♈ فال روزانه pmc متولدین فروردین :
سحرخیزی را امتحان کنید و بگذارید هر روزتان سرشار از شوق و هیجان باشد. برای رسیدن به چیزی که سال‌هاست در سرتان است جستجو و تحقیق را شروع کنید. این هفته شخصی با حرف‌هایش شما را به مرز جنون می‌کشد، از او فاصله بگیرید به هر قیمتی که شده. نگران سلامتی عزیزی هستید صبور باشید.

♉ فال هفته PMC اردیبهشت ماهی ها:
شما از شنیدن تعریف و تمجید های دیگران مست و سرخوش می‌شوید، احتیاط کنید برای رسیدن به محبوبیت زیاده‌روی نکنید. از هدف‌هایتان دور نیافتید. برنامه‌های جدیدی برای پیشرفت زندگی‌تان بریزید. این هفته از تصمیم‌های ناگهانی دوری کنید و هر کاری را از روی عقل و با حساب و کتاب انجام بدهید.

♊ فال pmc خردادی ماهی ها :
ملاقات جالبی پیش‌رو دارید که شادی به دلتان می‌اندازد. خانواده برای هر کسی نقش مهمی بازی می‌کند، از حمایت آن‌ها استفاده کنید. بین شما و شخصی فاصله افتاده اعتماد به نفس‌تان را دستکم نگیرید، این فاصله باعث ناراحتی‌تان می‌شود بهتر است شما زودتر پیش‌قدم شوید.

♋ فال PMC دوست تیر ماهی :
عاشق باشید تا دنیا به رویتان لبخند بزند. خبری احوال‌تان را از این‌رو به آن‌رو می‌کند. در مورد مسئله‌ای بیهوده نگران هستید، موقعیت‌تان را با دیگران بسنجید. یکی از دوستان‌تان روزهای سختی را می‌گذراند، احوالش را بپرسید و او را تنها نگذارید. شنیدن یک خبر شگفت‌زده‌تان می‌کند.

♌ فال پی ام سی دوست مرداد ماهی :
وام یا مبلغی که به دنبالش هستید در آخرین لحظه به دستتان می‌رسد. خبری می‌شنوید به آن با دید منفی نگاه نکنید. یک سوءتفاهم ساده تبدیل به یک مسئله بغرنج شده و هرچه بیشتر پیش می‌رود هم اوضاع بدتر می‌شود، آرام باشید و از موضوع فاصله بگیرید تا اتفاقات را بهتر ببینید.

♍ فال هفتگی PMC شهریور ماهی ها :
به یک رابطه دوستانه قدیمی فرصت دوباره بدهید. هر دوی شما تغییر کرده‌اید. در امر تحصیل یا کار به موفقیت مهمی دست می‌یابید. برای جلب موافقت شخصی که برایتان اهمیت زیادی دارد تلاش و او را مجاب کنید. از انتقام گیری بگذرید. این کار باعث تلف کردن وقت و انرژی شما خواهد شد.

♎ فال هفته PMC متولدین مهر :
در رابطه عاطفی‌تان خاموشی طرف مقابل را جدی بگیرید، با او صحبت کنید و فرصت درد دل به او بدهید. این روزها سرتان به اخبار به‌درد نخور گرم شده و از هدف اصلی‌تان دور مانده‌اید. با خودتان خلوت کنید و ساعتی را به کارهایی که باید انجام دهید اختصاص بدهید. کمتر خودخوری کنید.

♏ فال این هفته PMC آبان ماهی ها :
از چیزی به خاطر کسی در زندگی‌تان گذشته‌اید. گذشته‌ها گذشته، حالا به خودتان و خواسته‌هایتان فکر کنید. برای عاشقی کردن هیچ‌وقت دیر نیست. درهای دلتان را باز کنید و عشق را به آن مهمان کنید. یک ملاقات کاری بهتر از آنچه توقع دارید، پیش می‌رود. یک خرید یا فروش به تعویق خواهد افتاد.

♐ فال هفته PMC متولدین آذر :

به یک سفر می‌روید. به جمعی دعوت خواهید شد، این دعوت را بپذیرید. احساس متفاوت نسبت به حوادث درست و نادرستی که پیرامون‌تان رخ می‌دهد دارید. از توانایی فوق العاده‌ای که در قضاوت دارید استفاده کنید، اما فراموش نکنید تصمیم شما تصمیم نهایی نیست، به دیگران زمان بدهید. تا خودشان به نتیجه مناسب برسند.

♑ فال PMC جدید متولدین دى :
این روزها مسئولیت‌هایتان در خانه بسیار زیاد و کلافه‌کننده شده، احساس گناه را کنار بگذارید و اجازه دهید تا اطرافیان دست یاری به سوی‌تان دراز کنند. یکی از دوستان‌تان نیاز به پشتیبانی شما دارد، او را به طریقی که می‌خواهد حمایت کنید، فراموش نکنید که او هم قبلا همین کار را برای شما انجام داده.

♒ فال هفتگی PMC بهمن ماهی ها :
یک اتفاق بد را تبدیل به یک فرصت بسیار خوب می‌کنید. حواس‌تان باشد، بهتر است حتی اگر شده، کمی از مبلغی که به دست‌تان می‌رسد، پس انداز کنید. در مورد مسئله ای احساسی اشتباهات گذشته را تکرار نکنید. احساس‌تان را به زبان بیاورید و انتظار نداشته باشید تا طرف مقابل‌تان حتما خودش متوجه همه‌چیز شده باشد.

♓ فال PMC متولدین اسفند :
در مورد یک مسئله مالی، اختلافات خانوادگی را کنار بگذارید تا بتوانید درست تصمیم‌گیری کنید. برای گرفتن یک مجوز هرچه سریع‌تر باید اقدام کنید. یک پیشنهاد وسوسه‌تان می‌کند. بدون جهت گیری و عجله نسبت به آن با دید باز فکر کنید. در مورد یک رابطه عاطفی انرژی‌تان را صرف مسائل مهم کنید.

با نصب برنامه فال قهوه با گوشی خود فال قهوه بگیرید.کافیست از فنجان قهوه عکس بگیرید تا این برنامه به صورت هوشمند اشکال را شناسایی و فال شما را تعبیر کند.

دانلود مستقیم فال قهوه