♈ فال روزانه pmc متولدین فروردین :
در مورد مسئله ای که برایتان مهم است اصرار بیش از حد به دیگران نکنید. خودتان را خسته می‌کنید و دیگران هم کم کم از شما فاصله می گیرند، پی راه دیگری باشید. یک ورزش ساده را روزانه انجام بدهید، هم به جسمتان کمک می کنید و هم روحیه تان بهتر می شود. پیغامی که منتظرش هستید دریافت می کنید.

♉ فال هفته PMC اردیبهشت ماهی ها:
تلفنی یک خبر خوب به شما داده می‌شود که بسیار خوشحال و به روند کاری امیدوارتان می‌کند. تغییری در محیط اطرافتان به وقوع می پیوندد که باعث می‌شود طرز نگرش‌تان به زندگی متحول شود. به یاد داشته باشید که گاهی گذشت زمان بهترین راه حل مشکلات است. به طرف مقابلتان فرصت بدهید.

♊ فال pmc خردادی عزیز :
تصمیم گیری هایی دشوار و تعیین کننده در انتظارتان هستند که باید بعد از سبکُ سنگین کردن جوانب امر و دقت فراوان به آنها بپردازید تا بعدا پشیمان نشوید، از هرگونه شتاب زدگی در این رابطه خودداری کنید. توقع تان را از روزگار کم کنید، هیچ کس بی دردسر به آن چه که می خواهد نرسیده.

♋ فال PMC دوست تیر ماهی :
بدون سعی و کوشش راه به جایی نخواهید برد. خودتان آینده تان را بسازید تا از بلا و مشکلات رها شوید. برای رسیدن به خواسته تان ناامید نشوید، حالا وقت عقب نشینی نیست. با افراد جدیدی آشنا خواهید شد، گذشته را مرور نکنید و آشنایان جدید را با چوب گذشته ها نزنید.

♌ فال پی ام سی دوست مرداد ماهی :
هم به خودتان و هم به شخصی که به تازگی وارد زندگی تان شده فرصت تازه بدهید. قرار بوده برای شخصی کاری انجام بدهید که کلا فراموش کرده‌اید، حواستان را جمع کنید و ناخواسته و با سهل انگاری دیگران را نرنجانید. دست به کاری می زنید که موفقیت چشمگیری به همراه دارد.

♍ فال هفتگی PMC شهریور ماهی ها :
در مورد نیت تان به طرف مقابل فرصت بدهید تا خوب فکر کند و تصمیم بگیرد، دائم به پروپایش نپیچید کارها را خراب تر می کنید. برای حل مشکلی کاری یا تحصیلی به جایی یا شخصی مراجعه می‌کنید که درست نیست و فقط دلسردتر می‌شوید، کمی از مشکل فاصله بگیرید و از دور تر ب آن نگاه کنید.

♎ فال هفته PMC متولدین مهر :
برای انجام کاری احتیاج به کسب یک مجوز دارید، به راحتی راه حل را پیدا می‌کنید. در مورد یک مسئله حواس‌تان باشد آب ریخت روی زمین دوباره به لیوان بر نمی گردد. شما برای اتفاق افتاده کاری از دستتان بر نمی‌آید بیهوده آن را هزار بار مرور نکنید، بگذرید.

♏ فال این هفته PMC آبان ماهی ها :
در رابطه عاطفی تان ابراز محبت کنید و دوست داشتن را به زبان بیاورید. از اشتباه شخصی که برایتان مهم است بگذرید و بیشتر از این خودتان و او را عذاب ندهید. اوقات تلخ و شیرینی را در پیش رو دارید، به یاد داشته باشید که اعمال و رفتارتان صدای بلندتر و رساتری از سخنانتان دارند.

♐ فال هفته PMC متولدین آذر :
در حال حاضر تمرکز بر روی مسائل مربوط به اعضای خانواده تان برای شما در اولویت قرار دارد، لازم است که انرژی عاطفی و اوقات فراغت خود را فقط به خانواده اختصاص دهید. در مورد یک مسئله کاری یا تحصیلی شما از آمادگی کافی برای رفع سوتفاهم برخوردارید.

♑ فال PMC جدید متولدین دى :
در مورد کاری که به تازگی انجام داده اید کمی صبر و تحمل نشان بدهید. به تازگی با تغییرات سریع و بالا و پایین های زیاد روبرو می شوید، نگران نشوید و فقط سعی کنید میزان استراحت شما به اندازه کافی باشد. اتفاقی که مدت هاست منتظر افتادنش هستید همین روزها رخ می دهد، کافیست کمی صبورتر باشید.

♒ فال هفتگی PMC بهمن ماهی ها :
شخصی که منتظرش هستید به سراغ تان خواهد آمد و کارها همانطور که می‌خواهید پیش خواهد رفت. حواس‌تان باشد کاملا حرفه ای عمل کنید و مسائل احساسی را با کار قاطی نکنید. این روزها به شخصی بیش از گذشته نزدیک شده اید از این روزهای زندگی‌تان لذت ببرید، دائم منتظر آینده نباشید.

♓ فال PMC متولدین اسفند :
همین حالا زندگی را زندگی کنید. اوضاع طوری پیش خواهد رفت که غرق در شادی می شود. شما شادی تان را با دیگران قسمت می کنید. یادتان باشد که حالا فرصت انتخاب دارید، کاری کنید که دل تان می خواهد نه آنچه دیگران توقع دارند. شخصی برای تان کاری انجام داده، یادتان باشد خوب و شایسته از او تشکر و قدردانی کنید.

به این مطلب امتیاز دهید

مشاهده سوابق بیمه تامین اجتماعی با کد ملی در اپلیکیشن کارمند

دانلود مستقیم کارمند