فال روزانه ۴ مهر ۹۸

مگر می‌شود سرنوشت ما را به هم ریخته باشد؛ خدای دانه‌های انار؟! طالعتان درخشان.

 

♈   فروردین  ♈

تنها چیز خوب در مورد چرخ و فلک احساسی امروز آن است که شما برای مدت طولانی به همان شیوه احساس خواهید کرد. یک لحظه بالا هستید و لحظه کاملاً پایین و افسرده هستید. شما نمی توانید تشخیص دهید که امروز چه می خواهید.  به جای همراه آوردن عزیزان خود در این مسیر وحشی، چرا مدت زمانی را به دور از محیط معمول خود سپری نمی کنید؟ شما تنها باشید برایتان خیلی بهتر است. چه کسی می داند؟ شاید در این لحظه های تنهایی چیز بسیار مهمی به سمت شما بیاید!  انرژی امروز به خوبی می تواند درخشش را به چشمان شما بیاورد.  هر آنچه که شما در زندگی عشقی خود انجام می دهید، هم جنبه ماجراجویانه و هم جنبه پرشور دارد. اگر در افق شما عشق جدیدی وجود دارد، این رابطه یک چالش واقعی و ارزشمند خواهد بود. و اگر شما در یک رابطه دائمی هستید پس ممکن است چیزهای هیجان انگیزی در مورد شریک زندگی خود کشف کنید.

 

♉   اردیبهشت  ♉

شما ممکن است بخواهید ساعت زنگ دار خود را بررسی کنید تا مطمئن شوید که آن واقعاً صبح امروز شما را از خواب بیدار می کند.  تمایل شما این خواهد بود که در عالم رویای خود کمی بیشتر بمانید و در اعماق افکار خود غرق شوید. همه ما رویاهایی داریم، ولی بدون حرکت خودمان محقق نخواهند شد. امروز شما فرصت دارید که یکی از رویاهای خود در مورد فرد خاصی را به حقیقت تبدیل کنید. ولی باید قصد خود را بیان کنید تا متوجه شود که فقط حرف نمی زنید. اگر این عشق زندگی شما باشد، قطعاً خودش را نشان خواهد داد. امروز به حرف دیگران گوش دهید. چه خوشتان بیاید و چه نیاید. ذهن خوش بین شما شاید از واقعیتی که دیگران می گویند خوشش نیاید، ولی مطمئن باشید که این به نفع خودتان است.

 

♊   خرداد   ♊

چیزی در هوا امروز شما را به سمت تغییر و تحول سوق می دهد. زمان آن رسیده کخ کمد لباس خود را متحول کنید و یا مجددا خانه خود را بیارایید. امروز در کل روز خوبی است بجز صبح، که مشکلاتی با شریک، افراد بزرگتر یا باتجربه تر، شما را ناامید می کند. شاید آنها از شما انتقاد کنند، ولی تا اواخر روز، این انتقادات ناپدید می شوند. امروز روابط کیفیت بالایی دارند. زمان مثبتی برای جشن گرفتن باهم بودن و تقویت پیوند بین شماست. در مورد شما باید گفت شامی رمانتیک یا کاری ماجراجویانه جواب می دهد. کارهای آماده سازی امروز کلید موفقیت شما هستند. قبل از آنکه قدم بعدی را بردارید، مطمئن شوید که کاملاً آماده هستید. جلو جلو رفتن در این موقعیت می تواند برایتان مضر باشد. با دقت عمل کنید.

 

♋   تیر  ♋

وقتی تنها یا در پشت صحنه کار می کنید، دستاوردهای زیادی دارید. با این حال، اول صبح اگر کسی از شما انتقاد کرد ناراحت نشوید. آنها چه می دانند؟ نگذارید حرف های آنها شما را ناامید کند. شما شانس خوبی برای موفق شدن در قرار خاصی دارید. نگران نباشید. این قرار خوب پیش می رود. امروز جو طوری است که شاید زبانتان بگیرد و نتوانید آنچه می خواهید بگویید. ولی طرفتان با این وجود شما را جذاب می یابد و دوست دارد باز شما را ببیند. اخیراً شما کورکورانه مفهوم از پیش تعیین شده ای را دنبال می کردید. شما درگیر روتینی شده اید که بیشتر به کار دیگران می آید تا خودتان. حالا زمان وارونه کردن این روند خود-براندازانه است.

 

♌   مرداد   ♌

امروز همه آن ارزش های اجتماعی که آنها را دست کم می گرفتید دوباره مورد توجه شما قرار می گیرند. مانند بقیه شما هم این چیزها را در سن کمی آموخته بودید و بدون فکر پذیرفته بودید. امروز در موقعیت های گروهی یا در جمع، شاید احساس کنید که مجبورید در مقابل فردی مسن تر یا باتجربه تر کوتاه بیایید. رئیس یا مافوقتان از شما انتقاد می کند. عشق شما عشق افلاطونی است، و دیگر نمی توانید بدین روش ادامه دهید. امروز با آنکه کسی هست که بازی را آنطور که دوست دارید بازی می کند، ولی دوست دارد که قوانین شامل عشق و احساسات هم باشد. اگر این شما را عصبی می کند، بهتر است فوراً راه گریزی بیابید. انفجاری از خوش شانسی در مورد کاری که انجام می دهید، به شما نزدیکتر از آن است که فکر کنید. اکنون زمان آن است که پیچ و مهره های برنامه خود را تنظیم کنید. برنامه چیست؟ اگر برنامه ای ندارید بنشینید برنامه بریزید. در مورد آن با دیگران صحبت کنید.

 

♍   شهریور  ♍

امروز یک روز ایده آل برای خرید یک لباس جدید می باشد. شما ممکن است بیش از حد متعارف به مد روز اهمیت دهید. اغلب زمانی که شما به خرید می روید، یک آیتم را از ترس اینکه بیش از حد قدیمی و از مد افتاده باشد رد می کنید. دیگر نمی توانید تظاهر کنید که هیچ احساسی ندارید، در حالیکه واقعاً این فرد خاص  برایتان مهم است و در دلتان شور و عشق را زنده می کند. باید تسلیم شوید و اشتیاق خود را نشان دهید. چرا تابحال عقب نشینی کرده بودید؟ امروز فردی هست که در نقشه های شما اختلال ایجاد می کند. باید ابداع جدیدی در نقشه خود اعمال کنید تا نتیجه بدهد. به احتمال زیاد، برایتان سخت است که در مقابل انتقادهایی که از شما می شود، مقاومت کنید.

 

♎   مهر  ♎

موضوع روز دانش و یادگیری، است. آیا شما رشته رویاهای خود را مطالعه می کنید؟ آیا شما از نرفتن به دانشکده یا دانشگاه خاصی ناراحت و پشیمان هستید؟ اگر این نوع از مسائل در ذهن وجود دارد، به یاد داشته باشید که خلاقیت چیزی است که از مدرک برای شما مهمتر است. با استفاده از مهارت ها و دانش خود است که می توانید دنیای بهتری برای خود بسازید. شما می توانید از انرژی های اطراف در حال حاضر کمی بیش از حد به نفع خود استفاده کنید. فضای امروز کمکتان می کند تا پتانسیل آشنایی با یک فرد خاص را بیشتر کنید. دیگر نمی توانید احساسات خود را پشت بی اعتنایی مخفی کنید. حتی اگر بخواهید رابطه گرم و خوبی با فردی داشته باشید، باید به روابط خود گرمای بیشتری بدهید. شما اهل فکر و عمل هستید، گاهی عشق بیشتر یک هدف است.

 

♏   آبان   ♏

امروز از مشاجرات و صحبت هایی در مورد موضوعات حساس با شرکا و دوستان نزدیک خودداری کنید. صبح امروز افراد زیاد سرحال نیستند و شاید همکاری نکنند. در واقع در مقابل شما مقاومت می کنند. تا عصر همه نرمتر می شوند. قدرت زبان خوش را دست کم نگیرید. امروز روز خوبی برای حیات عشقی شماست. متوجه می شوید که اگر منتظر آن فرد خاص شوید، همه چیز بسیار زیبا و به یاد ماندنی می شود. اگر در رابطه ای دائمی هستید و یا منتظر فرد بی نقصی هستید، وقایع امروز برایتان مهم می شود. امروز روز خوبی برای پرداختن به پژوهشی است که باید در راستای کارتان انجام دهید. شاید لازم باشد در حوزه کاری خود مصاحبه و صحبتی با اطرافیان داشته باشید. شاید هم باید مطالعه کنید یا مقالات مجله و روزنامه را بخوانید.

 

♐   آذر ♐

وظیفه، تعهدات و سخت کوشی امروز صبح شعار شماست. حتی مسائل مربوط به سلامتی ممکن است برایتان ناراحت کننده باشد. خوشبختانه تا عصر همه چیز بهتر می شود و شما ساعات خوشی خواهید داشت. امروز یک رابطه خاص بسیار زنده و گرم می شود. هر دوی شما متوجه می شوید که عشقتان به هم افزایش می یابد و رشد می کند. حتی دوست دارید یکدیگر را به شام بیرون دعوت کنید و با هم اوقات خوشی را سپری کنید. سعی کنید زیاد امروز روی وسایل الکترونیک و دستگاه ها تکیه نکنید. اطلاعات کامپیوتری شاید کاملاً درست نباشد. شاید این چیزها واقعیت را وارونه جلوه دهند. دقت کنید.

 

♑   دی  ♑

امروز صبح مشکلاتی با دیگران خواهید داشت. کسی کار شما را خراب می کند. شاید مسئولیت بچه ها به عهده شما گذاشته شود. تا عصر ابرها کنار می روند و شما احساس بهتری خواهید داشت. خوشبختانه شریک زندگی شما می داند که شما چقدر مشتاق و عاشق هستید. وقایع ظاهری و غیره حال و هوای شما را شاد می کند و شما قطعاً می خواهید این شادی خود را با نزدیک ترین فرد به خود تقسیم کنید. اهداف و رویاهای مالی و اقتصادی مستلزم دقت و تمرکز هستند. پول های فراوان و خوش شانسی بدون کار زیاد و دقت بدست نمی آید. امروز روز خوبی برای برداشتن قدم هایی در جهت اهداف اقتصادی است.

 

 

♒   بهمن   ♒

بحران کوچک هنوز هم یک بحران است. انتظار می رود که در زندگی شخصی خود امروز بحران کوچکی را تجربه کنید. از آنجا که شما اجازه نمی دهید مسائل حل نشده بمانند، قادر نخواهید بود مشکلات بزرگتر را حل و فصل کنید. آیا شما با شریک زندگی کار و مسئولیت ها را نیز تقسیم کرده اید؟ آیا شما هر دو تلاش برابر برای حفظ هماهنگی روابط انجام می دهید؟ پرسیدن این سوالات اولین گام برای پاسخ دادن به آنها است. امروز وضعیت مشکوکی روشن می شود. شما عمق احساسات خود را به او نشان می دهید. می توانید به رابطه خود درخشش و گرمای بیشتری بدهید و ترس ها را کنار بگذارید. نگذارید ناامیدی شما را زمین بزند.

 

♓   اسفند   ♓

شاید امروز دچار نگرانی شوید. به خصوص صبح. علتش این است که همه چیز بدتر از آنچه هست به نظر می رسد. یادتان باشد که نگرانی شبیه یک صندلی در حال لغزش است. به شما کاری برای انجام دادن می دهد، ولی شما را به جایی نمی رساند. چیزی که در یک رابطه بسیار مهم است این است که احتمالات و اتفاقاتی که ممکن است رخ دهند بررسی شوند. امروز شما در تعامل با یکدیگر خلاقیت بیشتری دارید و با هم خیلی گرم و نزدیک هستید. به او بگویید چقدر دوستش دارید. می دانید که حق با شماست، ولی با این حال، از همه طرف با مخالفت روبرو می شوید. نگذارید فشار بیرونی شما را از دیدگاه های خودتان دور کند. تا وقتیکه با خودتان صادق باشید، همه چیز درست پیش می رود.

با نصب برنامه فال قهوه با گوشی خود فال قهوه بگیرید.کافیست از فنجان قهوه عکس بگیرید تا این برنامه به صورت هوشمند اشکال را شناسایی و فال شما را تعبیر کند.

دانلود مستقیم فال قهوه

برچسب ها: , , , ,