♈ فال روزانه pmc متولدین فروردین : کار گروهی فراموش نشود

اجازه بدهید احساسات هم بخشی از زندگی تان باشد. اگر واقعا می خواهید تغییری صورت بگیرد باید قدم اول را شما بردارید و زود هم نا امید نشوید. به خودتان اعتماد داشته باشید تا به آنچه که می خواهید برسید.تصمیمی می گیرید که مسئولیت های زیادی برایتان به همراه خواهد داشت. اگر بتوانید کار ها را گروهی انجام بدهید برایتان بهتر است.


♉ فال هفته PMC اردیبهشت ماهی ها: بهتر است به سفری بروید

کارها و زندگی را آسانتر بگیرید تا بتوانید روزهایتان را در آرامش بگذرانید. سرمایه گذاری کوچکی که قبلا انجام داده اید بالاخره به بار خواهد نشست و برایتان منافعی خواهد داشت.رفتن به یک سفر می تواند بسیار لذتبخش باشد، خستگی را از تنتان بیرون می کند و جا برای فکر های تازه باز می شود، شما وقتی می توانید خوب فکر کنید بهتر عمل می کنید


♊ فال pmc خردادی عزیز : مشورت کردن شرط عقل است

بیشتر به اعضای خانواده تان توجه کنید تا زندگی تان گرم تر و اوضاع بهتر پیش برود. کارهایتان تکراری شده و زود احساس خستگی می کنید، سعی کنید برای رهایی از روزمرگی و یکنواختی روزگارتان کاری بکنید. برای رفتن به سفر باید به فکر اقدامات اولیه اش باشید و بعد چمدانتان را ببندی.مشورت کردن شرط عقل است.


♋ فال PMC دوست تیر ماهی : آرامش به زندگی تان می آید

اهدافتان را یک بار دیگر مرور کنید و ببینید که آیا درست به سمتشان پیش می روید یا خیر. برای تحقق یافتن خواسته دوستتان تلاش خواهید کرد، بعد از رسیدن او به خواسته اش شما حس بسیار خوبی خواهید داشت تا چند وقت دیگر نگرانی کاری یا تحصیلی تان برطرف شده و پروژه تان به خوبی پیش خواهد رفت و یک دوره آرامش را در زندگی تان تجربه می کنید.


♌ فال پی ام سی دوست مرداد ماهی : وقت خود را با گوش دادن به نظرات هدر ندهید

در رابطه عاطفی تان با مشکلی مواجه نخواهید بود اما به زودی در انجام کاری بر سر دوراهی مهمی قرار می گیرید، به نفعتان هست که دیدگاهی منطقی داشته باشید و راه درست را انتخاب کنید. به جای وقت تلف کردن و گوش دادن به نظرات دیگران بهتر است به فرمان عقلتان گوش فرا دهید تا شما را به راهی راهنمایی کند که بعد از آن خودتان و دیگران را سرزنش نکنید


♍ فال هفتگی PMC شهریور ماهی ها : مراقب سلامتی تان باشید

فراموش نکنید که رمز موفقیت شما صبر و استقامت است.مراقب سلامتی تان باشید عقل سالم در بدن سالم است.در مورد پیشنهادی که به شما می شود هوشیار باشید و تمام تخم مرغ ها را در یک شانه نگذارید.در گفتن حرف ناراحت کننده ای که گفتنش لزومی ندارد عجله نکنید یادتان باشد شما نمی توانید هیچکس را به زور خوشبخت کنید.


♎ فال هفته PMC متولدین مهر : فرصتی پیش می آید

بزودی همان فرصت خوبی که در کمینش نشسته اید نصیبتان می شود. موقع تصمیم گیری حتما با افراد با تجربه مشورت کنید تا اشتباه نکنید. رقبا زیاد هستند و لازمست که کارتان را جدی بگیرید. افراد اخلاقیات متفاوت دارند، صبوری پیشه کنید تا کارتان بهتر جلو برود. بعضی ها ترجیح می دهند در تاریکی با یک دروغ زندگی کنند. شما خودتان را بده نکنید.


♏ فال این هفته PMC آبان ماهی ها : منتظر اتفاق خوب و غیر منتظره باشی

دوستان خوبی دارید که باید قدر آنها را بدانید و نگذارید که بین شما فاصله بیفتد. در راه رسیدن به هدفهایتان از تلاش دست برندارید و سختکوش بمانید. منتظر اتفاق خوب و غیر منتظره باشید. آخر هفته را با خانواده برای گشت و گذار بروید و تا می توانید از این فرصت لذت ببرید. سعی کنید کمی انعطاف پذیرتر باشید و با دیگران با متانت برخورد کنید.


♐ فال هفته PMC متولدین آذر : برای گرفتن مجوزی تلاش کنید

عزیزی راه دور دارید که دلتان برایش می تپد. شخصی با قدم گذاشتن به زندگی تان محاسباتتان را بهم خواهد ریخت. برای انجام کاری مجبور به دریافت مجوزی هستید که به این سادگی ها به دست نمی آورید. با کسی که دوستتان دارد مهربان تر برخورد کنید. اگر می خواهید رابطه ای را پایان دهید، راهی مناسب برای گفتن حرفهایتان پیدا کنید.


♑ فال PMC جدید متولدین دى :جواب حرفی که به شما زده می شود را بلافاصله ندهید

روزگار را به امید دیدن کسی سپری می کنید که بسیار دوستش دارید. عشق آسان ندارد. در مورد مسئله ای کاری یا تحصیلی منتظر شنیدن خبر یا نتیجه ای هستید. کمی بیشتر پیگیری کنید و دست روی دست نگذارید. جواب حرفی که به شما زده می شود را بلافاصله ندهید. این کار شما را بهم خواهد ریخت کمی صبورتر باشید.


♒ فال هفتگی  PMC بهمن ماهی ها : سوء تفاهم ها را کنار بگذارید

جر و بحث هایتان را با شریک زندگی تان طولانی نکنید و مراقب باشید تا کلماتی بکار نبرید که باعث بشود از شما برنجد. بهتر است سوء تفاهم ها را کنار بگذارید و شفاف سازی کنید تا کدورتی باقی نماند. در رابطه با یک مسئله کاری با مشکلات مواجه می شوید. هدفتان را اشتباه انتخاب کرده اید و زمان آن فرا رسیده تا تغییر مسیر بدهید.


♓ فال PMC متولدین اسفند : موضوع را از زاویه ای دیگر ببینید

با فردی با تجربه مشورت کنید. اضطراب بیش از حدتان شما را شکننده و آسیب پذیر می کند. بدترین حالت را در نظر بگیرید و چاره ای بیندیشید تا از این نگرانی خارج شوید. منتظر جوابی هستید و هر چه که می بینید شما را بیشتر سرگردان می کند. اگر بتوانید موضوع را از زاویه ای دیگر ببینید متوجه می شوید که فهم مسئله آنقدرها هم بغرنج نیست.

انواع فال و طالع بینی (فال حافظ روزانه، استخاره ازدواج،فال ماه و سال تولد، فال ابجد، فال انبیاء و ... ) در اپلیکیشن عاشقنامه

دانلود مستقیم عاشقنامه

برچسب ها: , , ,
مشترک
اعلان
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments