فال فردا ۳۰ بهمن ۹۷ را اینجا بخوانید.

 

فروردین: اوضاع خوب است اگر سنجیده عمل کنی

اوضاع و احوالت این روزها بد نیست. یک اتفاق خوشحال‌کننده حال و هوایت را بهتر هم می‌کند. اما مواظب باش که اگر به خاطر احساسات شخصی و هوا و هوس دست به اقداماتی نسنحیده بزنی دیر یا زود پشیمانی‌اش برای تو باقی خواهد ماند. پس سعی کن واقع‌بین‌تر باشی و دچار توهم یا اغراق در بینشت نشوی.

 

اردیبهشت: گول اخبار و هیاهوها را نخور

کمی از خانواده، اطرافیان و دوستانت دور شده‌ای. شاید آنها حرف‌های مهمی داشته باشند اگر به آنها گوش بدهی و قضاوت‌های شتاب‌زده نکنی. ممکن است فشارهای اقتصادی و نگرانی‌هایی که در این باره داری این روزها کمی کامت را تلخ کنند ولی نگران نباش و ذهنت را اینقدر درگیر اخبار و هیاهوها نکن. در نهایت همه چیز از آنچه فکرش را می‌کنی بهتر خواهد شد.

 

خرداد: دنبال ایده‌آل‌هایت نباش

اگر بخواهی زیاد به ایده‌آل‌هایت بها بدهی وقت را از دست می‌دهی. وسواس و کمال‌گرایی بیش از حد را کنار بگذار. آنچه تو دلت می‌خواهد و در رویاهایت داری شاید هیچوقت به دست نیاید. پس دنیای واقعی را نگاه کن و از بین آنچه در دسترس تو هست بهترین را انتخاب کن و به آن رضایت بده. کمال‌گرایی وقت تو را می‌کشد و در نهایت از تو یک انسان ناراضی می‌سازد. فرصتی نیاز داری تا خستگی‌ها و نگرانی‌ها را از وجودت بشویی.

 

تیر: روزهای سخت می‌گذرد

شرایط سخت و چیزی که برایش انتظار کشیده‌ای خسته‌ات کرده است. ولی به یاد داشته باش که این روزها هم مثل همه زندگی خیلی زود می‌گذرد. پس فراموش نکن که ناامیدی و خمودگی عمرت را تباه می‌کند. پس به جای شمردن روزها سعی کن از آن لذت ببری. چیزی که انتظارش را می‌کشی خودش به زودی فرا می‌رسد. مواظب قضاوت‌هایی که درباره شریکت می‌کنی باش. مبادا عجله کرده باشی.

 

مرداد: صبر و ثبات کلید کار است

خرد و عقل بهترین راهنمای انسان است. پس آنها را به درستی به کار بگیر و مراقب اطرافت باش. شاید نباید به هر کسی با خوش‌بینی اعتماد کنی. پیشنهادی به تو می‌شود که لزوما بد نیست اما باید خیلی خوب و با تمرکز آن را بررسی کنی مبادا که روزی پشیمان شوی. صبر و ثبات می‌تواند این روزها کلید کار تو باشد.

 

شهریور: روز شانس تو امروز است

زیاده‌روی در هیچ کاری خوب نیست حتی کارهایی که به ظاهر پسندیده هستند. حواست باشد که اعتدال زندگی هر طور که بهم بخورد نوعی ضرر و زیان به بار می‌آورد. مواظب سلامتیت باش. امروز شانس خوبی همراه توست پس اگر فرصت اقتصادی یا مالی برای تو پیش آمد آن را از دست نده.

 

مهر: به استقبال مشکلات برو

ممکن است مشکلات اقتصادی یا خانوادگی سر راه تو قرار گیرند. پس به جای فرار از آنها به استقبالشان برو تا موضوعات و مسائل را یک بار برای همیشه حل کنی. یادت باشد که عصبانیت در مواجهه با اتفاقات کمکی به تو نمی‌کند فقط آرامشت را از دست می‌دهی و حل معماها برایت سخت‌تر می‌شود. اگر ثروتت را با احتیاط خرج نکنی به تنگدستی می‌افتی.

 

آبان: نگاه تازه زندگی را دگرگون می‌کند

مشکلات حل نشدنی زیادی هستند که می‌توانی با عشق و همدلی آنها را از سر راه برداری. درست است که اخیرا زندگی تو چندان عوض نشده است ولی با نگاه تازه‌ای به زندگی، دنیایی که تو در آن زندگی می‌کنی دگرگون می‌شود. وضعیت اقتصادی تو به تدریج بهتر می‌شود و به همین دلیل تو هم اعتماد به نفس و رضایت بیشتری خواهی داشت.

 

آذر: سکون تو را به مرداب تبدیل می‌کند

حاضر نیستی تن به تعهد و قید و بند بدهی چون فکر می‌کنی ممکن است محدودت کند. ولی باید یادت باشد که در جریان زندگی این یک اتفاق اجتناب‌ناپذیر است. تعهد و ایستادگی است که از تو انسان قدرتمندی می‌سازد نه اینکه زیر بار مسئولیت نروی. آدم فعالی هستی پس حواست باشد که بی‌تحرکی و سکون تو را به یک مرداب تبدیل نکند. باید برای خودت امنیت مالی فراهم کنی.

 

دی: یک نفر به دنبال توست

اوضاع تغییر کرده و حالا باید تصمیم جدیدی بگیری. شاید این تصمیم آسان نباشد ولی اگر ابتکار عمل را به دست نگیری، به زودی زندگی خودش هدایت تو و عنان کار را به دست می‌گیرد و تو بنده آن می‌شوی. یک نفر از تو انتظار محبت دارد. پس او را پیدا کن و با نیکی دل او را شاد کن چون از این شادی خود تو هم بهره‌مند خواهی شد و زندگی‌ات زیباتر می‌شود.

 

بهمن: بلندپروازی موقعیتت را به خطر می‌اندازد

منتظر یک خبر خوب باش. این روزها تجربه‌ای تازه دنیای تو را دگرگون می‌کند که البته در آینده توشه راه تو می‌شود و از آن استفاده خواهی کرد. مواظب باشید با بلندپروازی موقعیت این روزهایتان را از دست ندهید. در شراکت اگر اعتماد و دوستی وجود داشته باشد می‌تواند به خلق ثروت بیانجامد. پس اگر چنین فرصتی داری از دست نده.

 

اسفند: ساده باش و صریح

می‌خواهی خودت را پیچیده و پر از رمز و راز نشان بدهی. اما چه نیازی به این کار هست؟ از قدرت سادگی و صراحت استفاده کن که شاید تا اکنون آن را نادیده گرفته بودی. ممکن است مشکلات و مشغله‌ها در این روز کلافه‌ات کنند اما آرامشت را حفظ کن چون مشلات یک به یک برطرف می‌شوند. اگر به دنبال تجارت یا پول هستی فرصت خوبی در انتظار توست.

 

فال ماه تولد: ۲۸ بهمن ۹۷

انواع فال و طالع بینی (فال حافظ روزانه، استخاره ازدواج،فال ماه و سال تولد، فال ابجد، فال انبیاء و ... ) در اپلیکیشن عاشقنامه

دانلود مستقیم عاشقنامه

برچسب ها: , , ,
مشترک
اعلان
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments