من اینجا نشسته و تنها به این فکر می کنم که چقدر دوستت دارم. اگر قرار بود در این باره بنویسم، باید تا پایان عمر به نوشتن ادامه می دادم. زمانی که با تو هستم یا به تو فکر می کنم، گویی تمام دنیا به خواب رفته و تنها من و تو در جهان ایستاده ایم. آرزو می کنم که این احساسات برای همیشه در وجود من باقی بمانند، زیرا از این ها انرژی و شوق زندگی می گیرم. من می خواهم باقی عمرم را صرف دوست داشتن تو کرده و در کنار تو مسیر زندگی را سپری کنم. آیا می دانی چه مدت صبر کرده ام که نازنینی چون تو در زندگی من حضور داشته باشد؟ هر بار که به تو نگاه می کنم گویی در میان ستاره ها هستی. تو ابرهای آسمان را کنار خود داری و گویی ترانه های پرنده ها، هر روز برای تو خوانده می شود… به خود می گویم، راست است که بعد از هر سختی، آسانی حاصل خواهد شد و تو برکت و آسانی من پس از تحمل سال های رنج هستی.

 

 

 

متن عشقانه

 

 

 

این روزها می گذرد و من نمی توانم بگویم تا چه اندازه از سپری کردن زندگی ام کنار تو خشنود هستم. این تو هستی که روزهای یکنواخت من را به دقایقی پر از هیجان و شادی تبدیل ساخته ای و این هیجان زندگی من را مالامال ارزش و ستاره کرده است. ستاره باران شب های من، الهام بخش روزهایم شده و دیگر هیچ کمبودی ندارم. تو به تنهایی توانستی معنای زندگی من را کامل کرده و به آن رنگ بپاشی. آرزو می کنم که زندگی ما کنار یکدیگر هر روز و هر روز زیباتر و پربارتر شده و عشق میان ما تا بی نهایت رشد کند.

 

 

متن عاشقانه

 

 

وقتی سعی می کنم زیبایی و لبخند و قلب مهربان تو را توصیف کنم، تمام واژه های دنیا نیز کاری از پیش نخواهند برد. به هر واژه ای که می اندیشم در وصف زیبایی و قلب مهربان تو، کافی نیست و نمی توانم به اندازه کافی در ابراز آن موفق باشم. تو عشق من، شگفت انگیزترین واقعیت زندگی من هستی و در وصف خوبی های تو عاجز مانده ام. مهربان من، سعی می کنم دنیا را به جایی تبدیل کنم که لایق مهربانی تو باشد و از این که چنین فرصتی را به من داده ای، سپاسگذار تو هستم.

 

 

متن عاشقانه

 

 

چطور می توانم احساسات خود نسبت به تو را ابراز کنم؟ در همان لحظه اول، نفسم بند می آید و ضربان قلبم به شماره می افتد… چگونه می توانم اندازه عشقم به تو را توصیف کنم، وقتی در هیچ قالب و زبانی نمی گنجد؟ چطور می توانم میزان محبتم به تو را با هر احساس دیگری مقایسه کنم، زمانی که احساسم به تو از هر چیزی فراتر رفته است؟ نگاه تو به سادگی گردابی از احساسات شدید و عاشقانه به وجود آورده است که تمام مرا به خود جذب می کند. فقط یک لبخند کوتاه تو، زندگی من را با درخشندگی و شادی پر می کند. هرگز پیش از این تا به این اندازه پر از امید و شور نبوده ام و تمام این ها را مدیون تو هستم.

 

 

چه کسی گفته است که می توان عاشق بود و یک لحظه خوابید؟ من عاشق تو شده و از آن لحظه دیگر خواب به چشمانم راه نیافته است. نمی توانم و نمی خواهم بخوابم و یک لحظه از فکر کردن به تو دست بردارم. تو تمام افکار عاشقانه جهان من را به خود اختصاص داده و در این میان مانند یک ملکه باشکوه و درخشان نشسته ای. به چشمان من نگاه کن و بگذار در شب سیاه چشمانت تا بی نهایت غرق شوم. دستانم را بگیر تا از مرتفع ترین موانع زندگی عبور کرده و در مقابل آفتاب بایستم.

به این مطلب امتیاز دهید

مشاهده سوابق بیمه تامین اجتماعی با کد ملی در اپلیکیشن کارمند

دانلود مستقیم کارمند

برچسب ها: , ,