فال روزانه ۴ تیر ۹۸

هیچ کس نمی‌تواند به عقب برگردد و چیزی را عوض کند اما همه می‌توانند از همین حالا شروع کنند و پایان تازه‌ای بسازند. طالعتان درخشان.

 

♈   فروردین  ♈

نامه یا تماس هایی که دریافت می کنید مملو از خبرهای خوب هستند و اعلام می کنند فرصت های عالی پیش روی شما قرار دارند که می توانید از میان آنها بهترین را انتخاب کنید. امروز به افکار و ایده های خود اعتماد کنید. هر چه به ذهتان می رسد خوب خواهد بود، آنها را یادداشت کنید تا در آینده بتوانید از آنها استفاده کنید. انرژی های امروز شما را مجبور می کند تا بیرون بروید و با آدم های متفاوت ارتباط برقرار کنید. بیرون بروید و در جمع دوستان باشید. از همه لحظه های خوب امروز استفاده کنید. از حالت های روحی عالی خود بهره بگیرید و شاید بتوانید رابطه عاشقانه ای نیز در این میان رقم بزنید.

 

♉   اردیبهشت  ♉

امروز از وقت هایی است که به اطراف خانه نگاه می کنید و از به‌هم‌ریختگی ها شکایت می کنید. شاید تصمیم بگیرید خودتان دست به کار شوید و همه جا را تمیز کنید. در این کار می توانید از دیگر اعضای خانواده هم کمک بگیرید. همین کارها باعث خستگی زیاد شما می شوند. بهتر است خیلی به خود فشار نیاورید و استراحت را نیز فراموش نکنید. امروز زمان خوبی برای آشنایی با فرد خاصی است که ذهن شما را درگیر خود کرده است. امروز خوشبختانه فرصت و شانس حرف زدن با او را دارید و در نتیجه آن متوجه می شوید تا چه اندازه با هم تفاهم دارید.

 

♊   خرداد   ♊

پروژه ای که به همراه دوستان یا همکاران خود در حال انجام آن هستید، امروز به بهترین شکل پیش می رود. شما ذهن باز و هوش و ذکاوت خوبی دارید و می توانید در مواقع ضروری بهترین انتخاب و تصمیم گیری را داشته باشید. باید به اطرافیان خود نیز اعتماد داشته باشید و رابطه خود با آنها را در بهترین حالت نگه دارید. رویدادهای اجتماعی میان شما و دیگران پدیدآورنده بحث ها و مکالمات جالبی می شوند. از هر دقیقه امروز خود استفاده کنید و لذت ببرید. امروز خیلی حس عاشقی ندارید. اما می توانید در کنار دوستان خود سرگرم باشید و روز خود را به تفریح سپری کنید.

 

♋   تیر  ♋

امروز افکار کاملا منطقی و روشنگرانه در مورد حرفه خود خواهید داشت. مشکلات مالی شما امروز تاحدی برطرف می شوند و احتمالا درگیر برخی کاغذبازی های اداری باشید. با مثلا سندی را امضا خواهید کرد. به هر حال، با یک مساله قانونی و رسمی درگیر هستید. شاید ابتدای روز کمی به شما فشار بیاید، اما آخر روز را با رضایت تمام خواهید کرد. امروز آفتاب بر رابطه عاطفی شما خواهد درخشید و یک ملاقات ارزشمند خواهید داشت. امشب می توانید با هم بیرون بروید و از آرامش در کنار هم بودن لذت ببرید. اگر دوست دارید او حرف بزند و شما گوش دهید، با زیرکی ذاتی خود مسیر صحبت هایش را معین کنید.

 

♌   مرداد   ♌

امروز با نیرو و استقامت زیاد به جلو پیش خواهید رفت. مهم نیست کاری که انجام می دهید تا چه اندازه دشوار است. شما به خوبی از عهده انجام آن بر خواهید آمد. با تحقیق و مطالعه عمیق در زمینه پروژه خود می توانید مسیر پیشرفت را کوتاه تر کنید. فکر و ذهن شما امروز بسیار باز هستند و می توانید دید و چشم‌انداز درستی از آینده داشته باشید. از آن نهایت استفاده را ببرید. تا هر جا می توانید انجام دهید و بقیه آن را به فردا موکول کنید. اگر شما و عشقتان تصمیم داشتید چند روز یا چند ساعت از هم دور باشید و هرکس به علایق خود برسد، امروز بهترین فرصت برای این کار است. اگر هم به دنبال یک رابطه جدید هستید، باز امروز زمان مناسبی برای آشنا شدن است.

 

♍   شهریور  ♍

همه کارهای روزانه و شغلی شما با سرعت باورنکردنی به انجام می رسند و از این مساله نهایت لذت را خواهید برد. امروز علاوه بر اینکه قدرت فیزیکی زیادی دارید از نظر عاطفی نیز در حالت خوبی هستید که باعث زیبایی بیشتر روزتان می شود. امروز در هر زمینه ای موفقیت را تجربه خواهید کرد. از اینکه دیگران بیایند و از شما طلب کمک کنند یا مشاوره بگیرند، تعجب نکنید. البته امروز به نظرتان می آید مردم تا اندازه ای سطحی و کم عمق هستند و نمی توانید در مورد مسایل ارزشمند با کسی حرف بزنید. اما احتمالا با فردی استثنایی ملاقات داشته باشید و با او همه نیازهای روحی خود را برآورده کنید.

 

♎   مهر  ♎

امروز احتمالا به گروهی که با آنها در ارتباط هستید کشش پیدا می کنید. البته این نزدیکی شاید تا حدی دچار سردرگمی شما شود و تصور کنید شما تنها کسی هستید که اهداف این گروه برایش مهم است. خیلی به این مساله اهمیت ندهید. اهداف خود را پیش ببرید. شما می توانید با تمرکز و فکرهای واضح برای آینده برنامه ریزی های موفقیت آمیز داشته باشید. از نظر کاری نیز روز عالی در پیش دارید. حس های عاشقانه شما امروز زیاد هستند و می توانید از هیجانات زیاد آن لذت ببرید. قلب خود را برای دیگران باز کنید تا عشقی که به شما می دهند را دریافت کنید. بهترین لباس های خود را بپوشید و بیرون بروید و با عشق زندگی کنید.

 

♏   آبان   ♏

ارتباط برقرار کردن با دیگران یکی از آسان ترین کارهایی است که امروز می توانید انجام دهید. با ذهن باز و احساسات مثبتی که امروز دارید می توانید با همه برخورد مناسب و محبت آمیز داشته باشید و در مورد ایده های و نظرات خود حرف بزنید. شاید لازم باشد آنها را در برگه ای یادداشت کنید تا بعدا با نگاه دقیق در مورد اجرایی بودنشان فکر کنید. در این مسیر می توانید از دوستان خود نیز کمک بگیرید. اگر به مهمانی یا جمع دوستانه ای دعوت شده اید حتما بروید زیرا می توانید در آنجا با انسان های جدیدی آشنا بشوید و مسایل جدید یادبگیرید. حتی شاید با فردی ملاقات داشتید که از نظر اخلاقی به نظرتان بسیار جذاب بود.

 

♐   آذر  ♐

دقت و زیرکی شما در کنار هم کمک می کنند تا کارهای مهم و جالبی امروز انجام دهید. شما همیشه شانس زیادی برای موفقیت دارید و امروز نیز با انجام کامل کارها، کمک به یک دوست یا همکاری با جمعی از افراد می توانید مهارت ها و احساسات زیبای خود را به نمایش بگذارید. ارتباطات شما با دوستان، همکاران و اعضای خانواده بسیار عالی پیش می روند. از زیبایی امروز لذت ببرید. البته خیلی در مسایل عاشقانه خوب نخواهید درخشید. یعنی از آن روزهایی نیست که در گوش معشوق، محبت خود را زمزمه کنید. اما اگر مجرد هستید، شاید زمان مناسبی برای بیرون رفتن و آشنا شدن با افراد جدید باشد.

 

♑   دی  ♑

امروز احتمالا مجبور هستید بنشینید و مسایل مالی خود را بررسی کنید. باید با برنامه ریزی درست آن را مدیریت کنید تا با مشکل مواجه نشوید. خوشبختانه خیلی خوب می توانید این مسایل را حل و فصل کنید و در ادامه آن به کارهای شخصی خود همچون نوشتن یا مطالعه کتاب های دلخواه خود بپردازید. در آخر روز هم می توانید به خود لطف کنید و برای صرف شام به یک رستوران خوب بروید. اگر قرار است امروز برای نخستین بار فردی را ملاقات کنید، بدانید صحبت های جالبی میان شما شکل خواهند گرفت. در مورد مسایل عرفانی با هم صحبت می کنید و هر دو هم از اطلاعات یکدیگر لذت می برید.

 

♒   بهمن   ♒

روز پرمشغله ای در انتظار شما است. حس خلاقیت و ابتکار شما نیز زیاد است و می توانید کارهای مبتکرانه جالبی انجام دهید. ملاقات با فرد موردعلاقه تان بسیار عالی پیش می رود و اگر مشکلی در روزهای گذشته میان شما وجود داشته است، امروز به خوبی و با حرف برطرف خواهد شد. از سرگرمی های متعدد و انرژی مثبت امروز نهایت استفاده را ببرید و خوش باشید. یکی از بهترین فرصت ها برای قرار گذاشتن با فرد دلخواه، امروز است. روحیه بسیار زیبایی که امروز دارید باعث جلب نظر او می شود. شما می توانید بهترین ها را به او بدهید. لازم نیست در خانه بمانید و مطالعه کنید، بیرون بروید و با دیگران حرف بزنید.

 

♓   اسفند   ♓

امروز بسیار تمایل دارید به وضعیت سلامتی بدن خود رسیدگی کنید. از این رو، به ورزش و تغذیه خود توجه بیشتری نشان خواهید داد و تمرینات ورزشی را آغاز خواهید کرد. البته شاید در این راه کمی زیاده روی کنید و تمریناتی در نظر بگیرید که در حال حاضر نمی توانید از عهده آنها بر بیایید. شاید ملحق شدن به گروه دوستان ایده بهتری باشد. به طور گروهی و به اندازه انرژی خود ورزش کنید. فضای امروز برای ملاقات با جنس مخالف بسیار عالی است. حس عاشقانه ای در هوا جاری است. بیرون بروید و از بودن در میان دوستان لذت ببرید. شاید بتوانید در میان دوستان جدید به فردی علاقه مند شوید.

با نصب برنامه فال قهوه با گوشی خود فال قهوه بگیرید.کافیست از فنجان قهوه عکس بگیرید تا این برنامه به صورت هوشمند اشکال را شناسایی و فال شما را تعبیر کند.

دانلود مستقیم فال قهوه

برچسب ها: , , , ,
مشترک
اعلان
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments