فال روزانه ۱۰ تیر ۹۸

دو چیز در عالم از همه چیز زیباتر است؛ آسمانی پر ستاره و وجدانی آسوده.

 

 

♈  فروردین  ♈

امروز شاید دوست داشته باشید بیشتر وقت خود را در خانه و به تنهایی سپری کنید. شاید بخواهید این زمان را برای انجام کارهای هنر اختصاص دهید. اما بد نیست دوستان خود را نیز دعوت کنید و ایده های زیادی با هم به اشتراک بگذارید. برای استفاده از استعدادهای هنری خود، امروز بهترین زمان است. می توانید در این زمینه پیشرفت های بسیاری داشته باشید. از آن بهره بگیرید. همه روابط انسانی به دلایل مختلف شکل می گیرند، از هم می پاشند و دوباره شکل می گیرند.

 

♉   اردیبهشت  ♉

امروز منتظر احاطه عشق باشید. دوستان، اعضای خانواده، همکاران و حتی شریک عاطفیتان امروز توجه بسیاری به شما نشان خواهند داد. این مساله موجب خرسندی بسیار شما می شود. فعالیت های گروهی نیز موجب می شوند تا با افرادی ملاقات داشته باشید که در آینده به دوستان نزدیک و صمیمی شما تبدیل شوند. امروز این شهامت را دارید تا به فرد موردعلاقه خود نهایت عشق و توجهتان را نشان دهید. فقط نگران این هستید که آیا بهتر است ابتدا شما پیش قدم بشوید یا او؟ این به احساسات شما بستگی دارد. اما خیلی وقت‌کشی نکنید و از فرصت پیش آمده نهایت استفاده را ببرید.

 

♊   خرداد   ♊

امروز زمانی است که احساس می کنید باید در رابطه عاطفی خود نقش پدر یا مادر را برای طرف مقابل بازی کنید. به همین دلیل، برای او محدودیت تعریف می کنید و کارهایش را سروسامان و به او مسوولیت های جدید می دهید. امروز خیلی تمایل دارد در زندگی عاشقانه خود افراط کنید و این به هیچ عنوان باعث بهتر شدن شرایط نمی شود که حتی موجبات دلخوری طرف مقابل را نیز به وجود می آورد. بهتر است مهربان تر رفتار کنید و برای خوشحالی او همه تلاش خود را انجام دهید. نتیجه این مهربانی را نیز خواهید دید.

 

♋   تیر  ♋

از نظر مالی، همه چیز بر وفق مراد شما پیش خواهند رفت. شاید بتوانید به واسطه پولی که به دست می آورید، برای خرید خانه سرمایه گذاری کنید. اگر خانه دارید، ممکن است برای تغییر دکوراسیون آن هزینه کنید. به هر حال این پول برای خانه هزینه می شود. از انرژی های مثبت امروز برای بهبود روابط و حتی شخصیت خود استفاده کنید.

 

♌   مرداد   ♌

امروز در محله شما اتفاق های زیادی رخ می دهند و بسیار شلوغ و مملو از جمعیت خواهد بود. در میان این جمعیت می توانید تعدادی از دوستان خود را نیز ببینید. اما این مسایل خیلی برایتان جذاب نیستند و بیشتر ترجیح می دهید با فرد دلخواه خود تنها باشید و با هم از همه چیز حرف بزنید و از لحظه های با هم بودن لذت ببرید. امروز چیزهای زیادی می توانید بیاموزید که تاثیر شگرفی بر روابط شما دارند

.

♍   شهریور  ♍

امروز جشنی در خانه شما برپا خواهد بود. مثلا ممکن است جشن تولد یکی از دوستان باشد. در این جشن و دورهمی صحبت های عمیق در مورد موضوعات خاص صورت می گیرند و همه با هم در بحث و موافقیت و مخالفت های بسیار خواهید بود. در میان این آدم ها شاید کسی باشد که نظر شما را به خود جلب کند. با حرف زدن با هم می توانید به یکدیگر نزدیک شوید. از لحظه های خود لذت ببرید. امروز ممکن است از اشتیاق و هیجان زیادی که دارید کمی خجالت بکشید. اما شما همیشه این طور نیستید و اجازه دهید برای یک بار هم که شده خود واقعیتان خودنمایی کند و از این حال خود خوشحال باشید.

 

♎   مهر  ♎

امروز نسبت به روزهای قبل دید و نگاه بهتری به حوادث خواهید داشت. در هفته های گذشته، یک مه غلیظ جلوی دید مغزی شما را گرفته بود و نمی توانستید به درستی تصمیم گیری کنید. اما خوشبختانه امروز از بین خواهد رفت. همه سختی های گذشته برایتان تجربه می شوند تا دیگر آنها را تکرار نکنید.

 

♏   آبان   ♏

ممکن است امروز این دوست به شما زنگ یا ایمیل بزند و از شما برای ملاقات در خارج از شرکت دعوت کند. البته شاید این قرار دونفره نباشد و دوستان و همکاران دیگر هم باشند اما می توانید از این فرصت برای نمایش عشق و توجه خود استفاده کنید. البته باید سعی کنید رابطه دونفره شما در محیط کار اعلام نشود و همکاران دیگر از این موضوع مطلع نشوند. داشتن هدف باعث می شوند تا در مواقع سختی هم بتوانید شادی خود را حفظ کنید. اگر در حال حاضر رابطه ای دارید و در آن با مشکل مواجه شده اید، شاید بهتر باشد با هم حرف بزنید و خواسته های خود را مطرح کنید و از رویدادهای مثبت استقبال کنید.

 

♐   آذر ♐

ممکن است امروز یک دوست به شما زنگ یا ایمیل بزند و از شما برای ملاقات در خارج از شرکت دعوت کند. البته شاید این قرار دونفره نباشد و دوستان و همکاران دیگر هم باشند اما می توانید از این فرصت برای نمایش عشق و توجه خود استفاده کنید. البته باید سعی کنید رابطه دونفره شما در محیط کار اعلام نشود و همکاران دیگر از این موضوع مطلع نشوند. داشتن هدف باعث می شوند تا در مواقع سختی هم بتوانید شادی خود را حفظ کنید. اگر در حال حاضر رابطه ای دارید و در آن با مشکل مواجه شده اید، شاید بهتر باشد با هم حرف بزنید و خواسته های خود را مطرح کنید و از رویدادهای مثبت استقبال کنید.

 

♑   دی  ♑

در یک ماه اخیر احساس بی تفاوتی خاصی را تجربه کرده اید که شما را از انجام تعهدات و وظایف خود بازداشته بودند. اما خبر خوش اینجاست که متوجه اشتباهات روزهای اخیر خود خواهید شد و دیگر هرگز آنها را تکرار نخواهید کرد. اکنون حواس جمعی دارید و می توانید به آینده فکر و برای آن برنامه ریزی کنید. اگر عشقتان کمی مضطرب و هیجانی به نظر می رسد، احتمالا بر اثر انرژی های ماورایی امروز است. ممکن است کمی با هم دچار درگیری لفظی شوید که با سازش و مصالحه برطرف می شود.

 

♒   بهمن   ♒

رویدادهای اجتماعی امروز، فرد جدیدی با فرهنگ و روحیات جدید و متفاوت را وارد زندگی شما می کند. شما می توانید ساعت های طولانی با هم حرف بزنید و از این مکالمه و معاشرت بسیار لذت ببرید. البته همه روزتان را با این شخص خاص سپری نمی کنید. بلکه هر دو در میان جمعی از آدم های دیگر هستید و با بقیه نیز تعامل دارید. اما در انتها، شما دونفر بسیار با هم صمیمی خواهید شد و حتی شاید به عنوان عشق جدید یکدیگر را قبول کردید. انرژی های فضا نیز نشان می دهند که در روابط عاشقانه شما تغییراتی به وجود خواهد آمد. البته بهتر است کمی مثبت تر به زندگی خود نگاه کنید و به علاقه مندی های فرد موردعلاقه تان توجه بیشتری نشان دهید.

 

♓   اسفند   ♓

بالاخره امروز احساسات شما همانی می شوند که می خواهید. در طول هفته های گذشته نوعی بی حسی روحی را تجربه می کردید که شما را از گرفتن هر نوع تصمیمی عاجز کرده بود. اما امروز خوب هستید و همه آن حس های عدم اعتماد نیز از بین می روند. اعتماد به نفس شما باز می گردد و این موجب خرسندی است.

با نصب برنامه فال قهوه با گوشی خود فال قهوه بگیرید.کافیست از فنجان قهوه عکس بگیرید تا این برنامه به صورت هوشمند اشکال را شناسایی و فال شما را تعبیر کند.

دانلود مستقیم فال قهوه

برچسب ها: , , , , ,
مشترک
اعلان
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments