ملاقات با تو بهترین روز زندگی من بود. چه در کنار من باشی، جه نباشی، جای تو همیشه اینجا، در قلب و فکر من است. عشق بی قید و شرط من تنها برای توست؛ عشقی که در وصف نمی گنجد. عشق من چرا و اگر نمی شناسد؛ قلبم را برای تو گشوده ام تا عشق به سویت جاری شود. تا زمانی که نفش بکشم، تو را دوست خواهم داشت، زیرا تو تنها شگفتی جهانی.

 

 

 

کلمات نمی توانند آنچه که در قلب من از تو می گذرد را بیان کنند. من دوستت داشتم، دوستت دارم و دوسست خواهم داشت؛ چه اگر فردا باشم یا نباشم.

تو آفتابی هستی که به تمامی تاریکی های زندگی من تابیده است. عشق تو در اعماق وجود من نفوذ کرده و هیچ چیز نمی تواند عشق من را به تو تغییر دهد.

اولین بار که چشمم تو را دید، آنچنان مجذوبت شدم که هیچ چیز نمی تواند آن را از من بگیرد. دوستت دارم زیبای من!

عکس عاشقانه

 

تو همیشه در تمامی لحظه های من حضور داری؛ لحظه هایی که هرگز فراموش نمی شوند. تو نیمه گمشده ای هستی که قلب من را به تپش وامی دارد. فرشته من، من تو را با تک تک سلول هایم دوست دارم؛ زندگی بدون تو برای من بی معنا و مفهوم است. همیشه کنارم بمان.

 

 

 

لبخند شیرین تو، الهام بخش همیشگی من است تا روز خود را با آرزوها و امیدهای جدیدی شروع کنم. صدای شیرین تو دلیل آرامش زندگی من است. از آن زمان که تو را دیدم، زندگی من برای همیشه زیباتر شد. من همه چیز را به تو مدیونم مهریانم.

بودن با تو، مانند گذراندن زندگی در بهشت روی زمین است. من تو را بیشتر از خود دوست دارم؛ دوست داشتنی که هرگز متوقف نمی شود، حتی با مرگ.

عکس عاشقانه

 

چنان در اعماق عشق تو غرق شده ام که هیچ چیز در این دنیا نمی تواند مرا از آن بیرون بکشد. تو اینجا کنار من هستی و من این را با هیچ چیز عوض نخاهم کرد. من اکنون می دانم که خداوند تو را در کنار من قرار داد تا من بهشت را ببینم. آرزو می کنم تا آخرین لحظه زندگی، کنار من باشی؛ این تنها چیزی است که می خواهم.

با نصب برنامه فال قهوه با گوشی خود فال قهوه بگیرید.کافیست از فنجان قهوه عکس بگیرید تا این برنامه به صورت هوشمند اشکال را شناسایی و فال شما را تعبیر کند.

دانلود مستقیم فال قهوه

برچسب ها: , , ,