای خود بسیار متعهد بوده اید. و همچنین یک سری کارهای خوب نیز انجام داده اید. در حال حاضر شما می توانید ریلکس باشید و به آینده نگاه کنید و ببینید در آینده قرار است چه اتفاقی بیفتد. انرژی امروز  در حال حاضر شما به ارمغان می آورد یک فرصت برای کشف احساسات خود و به تعمیق روابط خود را با یک فرد خاص. انرژی امروز برایتان فرصت بررسی احساسات خود و عمیق تر کردن و تحکیم پیوندتان با فرد خاصی را فراهم می کند. اگر امشب می خواهید برای اولین بار با کسی آشنا شوید، می بینید که موضوعات معنوی و متافیزیکی سوژه صحبت های شما می شوند و درک شما از این اصول گسترده تر می شود.

با نصب برنامه فال قهوه با گوشی خود فال قهوه بگیرید.کافیست از فنجان قهوه عکس بگیرید تا این برنامه به صورت هوشمند اشکال را شناسایی و فال شما را تعبیر کند.

دانلود مستقیم فال قهوه

برچسب ها: , , , , ,
مشترک
اعلان
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments